Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми приносили на початку вересня, а заяви писали раніше. Так і казали керівництво - хто має, може нести вже, а ні, то в перші дні вересня, то я за літо спокійно то все позбирала, могла і раніше, але в травні було 6 років і робили щеплення, то я вже брала довідку, щоб вписати і це.
    Певно кругом по-різному.
     
  2. Ari

    Ari Well-Known Member

    Нам сказали принести до 1 травня, і не затягувати, хоча заяву я вже написала. Але це мабуть залежить від школи і чи належите територіально до неї. Ми не належимо, але старший ходить туди, то і молодшу даю, тому в терміни маємо вкластися. А якщо ви по праву належите до своєї школи, то можна і пізніше, знаю випадки коли і в середині вересня приносили.
    Адаптаційні заняття, чи є у ваших школах, чи висять оголошення? Минулі роки в нас починались із жовтня, цьогоріч навіть натяку немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо старша дитина ходять у цю школу, то ви маєте таке саме право як і «територіально належні».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, в кого 4-класники в 69 школі??
    Якого вчителя порадите на 1 клас?
    Щоб була реально цікава і мотиватором для дитини??
    Там ніби зауч молодш. школи веде 4 клас...
    Поділіться враженнями??
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2019 ---
    Як Вам там???
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2019 ---
    Поділіться, пліз, як вам в 69 ???
     
  5. Marsian

    Marsian New Member

    Порекомендуйте вчителя молодших класів у 28 школі
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Tatus

    Tatus миється в бані

    а хто цього року йде у перший клас у НВК «Малюк» на В Великого 41а?
    давайте знайомитись:girl_smile:
     
  7. Муська

    Муська Well-Known Member

    В мене 2 і 4 клас. Вчимось по оксвордських книжках. Для чого і що вони по них вчать, мені особисто не зрозуміло і за 4 роки. Це все можна вивчити за півроку-рік. Англійська три рази на тиждень. Дитина нічого не пам'ятає з уроку. При тому, що має хорошу слухову пам'ять.
    Печалька була ще зі старшим, де в першому класі за місяць "вивчили" абетку :) Українську абетку вчать майже цілий рік. Тобто, ще це вивчили рідну абетку, а іноземну вуаля... готово. А ще було, прийшов малий і впевнено стверджує- мама вчителька казала, що до всіх дієслів треба вкінці додавати -ing , завжди... :suicide:
    Вихід наразі тільки один бачу- самому вчити дитину, або хороші курси чи репетитор періодично. Наразі справляємось самі вдома.

    Щодо який результат має бути, то є навчальні програми вивчення анг. мови. Там розписано, що повинна знати дитина після закінчення кожного класу.
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2019 ---
    на даний час зарахування до першого класу школи відбувається в травні на основі заяв від батьків і документів по списку- медогляд з карточкою щеплень, свідоцтво дитини. Тому медоглад треба пройти до травня.
     
  8. Merry

    Merry Well-Known Member

     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Нам чудово. У нас мега суперовий вчитель. Дитина жодного разу не сказала,що не хоче до школи.
    На наст.рік першачків братиме завуч Людмила Романівна. Теж хороші відгуки про неї і 2 вчительки молодших...з тих,хто веде ГПД. Англійська....то вже як пощастить...
    Але.....є одне велике але...школа досить мала. І перспектива навчатись в 2 зміну щораз частіше звучить,що й логічно. Директор там специфічний. Не терпить жодної непокори проти її рішень). Хоч і спрааді багато чого робить для школи. Якщо що-дзвоніть,розкажу,що знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Дівчата, хто щось знає про вчителів, що набирають перші класи в 50 школі. Або в кого діти там в початковій школі?
    Поділіться)
     
  11. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Як мала, якщо в неї ще кілька років тому укомплектованість була на рівні 30-ти відсотків від можливостей? Взагалі йшла мова про її закриття. Там велике приміщення, про яку другу зміну може йти мова? Інше питання, якщо директор поздавав приміщення в оренду - то дітям точно не буде місця вчитися.
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    То ви про 69 школу??
    З вулиці вона дійсно невелика виглядає порівняно з іншими школами...
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    останні роки тут ажіотаж. по 3 перших класи набирають останніх 3 роки. Якщо ще й класи діляться, то місця немає. Цьогоріч навіть гардероб забирають під клас, бо місця немає. В оренді немає нічого, крім спортивного залу у позаурочний час.
    Школа розвивається і досить пристойно виглядає з середини.
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Новий Львів забудовується рекордними темпами. І 69, і 80 заповнені. 80 цього року 3 перші класи.
    До речі, якби когось цікавило, адаптаційні заняття в 80 школі (молодша школа на Мишуги) починаються 13.02.19 о 16:00.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну три класи, це не є багато. В нас на Левандівці, рядова школа, планують 4, а можливо і 5 перших класів.
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Молодша школа 80 і 69 не є велика. У 69 по одному 11,10,9,8 класів. По 2 класи 7,6...6..Т,якщо такими темпами будуть знову набирати першачків, не буде вільних класів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Доброго дня всім. Зараз стоїмо перед вибором школи для першокласниці. Можливо хтось може порадити нарахунок 91 та 43 школи Шевченківського району? Цікавлять і вчителі,які цього року набиратимуть класи. Зовсім розгубилася, куди краще дитину віддати.
    І ще цікавить,чи хтось відвідує школу "вільних і небайдужих "на ска? Так її хвалять по відгукам.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Щоб зняти як мінімум одне питання, зателефонуйте до вільних і небайдужих і спитайте чи є в них місця. Там переважно все забите з підготовчого класу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Мені також актуальне це питання. В першу чергу 91 школа, бо належимо територіально. Можливо чиї діти закінчують в цьому році 4 клас?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nomad

    nomad Active Member

    в 43 школі набирає дуже хороша вчителька в клас інтелект україни (сусідка переходить в 5ий клас) так нею тішились а головне не відбила бажаня до наавчання я думала над нею але всетаки вирішила шо нам далеко. На разі визначили пріоритетну, але от якщо не попаде то не можу визначитися чи в 22 чи в 53.
    І я спитаю, Дівчата, скажіть чому багато з тих, хто живе в районі центру-форуму намагаються попасти в 53 школу (у нас з групи 25 дітей туди подають документи)??
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2019