Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    А вас беруть? Пару років тому я ходила на розвідку до директора, то там на прописку строго дивляться, чи належиш до школи. І ще подумайте чи потрібна вам та німецька. Якщо порівнювати англ та німецьку, то німецька складніша, але чимось подібна до украінськоі, відмінки, роди і тд. Я у свій час відмовилась від цієі школи, але сама школа мені дуже сподобалась.
     
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я розмовляла з завучем. спочатку категорично казала, що нема місць. Потім пояснила, що табелі вони ще не роздавали. І, можливо, з"явлчться місця:scratch_one-s_head:
    мені теж спочатку так казали
    а вчора завуч сказала, що в них спеціалізована школа, і вони беруть без приналежності до району.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Може за ліцей ім. Стуса хтось щось розкаже?
     
  4. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Можу тільки сказати, що раніше дуже таки хороша школа щодо англійськоі мови.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ми ризикнули. ))) Справді, раніше дуже добре англійську викладали. Побачимо тепер
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    А я щось бігала, вибирала, а пішли у 18. Поки на 2 роки. Далі напевно у художній ліцей при ЛНАМ будемо поступати ( там з 7 класу навчання).
    --- дописи об"єднано, 16 Червень 2020 ---
    В Стуса мені сказали вже набір закінчено, та й далеко нам трохи туди.
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    з 8 класу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і ми туди йдемо. завтра заплановані зустрічі з вчителями.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    1) розкажіть мені про 80 школу. Цікавить і молодша, і старша. Вчителі, мови, спеціалізація, рівень. Чи справді там все так зле, як пишуть в рейтингах?
    2) хто переводив дитину зі звичайної школи у фізмат ліцей або ліцей при політехнічному. Розкажіть про ваш шлях, будь ласка. В якому класі переводили, де займались додатково. І як вам та дитині навчання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    2) в фізмат ліцей не переводять, а вступають. На фізику і математику можна після 7 або 8 класу, на хіміко-біологічний після 8. Готуватися треба, завдання при вступі виходять за межі шкільного стандарту. Треба в першу чергу любити предмет і не боятися багато працювати. Маю трьох учнів, які вступають цього року зі нашої школи. З фізики мають репетиторів, математику двоє вчать самі і часом зі мною, третій теж має репетитора. Можна пробувати самому готуватися, але то має бути серйозна робота.
    При політехнічному маєш на увазі Академічну? Там вступ в 5 клас, як пізніше здійснюють набір не знаю. Школа сильна, але до фізмату далеко. Дуже залежить від конкретного вчителя. В фізматі від вчителя залежить менше, вони там один одного тягнуть.
    --- дописи об"єднано, 23 Липень 2020 ---
    Ну і момент щодо «як вам». Дистанційне навчання фізмат провалив повністю. Там викладачі зайняли позицію «нє царскоє ето дєло, еті ваши зуми». Вимог до учнів від цього менше не стало. А загалом ті мої знайомі, чиї діти вчаться, то задоволені переважно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не так висловилась, прошу вибачення. Звісно, що вступ.
    А порадь, будь ласка, книги чи програму, за якою після 7 класу можна готуватись.
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    колись були підготовчі курси від фізмату, майже цілий рік. продавали свої методички.
    по фізиці рулила книжка Савченка російська. з математики книжки не було.
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Є курси, як @Basyanya пише, на сайті є доступні всі завдання ща минулі роки і типові завдання. На курсах буває таке, що дитина важко засвоює матеріал, бо там викладачі не особливо бавляться. Розказувала моя учениця, що вона одного разу підняла руку щось перепитати, то на неї всі зробили квадратні очі))) ну то таке трохи суб‘єктивне враження, але те, що на курсах йде начитка, з якою треба потім розібратися, то факт. Порада: готувати матеріали за 8 клас і шукати олімпіадні задачі до відповідних тем. Там на вступ майже весь курс 8 класу дають.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Haidee мої 2 однокласники поступали після 8 класу у 8 клас фізмату)))
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ааа, прикольний фінт :) скажу своїм про таку опцію, якщо хтось завалить цей рік)))
    --- дописи об"єднано, 23 Липень 2020 ---
    @cjomcjomka як же я могла не написати про Його Величність Сканаві :connie_pull-pigtail то Біблія вступника в технічні заклади освіти, береш собі збірничок іііі - поїхали, по два-три приклади в день (для початківців означає по 2-3 години мінімум))).
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    о, Сканаві :) таке слово навіть я знаю :)
    загалом, маємо рік на роздупління. Дякую за копняки в правильному напрямку
    --- дописи об"єднано, 23 Липень 2020 ---
    ааа! етапять!
    сподіваюсь, не знадобиться, але лайфхак просто мега.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @cjomcjomka я не знаю чи то вони так вчитись хотіли в фізматі, чи то було задумано, щоб пройти загальну програму і мати більше часу на фізику і математику. в мене з ними буоа різниця у віці 2 роки, бо в школу пішла на рік швидше. га той час мені 13 а їм по 15 рорків було))) ну і фізмат відповідно закінчили у 18 р.
    --- дописи об"єднано, 23 Липень 2020 ---
    @Haidee з цікавості переглянула задачки на сайті)))) сиджу роблю зарядку)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не буває колишніх фізматівців і мехматівців :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    На курсах від фізмату бувають і хороші вчителі, моій попався на фізику такий, з того часу фізика пішла суттєво краще. Ми ходили на курси і ще чоловік домашнє з курсів пояснював дитині, репетиторів не мали, поступили, були в середині списку, кого беруть. Чоловік фізмат не закінчував, але математику-фізику зумів пояснити, що було не зрозуміло. Вчимось у Євшані, то з математикою було трохи легше, але все-одно рівень задач на вступ досить сильний. Любити математику-фізику то головне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    1) 80 (Школа -садок "Софія")- мої діти вчаться. Школа як школа. Основна мова - іспанська, з 5-го класу англійська 2 р. на тиждень (мені здалося дуже мало, то з 6-го пішли ще на курси). Молодша школа окремо від старшої. Є басейн замість 1 заняття фізкультури (2 звичайні, 1 плавання).
    Питайте, шо ще цікавить...
     
    • Інформативно Інформативно x 1