Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    В нас навпаки район заселений і школа популярна (( та й класи цього року набрали по 36 дітей. Тому надії на те, що не буде попиту, в мене нема. А от як обиратимуть? Цього року все-таки брали дітей з підготовки, а на наступний її ще не відкривають навіть.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Може є інклюзивний клас? Туди часом не хочуть давати дітей. Бо Варвара в інклюзивному - 26 дітей, вчитель і помічник вчителя.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Навряд, я сьогодні питала, то є 4 класи, всюди+-36 дітей. Під 5 клас в них нема приміщення(
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Порадьте школу в центрі - чорновола, максимум привоказльна.
    отже треба школу, краще вчителя, не помішаного на результаттах навчання і дресурі, супер англійській і ще щось там. я в курсі, що перший клас мають бавитисЯ, але потім ще три початкові класи.
    як приклад - зайшла в школу св. Софії, трішки поговорила, послухала батьків 4 класу, опустимо враження моє особисте, але я НЕ розумію, що можуть робити діти з 9 до 18 в школі, щоб потім ще вдома вчити уроки до 23. і позиціонується як не класичний продовжений день, а що дітьми займаються.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Надійко, бажаючі жалітись є і будуть завжди.
    У нас школа звичайного дня, і в 4 класі було кілька учнів, які робили уроки до 23. А були і такі, які все встигали за годину і гнали надвір і відмінниками вийшли. Або не вийшли відмінниками, просто нормально вшарили програму.
    Зара місцеві плаксивці вже ридають, що уроки з 8:30.
    Їх слухати - так у нас з усіх боків суцільний і всєпоглощающій єнот
    Не слухай їх.
    Походи по школах. Прийди на свята якісь шкільні. Не налаштовуйся вороже наперед.
    Буде всьо гаразд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ц
    1. е від кількох і різні класи, і мені таке не нра. і це пояснювали просто кількістю домашки, не "дитина не знає", "вчителька не навчила" "20гуртків і не встигає"
    2. про свята шкільні і тд дякую, спробую зайти в школу по прописці, але чоловік так любить цей район, що про тутешні школи мови йти не може
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Він же сам вчився не у Львові, вірно? То які в нього можуть бути враження про тутешні школи?
    Особисто я вже 5й рік бачу переваги школи близько від дому.
    Стосовно кількості домашки - вона не може бути в різних школах принципово різною (крім старших класів ліцеїв), бо програма ж одна. Тому я вважаю ті скарги за людський фактор, особливо в молодших класах.

    І ще. Заняття з адаптаційної підготовки починаються у різних школах в різний час. Також можна сходити подивитися. На загальні батьківські збори сходити.
     
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Програма одна, а методи викладання в кожного вчителя свої.
    Мій двоюрідний брат і мій сусід навчались в одній школі, лиш в паралельних класах. То я з 100% впевненістю можу сказати, що в мого брата була лайтова версія навчання, і д/з в тому числі. А от сусідка моя, була в шоці, і не могла дочекатись, коли дитина закінчить початкову школу. Бо там крім дітей, ще "вчились" батьки. Вони постійно мали багато додаткових завдань, які часто мали шукати батьки по бібліотеках/інтернеті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Один урок з друкованого зошита, 1-2 задачі з підручника, листочок А4 з дрібними завданнями (розкласти на розряди, виділити сотні, десятки) в 2-3 колонки - це щоденні завдання з математики для учнів 2-го класу. На іншій паралелі - один приклад з друкованого зошита. З української мови (тричі на тиждень) - 1-2 вправи. На паралелі - переважно нічого. Англійська (тричі в тиждень) - беруть по 2 уроки за годину з Friends&Family1, щоб наздогнати до 2 частини, бо в 1 класі типу не можна було брати 1 частину за рекомендаціями. Літературне читання - тут навіть не питаю, бо моя дитина сама читає книги для 5-6 класу, їй це і за зпвдання не виглядає (а комусь виглядає). Плюс дрібнота всяка: природознавство, основи здоров'я, в нас ще є сарепта і катехизація. І моя дитина не має проблем з засвоєнням матеріалу, але я не можу змиритися, що вона буде до 9 вечора робити 151-ше однотипне завдання. Тому я наскаржилася і планую робити це далі, якщо вважатиму за потрібне. Я знаю про варіант "не робити, якщо дитина "така", що не встигає", але я вважаю це неправильним (бо не встигає не через те, що не розуміє). Словом, вся школа - це суцільний людський фактор. Я вирішила обмежити своє спілкування з нею (школою) до мінімуму, керуючись тим, що дитину влаштовує все, крім отих кількостей домашнього. І ще раз "до слова" - наша вчителька реально класна, але "щось пішло не так" саме в тому моменті. Писи: хто там казав, що в приватних школах "розслабуха"?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ого.
    Я не казала :)
    Я чесно гуглила. Що це за вид шкільної діяльності?
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Християнська етика, вивчення Біблії - в нас католицька школа:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Я щось теж прифігіла з обсягу домашніх завдань в 2 класі. Це зовсім не 45 хвилин як має бути по нормах... Що буде далі - боюся уявити. Зі 100500 гуртків і секцій, на які малий ходив в 1 класі ми залишили тільки 2. З яких в будні дні тільки один. І то ледве стягуємо. Вертаємось після продовженої або тренування. Поїли-відпочили, дитьо тільки по сьомій сідає за домашнє. Напевно таки доведеться з вчителькою переговорити, хай на продовженій робить. Хоча не знаю що в такому шумі там можна написати. Тим більше вивчити.
    Цікаво як там у вільних і небайдужих ситуація. Ніби заявлявся креативний підхід. Одні наші друзі дали малого в 1 клас, в інших знайомих мала вже в другому. Але ні тих, ні тих не бачила, щоб розпитатися.
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2018
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та ніби ок ситуація, але там теж навантаження немалі (це якщо Ви виключно від навантажень зі своєї школи думаєте втікати). Місць в 2 клас за моїми даними нема.
     
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Та ні, я цікавлюся чисто для порівняння. Не такий завал щоб втікати. Тим більше наша школа тільки початкова. За два роки вже фініш. Це не те, що впрягаєшся до 11 класу. Ну але мені з моїми установками треба було напевно таки в приватну йти. Ця система державна... В кожній дрібниці.. Без коментарів, кароч))
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2018
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я трохи прибалділа. Дітям англійську транскрипцію пишуть українськими буквами. Це така мода тепер?
    Бо моя дитина має ідеальну англійську вимову (дякую Свинко Пеппо), а тепер хіба псувати будуть.
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це для зручності батьків, які англійської не знають. Теж маємо трабли з -th, -ar. Але я собі думаю, потім піде друга іноземна (ніби німецька), а я її не знаю взагалі, то може й мені будуть корисні такі "ізвращєнія". Хоча, я швидше буду вчитися паралельно і дивитися відеоуроки))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я хотіла спитати до чого тут батьки, ну але ясно - уроки робити.
    BTW моя мама англійської не знала і я її вчила сама з англійською транскрипцією. Но не в першому класі, звісно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В тебе все ще тільки починається. Тому тут таке: або дивитися на шкільні приколи по-філософськи, або туди не ходити. Школа не розрахована на те, що там хтось буде мати свою думку, навіть якщо на папері таке право написане. Поки 98% людей влаштовують "зісіс май арм" і "вот ду ю сінк", то так воно і буде. Ти можеш спробувати звернути на це увагу вчителя, але результат може бути не дуже позитивним.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @HOPIC а як плануєте втрапити не за пропискою? Бо мене просто це в ступор вганяє
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З якою б радістю я туди не ходила. Але дитині подобається, тому я дивлюсь (намагаюсь) по-філософськи. Але дай думаю, спитаю, може я щось не розумію у вивченні іноземних мов.
    --- дописи об"єднано, 21 Вересень 2018 ---
    ми йшли не за пропискою. Без приколів, написали заяву, дитину взяли.