Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    вже нема
    зараз Academy Stars
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2020
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я тобі в месенджер кинула фото робочого зошита Варвари (не за 500 грн). Книжку вже здали, але я спробую знайти.
     
  3. Joll

    Joll Well-Known Member

    Якщо Ви вчитеся по Fly High, візьміть додатково їхню граматику - Fly High Grammar 2 (для 2 класу). Ми так вчилися по ній у 2-му, 3-му класу і зараз вчимося по ній у 4-му. Це додатковий зошит із граматики із правилами, що супроводжують підручник і зошит цієї серії. Герої у граматиці ті самі, що й в основному підручнику, такий самий дизайн, дитині не треба буде звикати. І результат буде, бо додаткові вправи з граматики точно не зашкодять. У нас немає репетитора, на курси не ходимо, за рік маємо 11 балів з англійської.

    Погоджуюся із попередньою дописувачкою - усі ці підручники (Fly High, Family and Frends) для початкової школи приблизно однакові, на мою думку, немає змісту купувати такий же самий для дитини у такому малому віці.

    Якщо планує більше налягати з дитиною на англійську, поцікавтесь наприкінці 3-го класу, за яким підручником далі будуть вчитися діти у 5-му класі, щоб купити, наприклад, Starter із цієї серії та за рік до 5 класу почати трохи займатися з дитиною. У 5-му класі йде стрибок від цих найпростіших підручників одразу до рівня А2, а для дитини це вже буде стресом. У нашій школі в 5-му класі вчаться по Wider World 1, я купила для домашнього опрацювання Wider World Starter (ми в 4-му класі) і починаємо потроху працювати по ньому вдома.
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Підкажіть, чи дають у вас у 1 класі домашнє завдання?
    Бо я би хотіла , щоб потім давали, але вчитель каже, що ще не знає точно і коли буде давати.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  5. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @loveterapy унас не давали, але казали доробляти те що невстигали доробити на уроках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Нам вчитель казала, що задавати буде, тому що діткам потім важко буде. На разі задають елементарне: щось дописати, домалювати, прочитати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Тому нехай їм буде важко відразу :girl_haha:
     
    • Смішно x 4
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Співчуваю x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вас не бентежить відсутність логіки в цьому твердженні?

    І це вона вже в першому класі встигла позадавати? Бо нам в третьому ще нічого не задавали.

    Я вчора втрималась, а сьогодні спитаю. А для чого вам домашні завдання? Взагалі і в першому класі зокрема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ви ж можете свою дитину навантажити, як хочете, для чого під цю справу «підписувати» вчительку і інших дітей?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Домашні завдання, щоб вдома вчились.
    Я не маю нічого проти, щоб дитина мала домашнє у межах розумного і не витрачала на нього багато часу вдома.

    На разі нам у майбутньому будуть давати доробляти те, що не встигли на уроці. Поки нічого не давали.

    У нас робочих зошитів ще нема, є лише букварик і два звичайні зошити.

    Я вчительку запитала, вона відповіла мені, а не підписувала на домашні завдання, тим більше для інших дітей.

    Звісно, я свою можу і вдома навантажити, що ,у принципі і роблю, згідно свого бачення.


    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Домашнє завдання - це класний інструмент. І ним варто користуватися, як інструментом. Комусь треба зробити 20 однакових завдань, щоб напрацювати базове вміння, комусь треба сісти вдома в тиші і розібрати все класне, а комусь треба дати дві задачки з «зірочкою». Переважно толку з однакової домашки для всього класу мало, хоча я звісно переважно так роблю, бо вчитель теж людина і банально не завжди має змогу «індивідуально підійти». А якщо домашку не дати, то частина батьків з праведним гнівом буде вночі дзвонити до класного керівника через це неподобство.
    Але є діти, які люблять домашні завдання. Вчора я тут пореготала, а моя першокласниця приволокла додому листочок і дві вправи з математики. Я сказала, що ніц не знаю, хоче - вперед. Ясно що хоче, їй в кайф мати порядок і ото все акуратно писати-оформляти. Нічого не маю проти. В мене ще є 4-класниця, яка «шо треба було, то зробила в школі і не чула, щоб щось додому задавали». Ну то в перші дні хай їй буде, але то з тих дітей, яким повторення класного вдома нецікаве.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Для чого вчитись вдома, якщо дитина вже вчиться в школі? В першому класі і взагалі.

    Отак вчительку 20 мам-тат спитають і будуть домашні завдання. Для всіх.

    За законом в першому класі не задають домашніх завдань. Там нема пункту «доробляти.. коли дуже просять батьки... якщо батьки не проти... в розумних межах... щоб звикали...». Ми ж правову державу хочемо?
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2020 ---
    Ну от я не бачу жодного толку з домашнього завдання власне тому що воно не індивідуальне. І той кому би варто в тиші прочитати пояснення мучиться над завданням із зірочкою.
    Батьки так переживають за домашнє, ніби то якась панацея. Звідки вони це взяли - я не знаю. Я з 7 класу взагалі домашні не робила. Тільки математику, бо не було би в кого списати. Усне пам‘ятала, вірші вчила на перерві і списувала все решта. Хімію інколи доводилось робити з тих же міркувань, що і математику, але там було більше надії на подружку.
    Зате я любила писати реферати, і якби тоді була така можливість - робити проекти-презентації. Але хто мене питав, що я там вмію, чи можу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Фейсбук приніс дуже в тему:

    0483B6E6-98F0-4304-BB0D-F1C917FE3108.jpeg
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Маріє, в кожного вчителя свої мухи, як і в кожних мами-тата. Чим я точно не маю бажання займатися, то силою запихати всіх в ті самі рамки. Як собі хочуть своїх дітей виховувати, так хай і виховують. Я завдання дала, а що з ним робити, то вже справа дитини і батьків. Єдине можу сказати, що постійне «нероблення» нічого вдома (я зараз про старшу школу) дуже швидко закінчується 3-4 балами за семестр і купою грошей за репетитора. Дітей, що можуть не робити домашку, але самі вміють зорієнтуватися в темі і її «провчити», відсотків 5-10. Якщо що, я в школі теж не робила домашнє, але я таки маю вроджені здібності до аналізу інформації, тому мені не зашкодило. Не робити можна, якщо ти впевнена, що на ходу зорієнтуєшся при потребі. Можна розвинути дискусію в руслі «оцінки - суб‘єктивна точка зору людини, яка сама не змогла знайти собі роботу з нормальною оплатою» і «та кому той дискримінант в житті згодиться», але я за таке можу і в карму надавати, бо це не позиція здорової людини/дитини. Дуже рідко народжуються генії-двієчники. Решті просто варто було б трохи закотити рукавчики і працювати над своєю освітою.
    Але щодо маленьких дітей, то треба мати на увазі, що їм в школі 12 років вчитися, і для того той рік і приписали, щоб розвантажити їх, а не щоб накидати побільше всього на майбутнє. Тому можете кидати чим хочете, але поки не дасте своїм дітям бути такими, якими вони є, толку від сидіння над закарлючками не буде. Але то моє писання нічого не змінить, бо з мого досвіду, якщо мама вважає, що дитина має 2 години робити домашню, то вона в 12 ночі не посоромиться бринькати на Вайбер, чи часом не треба ще щось зробити на завтра.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ех, це будо філософське питання.

    Якщо більшість дітей після 7-8 уроків не розуміє і не засвоює матеріал гроблячись над уроками по три-чотири години, то щось тут не так. З уроками, не з дітьми.

    На виході ми все одно маємо малоосвічене матюкливе населення, яке не знає нащо йому дискримінант, якого розміру печінка, і як пишеться слово «печиво». Це ж точно не від того що вони мало за уроками сЕділи.

    Питання про те, а коли ж гуляти, помагати батькам і просто плювати в стіну (дуже корисн вміти нічого не робити вас від часу), хай буде риторичним. Спорт, та інші гуртки - це інший вид навчання і у вільний час не входить в моєму світі.
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2020 ---
    До чого все це я пишу.

    Перед тим як хотіти чи не хотіти домашнього завдання в першому класі, англійської з трьох років, чи першого розряду з плавання в 14 років, батьки мали б подумати, що вони хочуть отримати на виході, для чого їм це і проаналізувати, чи цей метод сприятиме бажаному результату.

    Я мрійниця, чо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ще про гачечки і палички писну і йду дітей класти.

    Гачечки і палички почнуть вдаватися краще тоді коли дозріє той відділ мозку який за них відповідає. Безкінечне практикування мало що дасть. Як і розвивання мілкої і різної моторики. (Ну почне дитина писати на три дні швидше, ніж без того.) Це як ставити на ноги тримісячну дитину.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ой, школа..
    Якщо то не сюди, то відправте мене куди треба.
    Вихідні дані: моя старша доня, 7років, 2 клас. Школу, вчительку любить, ходить підстрибуючи, з дітьми ок. А от з навчанням - катастрофа, лише другий день, а я вже плачу(
    На уроках, мабуть, мріє. Ні в чому не орієнтується, ледь читає по складах.
    Д/з в нас задають, читати, писати - все як колись. Я нічим не можу мотивувати її виконувати задане, сидіти до півночі не можу і не хочу. Сама вона нічого не може.
    Я не знаю який вихід? Проситись до вчителя приватно? Чекати дозрівання?
    Боюсь, дальше буде ситуація ускладнюватися...не читає, не зможе зрозуміти суті завдання, не напише на слух.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Іти спочатку розберіться чи МОЖЕ вона читати. Є різні розлади, коли дитина не сприймає написаних знаків (цифри теж), і ясно, що відключається.
    Це частково виправляється, а частково можна жити і так.

    Окремо є розлади уваги.

    Я вас не лякаю, а навпаки заохочую не впадати в безнадію, а зрозуміти причину.
    Ці причини в більшості випадків можна усунути.

    І завжди є варіант, що їй ще рано. В якому віці (років і місяців) дитина в школу пішла?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Куди з таким звертатись, до психолога дитячого?
    Моя старша дитина неуважна завжди і всюди, як то кажуть "золоті верби за нею ростуть", я її прошу мені щось принести, то вона в 80% прийде і перепитає що принести бо забуває поки дойде, в якщо попрошу дві речі принести то обов'язково другу забуде... в школі теж неуважна, інколи не одразу розуміє на якому уроці зараз знаходиться (зі слів вчительки) і ще багато чого...
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    До психолога, але добре пошукайте, щоб вмів розпізнавати ці стани, а не зразу вішав діагнози.

    Золоті верби - це варіант норми. Нерозуміння який урок (якщо вчителька сказала який урок, а не дитина мала здогадатися) і якщо це не один раз - не норма в такому віці.
     
    • Подобається Подобається x 1