Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА, ні, він не любить аніме. Каю, його улюблений мульт).
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Наш любить все практично, але найбільше, мабуть, комікси Ірбіс - не лишає, поки не дочитає. З тих, що останньо надавав перевагу, то серії про Малого вовчика, про піратів з острова туманів, Петсон і Фіндус, любить різнотипові енциклопедії про тварин, особливо якихось незвичайних. На початках читання подобалась Лісова школа Нестайка, а ось інші його твори не "пішли" - ні про сонячних зайчиків, ні тореадори. Найпершою книжкою, яку прочитав сам, була "Мануель і Діді".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. sherry

    sherry Well-Known Member

    моя теж його любить, бачу у цьому бажання лишитись в дитинстві і не бачити навколишнього зла, чи що. Але намагаюсь показати і інші мультики, хоча насилля в мультиках вона не любить і старається такі мультики не дивитись.
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я думаю, це ок мати дитині світ, де всі один однооо підтримують та розуміють. Нехай він ідеалізовано-мультяшний. Теперішні діти ростуть переважно без дідусів-бабусь 24/7, вони тих всіх казочок і примовляйок і вигадувань не знають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Поговорила я з вчителькою про оцінки. Виявляється, в них і у 2 класі вони ставляться для заохочення і звикання, ну або для якоїсь показової ситуації. Але в кінці року будуть контрольні. І там, зокрема з української мови, такі рекомендації з оцінювання, що одна груба помилка - це вже 9. А груба помилка - це для 2 класу, наприклад, пропустити букву в слові. Тобто це всі переважно роблять. А ще казала, що дуже показово, що діти не реагують на погані оцінки. Що їй дуже складно морально поставити ту двійку чи трійку, а їм хоч би що: ну два та й два. І так в мене склалося враження, що всі ці трагедії від дорослих. В нашій школі ніби як не прийнятно пресувати дитину і вичитувати батьків за незроблене домашнє, то й діти не бачать в тому нічого більше, окрім тимчасової неприємності (дехто й того не бачить). Впали - встали - поїхали далі. Для уникнення грубих помилок порадила писати диктанти вдома, але майже 100% що вони будуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. vjv

    vjv Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Ага, або 2 не грубі) тобто закреслювання. В нас коли немає Артем настрою до писання, то і після слів "домашня робота", можна вже не оцінювати). Коли має настрій - все ідеально і почерк, і орфографія. Пропускав букви сильно, ми писали багато і при цьому проговорювали слова, виправилось. Зараз плутає в написанні російську/українську - через це бувають помилки при списуванні. На тижні писали тест по математиці. Поставили 9 балів з 10, але не зрозумів чому знизили бал , якщо все правильно написав. Вдома мені намалював завдання, розв"язали, виявилось, що все він правильно вирішив, вчитель помилилась. На наступний день підійшов, показав це вчителю, вчитель вибачилась, виправила оцінку і пояснила всім іншим учням, чому правильно саме так. То я до того, що поважаю тих, хто вміє визнавати свої помилки, при дітях, при тому, що Артем єдиний хто написав не так, як інші.
    На рахунок оцінок, то вчителька наша каже, що ставить їх більше для батьків, щоб розуміли рівень діток. Особисто мені це підходить. Але в мене дитина не засмучується через 6-7, як і я, але стає зрозумілим, на що звернути увагу. Мене більше засмучує коли в Артема 8 з математики, через те що не поставив жодної крапки в задачі. Але нічого з цим не зробиш( Такі вимоги і правила оцінювання, це не вчитель винен...
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fish

    Fish Well-Known Member

    Про блейди, на жаль, не бачили :) Моєму (якраз виповнилося 8) дуже зайшла серія "Банда піратів". Нічого над-інтелектуального :) Але він дуже захопився, читав сам і випрошував кожну наступну книжку. Там багато малюнків і не дуже багато тексту. Всього їх 8, здається. (Якби хтось, до речі, порадив щось схоже, була б вдячна). Зараз читає "Пригоди шкарпеток", каже цікаво. Серія про малого Вовчика дуже класна, але її волів слухати, сам читати не хотів. Купили йому також про детектива Носика - зовсім не пішло, хоча старшій сподобалося.
    Комікси від Ірбіса теж непоганр йшли.
    То я про самостійне читання - чи Вам про книжки, які слухати, також розказати?
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. rysja

    rysja Well-Known Member

    @Sofijusia я можу порадити серію про Тома Гейтса, моєму малому 7,5 ,то дуже сподобалось, в серії три книги, так виглядає текст. Я спочатку скептично віднеслась, але діти в захваті. Ще теж дуже рекомендую від Ранку серію Казкотерапія, автор Наталя Чуб, погугліть
    IMG_20190323_133319.jpg IMG_20190323_133332.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. toria

    toria Active Member

    Як на мене, однозначний прокол вчительки. Дитина нічого такого не сказала. Я десь читала, що в деяких школах в Європі спеціально вчать дітей вголос говорити слова, які стосуються статевих органів, контрацепції і сексуальності, щоб дитина звикла до них, не соромилась, могла відстояти свою позицію в майбутньому з партнером, захиститись від домагань і т.д. А тут вчителька нав'язує дітям свої комплекси і проблеми.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Багато хто з дітей сподобали "Пригоди Малого Вовчика". Там серія книжок. Дуууже рекомендую як для початку самостійного читання.

    Лише давайте нехай сам починає. Не читайте йому самі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я б чергувала читання. Мій малий в цьому віці дуже любив щоб йому читали.
    А ще добре працює такий метод, хтось дорослий читає, а дитина пальчиком слідкує за текстом.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А ще на ФБ не раз читала, що, аби мотивувати дитину до самостійного читання, мами читають і закінчують на найцікавішому, відкладаючи "на завтра", то дитині так цікаво, що там далі, що хоч-не-хоч сама читає. Пишуть, що дієво ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  14. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    100%
    Малий у захваті перечитав всі книги цієї серії.
    Цікаво, легко і дуже смішно написано, досі згадує Вовчила-Хижачила, який луснув від смажених бобів :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Це усі першокласники вчаться за цим горе-буквариком Большакової? Бо 1 частина ще більш-менш була притомна, а для другого півріччя, як малеча каже : сум-сумний:girl_impossible: - лопнути, звертання Мар'яше, Вітя, Віка, Мар'я і т.ін...
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2019
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас не такий Буквар. Це ж видавництво «Ранок» - це практично діагноз.

    В нас Буквар для НУШ якийсь, так на ньому пише.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нас не такий, всі підручники для НУШ.
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    В нас такий ...
    Нормальний по тексту. Але папір -:girl_impossible:. Не знаю як він 5 років має протягнути. Мій малий доволі акуратний з книжками, але я бачила букварі в нашому класі ....:girl_flag_of_truce:
     

    Вкладення:

  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    [​IMG][​IMG] НАШ. Але зошит робочий до нього то жах))
    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2019 ---
    кохавинка...те саме...зекономили добряче
     
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У нас в 15 школі такий як у вас Чесно кажучи, ми його вдома майже не використовуємо, то я й не знала, що там такі помилки. У нас вчителька пропагує домашнє читання з якихось домашніх книжок, вони то потім вчительці розказують і вона ставить наклейки у спеціальний листок, мою то стимулювало до читання, щоб заробити більше наклейок.