Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене мала в 4 клас, то уроки стандартно на 9-10 годину ( в залежності від групи) і 5-6 уроків в день.
     
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Хлопцям на перезувне треба щось комфортне та легке. Не думаю, що в мештах буде зручно. Я свого першо-другокласника теж у штани та сорочки вбирала. То чудово під це підійшли тапки Waldi. Гляньте їх, там у них є такі стримані моделі, якраз до школи.
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2020 ---
    У нас 1-5 класи пощадили, то поки будуть вчитися, як зазвичай. За старші не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    менші мої на 9:00, старша ( 5 кл.) на 10:30. В старшої раз в тиждень дистанційне. Але вони в різних школах
     
  4. l_treasure

    l_treasure Member

    А в нас ще жодної інформації:girl_cray:. Ми просто висимо в повітрі. І гуртки, і репетитори і нічого неможливо почати планувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    В нас менша першачок, уроки розпочинаються о 9:25, а в старшого (8 клас) о 13.00 і два уроки буде вранці онлайн...важкий буде рік, відчуваю :sad:
     
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    В нашій школі недостатньо навчальних приміщень через збільшення кількості дітей. Дітей більше - бо новобудови будують, а школи лише в проектах . І зараз дуже гарно під приводом коронавірусу можна проштовхнути навчання по змінах, дистаеційно без протесту зі сторони батьків. Сумно... Транспортний колапс, перенавантаження закладів освіти та медицини через широку кишеню Садового!
    Хтось знає як правильно написати звернення і на кого, щодо нестачі підручників?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дякую, купила на нексті тапки-еспадрильі, вище скидала фото, надіюсь буде зручно
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Ми також нічого не знаємо, вчителька написала в чат що все розкаже дітям у вівторок, але то якось для мене не зрозуміло, якщо ми питаємо значить треба відповідати.
    Поки я писала, прийшло повідомлення про збори в понеділок ввечері.
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2020
  9. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Скажіть мені темній хто має забезпечити школу антисептиками? Бо наша голова батьківського комітету вже купила для класу..
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Антисептики будуть розставлені по школі . Ваша купилам ж суто для вашого класу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    по школі в коридорах. Класи не забезпечують.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Цікаво, чи є хоч хтось ще, хто не має досі ЖОДНОЇ інформації про порядок навчання - ні розкладу, ні на яку годину тепер навчання, чи буде харчування, чи буде група продовженого дня, що взагалі планується 1 вересня - уроки чи потусити 30 хв і додому, треба маски чи ні...
    В мене через 2 дні дитина йде в 2 клас, вчителька досі нічого не може відповісти внятно :girl_emo:
    Директора в школі зараз теж немає, лише во (швидше за все аж до січня...)
     
  13. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Мій теж в 2 клас. Ніхто нічого не каже. Але в нас маленька школа(4 класи). То, напевно все без змін.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В нас вже двічі все міняли, а завтра педрада... тому ми «знаємо, що нічого не знаємо» :girl_crazy:
    Всі будуть вчитися по принципу «якось воно буде» ....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    до цього часу в школах вже мали б відбутись педради і вчителі мали б вже все знати.
     
  16. maty

    maty Well-Known Member

    але не забувайте, що в нас всім "рулить" МОЗ і кожного дня вистрибують як пилип з конопель з новими ідеями-рекомендаціями
    В мене взагалі невесело -троє-9, 6 і 4 клас ,розумію, що толкового навчання не буде зараз , і за час весняного"навчання" я зрозуміла , що школа відбирає в дітей купу часу , а віддача дуже сумнівна. Я серйозно думаю над переведенням в дистанційну школу, ціле літо моніторила то питання, звичайно, то трохи дико для "пересічних громадян", плюс затратно, але , особливо для старшої-колосальна економія часу. Єдине , що мене стримало - в неї насправді прекрасна вчителька математики. А так доведеттся брати репетиторів, бо я сама не подужаю, ну і плюс англійська. Також думала про сімейне навчання для менших- то я сама вчу, а школа - контрольні і атестація, але то якось мене не влаштовує, хіба що для
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Є варіанти "повноцінного" навчання в онлайн школі з видачею атестата, а є "урізані" варіанти, без офіційного зарахування і документу про освіту, але дешевше, ще дешевше, якщо не всі предмети, а кілька. Тобто в "бюджетному" варіанті, я так розумію, треба числитись в державній школі, перейти на екстернат і здавати атестацію, щоб був офіційний табель і атестат. (Я теж після весняного "онлайну" думала, чи аж так добре вчить школа, чи шукати варіанти, бо навчання було скоріше самостійне, ніж дистанційне).
    П.с. - Бачу Галичанка створила нову тему спеціально про дистанційно чи домашню освіту - може, хай модератори перенесуть туди.
     
    Останнє редагування: 30 Серпень 2020
    • Подобається Подобається x 2
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я тут тихенько спитаю за англійську для 2 класу. Чи є щось толковіше, окрім fly high в сенсі не платити 500грн задля вивчення 15 нових слів за цілий рік на слух.
    Люба книжуленція , де можна писати трохи більше і внятніше.
     
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У нас в найстаршоі дитини у Світанку була фемелі енд френдз
     
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Думаю, для дітей такого віку є єдиний спосіб вивчення мови - це мовне середовище. Все інше - забавки і розваги, «виконання плану». Ті всі книги приблизно однакові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1