Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

1. Fiancee

Fiancee Well-Known Member

Вибачте, а звідки Ви знаєте, що він на хабар натякнув? Школа справді має дуже багато дітей, до неї приїжджають діти з інших районів міста. В неї справді вкладено страшну працю і сили. Я знаю, що я пишу і дуже неприємно читати отакі бздури. Думайте, що пишете.

Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lemeshchuk

Lemeshchuk Well-Known Member

Я написала свою думку, бо спілкування було трохи зверхнє, і спочатку навіть і мови не було за навчання і цій школі, а в кінці розмови вже могло місце взятись в супер переповненній школі, думаю більшість подумали б так як і я.
    Пи.Си. Я буду рада якщо я помиляюсь.

• Подобається Подобається x 1
  3. Luchik

Luchik Well-Known Member

Дякую!
    Ваш допис мене здивував! Я вже другий раз, тут на форумі, питаю за цю школу, і відповіді ніякої не було! Якщо ви так багато і доброго знаєте про неї, то чому не написали? А навпаки, накинулися на форумчанку, яка висловила свою думку.
    Поділіться корисною інформацією про цю школу, + і - , цікавить все, вчителі, методика навчання!

4. Fiancee

Fiancee Well-Known Member

Я не накинулась на форумлянку. Я просто чудово знаю дирекцію школи, знаю близько-близько і знаю, що хабарів він не вимагає, тим більше у батьків :) Але ж люди люблять балакати :) Певно в школі стільки дітей і діти вчаться у дві зміни і ще залишаються бажаючі потрапити, бо дирекція хоче хабарі :))) Чи як думаєте, що означає така кількість дітей у школі? Чи більше нема, де вчитися? В школу вкладено масса праці і масса сил. Там викорінине куріння по туалетах і ще купа всякої фігні. Там з'явився відеонагляд і кілька комп'ютерних класів у ті часи, коли більшість середньоосвітніх шкіл Львова ще такого не чули. І так, там є контроль, нема балагану і треба вчитись. Комусь це підходить, комусь - ні, кожен обирає сам. Це те, що я знаю точно щодо роботи дирекції школи. Я знаю там досить вчителів старшої школи, але я не знаю вчителів молодших класів, тому я не відповіла на Ваш допис, але відповіла на допис форумлянки.

Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk

• Подобається Подобається x 2
  5. dasha

dasha Well-Known Member

Повністю підтримую все вищесказане. Директор людина з великої букви, повністю відповідає своїй посаді. Це зараз рідкість.

6. Isa

Isa Well-Known Member

Всім привіт! Хто наступного року збирається в 44 чи 33 школу? або можливо знаєте, яка там ситуація зараз - можливо хтось знає які вчителі набиратимуть класи? який порядок зарахування? і щодо групи продовженого дня - чи є і до якої години? дуже дуже дякую)