Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Тому що 53 до минулого року була престижною англійською спецшколою і попасти туди можна було тільки за конкурсом. Спеціалізацію для початкових шкіл відмінили, але слава залишилась) Ну і ніби дирекція намагалася зберегти години англійської для цьогорічних першачків, але чи вдалося це не знаю. Знову ж таки, не факт, що вдасться наступного року.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    А скільки,цікаво ,по школах у першачків уроків англ.на тиждень?
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас два уроки на тиждень.
    --- дописи об"єднано, 13 Лютий 2019 ---
    В нас два уроки на тиждень.
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    О...то нам пощастило) у нас 3,але клас не ділиться....
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це як хто любить. Я не бачу потреби в уроках іноземної в школі початковій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Корисно Корисно x 1
  6. oljaponka

    oljaponka Member

    У нас три рази на тиждень англ. мова і клас ділиться.
     
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Офіційно 2 уроки, третій урок школа робить замість якогось іншого уроку, в нас - замість християнськоі етики зробили
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    І нас тричі було в першому класі. З тим самим успіхом можна було їх робити 10 або не робити взагалі:connie_pull-pigtail
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. nomad

    nomad Active Member

    Дякую, Ви полегшили мені питання вибору. Тепер все стало на свої місця)))
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, що скажете про програму «Інтелект» для першачків??
    Одні кажуть, що легко і цікаво
    Інші - що цікаво, але багато домашньоі роботи...
    В мене мала розумна. Легко схоплює і має класну пам‘ять. Але непосидюча. Їй наразі надоїдає довго робити одне і те ж...
    І ще в мене молодша доця є...
    Великі домашні завдання не хотілось би...
    Чи справді той «Інтелект» дає дітям більше, ніж НУШ, наприклад ???
     
  11. Kalyx

    Kalyx Active Member

    У нас офіційно 3 і клас ділиться на 3 групи.
     
  12. HelleElenka

    HelleElenka New Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка, переїзджаємо до Львова, скоріш за все Сихівський район, але, можливо, й поруч: Личаківський .. А в мене хлопчик, перший клас повинен йти. На які школи орієнтуватись? Чи райони. Франківський ніби то дорогий по житлу, а школу десь не дуже далеко хотілось, кажуть, по місту пробки великі? Дякую
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Тут знову ж таки будуть полярні точки зору) Ви ж розумієте). Комусь підходить, а комусь ні. Програма досить насичена. Кожного місяця новий зошит.Зі слів наших друзів домашки таки багато, але дитині цікаво. У другому класі програма трохи складніша, треба встигати і багато чого робити.
    Нуш теж є домашні завдання майже з усіх предметів. Так як у нас кожного дня ще якесь заняття і якийсь гурток, нам треба щоб домашні завдання займали не більше,ніж півгодини.
    Може ще хтось відгукнеться.
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2019 ---
    НУШ кожного тижня має свою тему. В кінці тижня завжди відбувається щось цікаве,заключне.Ми організували ресторанчик та магазин у класі. Проводили цікаві досліди... Робили проекти про свої захоплення.... Робили карту мандрівок Україною.. моделювали одяг паперовий....цікаво теж)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я НУШ цілком задоволена. Але як я розумію тут величезна заслуга вчительки. Уроки необов‘язкові. Робить 30хв, бо в дочки між писаннями паузи «а поговорити» довші ніж писання. Читає добре і швидко - сама для себе читає, я навіть за завдання це не рахую.
     
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Молодша мала моєї подруги вчиться за Інтелектом, нещодавно якраз обговорювали. Загалом задоволена. З мінусів, які озвучила: пропущені заняття дуже важко надолужувати і постійні витрати на навчальні матеріали. Останні ніби й не захмарні, але є ще й звичайні "збори на потреби класу", екскурсії і т.д. Загалом, враховуючи що двоє дітей школярі, трохи набігає. Старша вчиться за звичайною програмою і подруга каже, що їй би Інтелект за темпераментом не пішов. Молодша - активна, амбітна і допитлива дитина - пішов на ура.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Вчиться менша в першому класі в інтелекті. Дуже переживала. Бо менша в мене жук ще той. Дуже активна, довго не всидить, не надто уважна. Але можу сказати, що задоволена. Зошити в них є окремі на кожен тиждень. Там все чітко написано по днях. 10-15 сторінок а4 на день. Все це вони майже завжди встигають зробити в класі. Сюди входять всі предмети ( і матем, і природа, і письмо..). Якщо дитина хворіє- то навпаки користуючись зошитом легко наздогнати. Є там по кілька завдань, що потребують телевізора. Але і без них проблеми догнати немає.
    Додому є теж окремі зошити. До Нового року був з читання ( вивчити 4 рядки вірша, написати один ряд очок вірша). Зараз ще добавився з письма ( списати 2-3 малих речення) і математики ( на день сторінка- або кілька прикладів і задача; або 5-6 тестів ). Якщо мала зацікавлена ( бо маєм йти гуляти або щось таке), то збирається і за 30-40 хв все зроблено. Якщо не хоче ( а вона в нас така ), то і годину - дві може робити.
    Загалом програма дуже цікава. Мені особисто подобається. І не можу сказати , що моїй малій тяжко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мій син ходить в інтелект. Перший клас . Домашніх завдань немає, хіба те, що не встигли в класі. Мій все встигає. Але багато хто на уроці малює, а дома робить завдання. Така анархія) бавляться, купу іграшок мають, танцюють, співають. Я задоволена
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. От, теж роздумую про школи. Хороші відгуки про 81 але тереторіально нам блище 91, 43 та 23.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    найкраща порада - пройдіться всіма підходящими вам школами. Просто побачите атмосферу, поговоріть з батьками, які чекають дітей з школи - вчителі, домашні завдання, побори. Не питайте просто добре/погано, подобається/не подобається. Бо що вам плюс, то іншим може бути мінус. Послухайте про що говорять старшокласники, чи не курять під школою і матюкаються.

    Найближчу до нас школу я відкинула після 5-ти хвилин в ній перебування, другу "нормальну" - за відгуками лікарки зубної, в якої там діти вчаться, третю 81 - коли почула як вчителька говорила до дітей на прогулянці (випадково).
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Це я так задумала, коли мене знайома, діти якої вчаться в школі, де малий трохи походив на підготовку , спитала - а нащо вам сюди?