Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А в нас сині))) , причому кожна вчителька сама вирішує ручкою якого кольору пишуть в її класі.
    Щодо стирачки, вчителі не в захваті, але категорично не забороняють. І також 3 роки тому в 1 класі син писав олівцем, а потім, десь через пів року, поступово діти починали писати ручкою.
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Резюме - в питанні чим писати і якого кольору - школи вже давно автономні :girl_crazy:.
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2019
  3. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Привіт, можливо хтось відвідує школу Ерудит, цікаві ваші відгуки. Мої діти навчаються у Джерельці на Сахарова, але шукаю альтернативу, оскільки не дуже задоволена їх успішністю у навчанні. Не звинувачую в жодному випадку школу, вчителів, але щось у нас пішло не так)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Розкажіть,будь ласка,про цю школу,бо якраз цікавлюся нею. Як справи з англійською, чи є гарні результати, як діти опановують її там? Це платна школа чи безкоштовна?
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Прошу поради:girl_smile:Шукаю початкову школу, яка б давала знання, хороший рівень англійської, мала дружелюбну атмосферу для дитини, несовкову. Ще було б добре, щоб були не дуже великі класи,якщо це реально.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в Джерельці класи стандартні- великі. 30 і +. Навчання- як і у інших школах, оскільки всі перейшли на НУШ. Англійська класного рівня в початковій школі? Я б на це не робила ставок. Це зараз звичайна початкова школа. Зі своїми "бантиками" і нюансами. Це колись, ще років 10-15 тому, вона була "тим Джерельцем"
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    А чому не може бути? Якщо порівнювати рівень мого синочка ще в 3,5роки після звичайних занять англійської для дітей і рівень дітей в моїй школі,колись давно,коли починали вивчати англійську лише в 4 класі, то певно однаковий, що в 3,5, що в 10)
    Я так розумію школи мають різний розклад уроків,крім обов'язкового мінімуму по програмі. В Джерельці дуже багато уроків англійської в 1 класі. Але,чи навчають добре?
    Що сама не влаштовує?
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2019 ---
    Чи може хтось сказати щось про школу гімназію Св. Софії на Вічевій, що біля лялькового театру в центрі міста?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тут є дописи про школу Св. Софії і про рівень англійської.
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Імхо, з англійською все просто. Якщо дитина має хоча б періодичну практику (спілкування з англомовними знайомими, поїздки за кордон і т.п.), то вона собі свій рівень сама підтримає. Якщо то є просто заняття в школі, заучування слів і фраз, то ніякого значення рівень не має. Початкова школа не дасть ніякого «рівня» без додаткових занять. Хоча ні, є ThinkGlobal, де ті дітиська дуже добре розмовляють. Не в курсі їх методів, але там, здається, і інші предмети викладають частково іноземною. В державних школах хороший рівень - це коли дитина завчить багато слів і на автоматі говорить речення. Який рівень є добрим для конкретних батьків і - головне! - куди вони той рівень збираються використовувати, це інше питання. Англійську для здачі в майбутньому зно спокійно можна вчити і з 5 класу. Щоб похвалитися знайомим, що дитина в 6 років вільно говорить англійською, є багато способів:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Якщо дитина просиджує уроки з англійської 12 років,пару уроків на тиждень, з 1 по 12клас, то логічно,що хотілося б за стільки років практики,щоб мав б бути рівень вільного володіння мовою,а не даремне витрачання часу
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2019 ---
    Дякую,буду читати всі 152 стор першої теми і 272 другої,але хотілося б ще і свіжих відгуків
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Галичаночко, тут ключове слово - «просиджує». Скільки вашій дитині? Ви не можете знати, скільки і які вчителі трапляться йому за ці 12 років. Від вчителя дуже залежить. Від класу залежить. Не від школи, а від колективу, який набрався з різних дітей. Ви ставите зараз дуже далекі і розмиті цілі. Але то ваше право. Я думаю, з різних шкіл дуже мало дітей виходять з вільним рівнем володіння. Ще раз: вільне володіння = постійне використання. За Софію можу в пп розповісти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Далекі так,бо зараз 4 роки) Розмиті - ні. Я точно знаю, що хочу, і не хочу повторення моєї ситуації, бо, маючи найкращі оцінки, бажання вчитися,рахую,просиділа, англійську в школі та універі, просто була дууже низька планка вимог вчителів, програми,яка давалася.
    Чекаю ПП про школу Св.Софії.
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Чи може хтось дати відгук про ліцеї 5 імені Кокорудзів, гуманітарну гімназію імені Олени Степанів, ліцей 51, середню школу 55, в цілому, і особливо актуально про початкову школу!
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2019
  15. oksakh

    oksakh New Member

    Доброго дня! Дівчата, цікавить школа "Дивосвіт", на Сихові. Можливо хтось з ваших діток закінчував або ходить у цю шклолу - поділіться відгуками. Щиро дякую
     
  16. kewa

    kewa Well-Known Member

    І мене цікавить. Часом не знаєте, яка вартість навчання?
     
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    хіба це не державна школа?
     
  18. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Borsychok так, державна. Але знайшла інформацію, що платили 6500 в місяць , то напевно мали на увазі "Дивосвіт " на Південному
     
  19. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Мій син там навчається. Загалом задоволені.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  20. kewa

    kewa Well-Known Member