Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    @Virna мій син закінчив "Первоцвіт", зараз в 6 класі. Початковою школою задавлені і син і ми. Найбільшим плюсом вважаю те, що це лише початкова школа, що діти щодня гуляють, що в класі є власний туалет. В нашому класі ще був коридорчик з шафками, такими як в садку, де можна було залишати деякі речі.
    Як на мене, то знання дали добрі, хоча може то від вчителя і конкретної дитини залежить. У п'ятий клас пішов в ліцей "Сихівській", то проблем з навчанням не було, вчиться на відмінно. За усі роки навчання в "Первоцвіті" не чула поганих відгуків про вчителів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А яка кількість дітей у класі? Встигала дитина? Чи багато дома займались?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Кількість дітей так, як і всюди - 30+
    Мій син встигав, але він добре вчився і йому не потрібно було вдома пояснювати матеріал. Я лише перевіряла домашнє завдання.
    Наша вчителька майже весь час робила так звані змагання. Наприклад, між рядами парт. За хороші оцінки давала наліпки, який ряд більше набере за якийсь період часу, той і переміг. В 3-4 класах зсували парти по 2-3, формувала міні-команди. Теж роздавала наліпки за хороші оцінки, прочитані книги і т.д., а також кожна команда мала зробити проект на якусь тему (яка перегукувалася з темою з природи, наприклад). Дітям таке дуже подобалося. Мій дуже старався, щоб його діти обирали капітаном і його команда перемогла. Шукали на проект інформацію, ділили обов'язки, потім повинні були гарно презентувати свою роботу. Одні "змагання" закінчувалися, вчителька пересаджувала дітей і починалися нові.
    Директор там не надто приємна особа, але до процесу навчання він відношення не мав.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Останнє редагування: 24 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Чула про неі, але нажаль в неі вже нема місця 37 дітей по списку. Можливо хтось знає хто ще окрім неі набирає 2020 року?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Virna

    Virna Well-Known Member

    Запитайте, будь ласка, про вчителів, які цього року набирають
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Знаю, і......
     
  9. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Просто зрозуміла, що ви вирішили, що вчителька з Первоцвіту під першим номером якось вирізняється з інших за списком. Розумію, що ви зрозуміли правильно, просто неоднозначно написали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. marycherry

    marycherry Member

    Доброго дня! Буду вдячна, якщо хтось зможе поділитися контактами репетиторів для вступу в академічну гімназію.
     
  11. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    На жаль усі вчителі уже набрали дітей крім однієї Марчук Ірина Ярославівна, у неї залишилося пару місць. Набирає вперше, хоча працює уже давно вчителем малювання. Спокійна, вміє знайти підхід до кожного. Мій малий до неї ходить на гурток малювання раз в тиждень і дуже задоволений, кожен день питає чи є сьогодні малювання.
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Залишилось одне місце. Була сьогодні записала малого. Дякую за допомогу!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я б радила курси від самої академічної- але цікавтесь вже, бо там кількість місць обмежена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. via

    via Active Member

    Цікавлять відгуки про еколенд на сихові, старша школа, може хтось вчиться, чи має знайомих, які навчаються?
     
  15. Djen

    Djen New Member

    Доброго вечора . Поділятися будь ласка враженнями від 66 школи і 46 , що в Франківському районі ( вул.Наукова ). І можливо відгуки про вчителів , котрі будуть набирати перші класи на 2021 рік . Дякую
     
  16. kerosinka

    kerosinka Member

    Дуже потребую відгук про вчителів молодших класів (96 школа, Сихів) -
    ГАВОР Наталя ГРИГОРІВНА і
    ПАНАСЮК Н. В.

    Бо вже починаю панікувати з цього приводу. Порадьте будь ласка!
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2020
  17. Vivis

    Vivis New Member

    Дівчата, хто укого дітки навчаються у 34 школі на Замкненій, розкажіть про вчительок перших класів що проводять набір дітей у 2020 в перший клас. Ідемо до цієї школи і не знаємо до кого записатися(.
     
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Дівчата, як зараз по якості школа №18 ?
    Чи є там група подовженого дня для школярів молодшої школи?
    Які діють гуртки?
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Розкажіть мені будь ласка про підготовку в державних школах. То є якийсь стандарт як вона проходить чи кожна школа робить по своєму ? Скільки того треба відходити і чи взагалі це обов`язково?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Це радше не повноцінна підготовка, а ознайомчі заняття. Діти знайомляться, усвідомлюють, що таке урок і перерва. Знайомляться з вчителем, розміщенням кабінетів. Тривалість десь до 3 міс.1 раз в тиждень.
    Підготовка не є обов'язковою, деякі школи її, залишили, інші-ні.
     
    • Подобається Подобається x 1