Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

1. Dominika

Dominika Well-Known Member

Такс, питаю таке...розпитувала в двох знайомих, діти яких пару років тому йли в перший клас, про процедуру прийому, сказали таке: йдете в школу, шукаєте оголошення, що оголошено набір у перший клас і про збори батьків, або десь у фейсбуці на сторінці школи. Це все кінець січня десь, пишете заяву, йдете на збори і в лютому якісь там підготовчі курси на 2 місяці і потім чекати до вересня. Я ж читала про таку схему - у квітні оголошується прийом електронних заяв, заповнюєте згідно правил, прикріплюєте скан свідоцтва і чогось там ще, вам приходить на скриньку відповідь і все. А підготовчі зараз не проводяться більше? Я запутавсі, поясніть мені як правильно.

2. Havronia

Havronia Well-Known Member

Пару років тому був перший варіант, минулого року - другий.
    Думаю, цього року теж буде ближче до другого. Але уточніть в конкретній школі - на сайті, чи зателефонувавши.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

Розкажу, як було у нас. Орієнтовно з січня в школу приходили батьки, які планували давати дітей в перший клас, залишали свої контакти, записувались в список. Дальше десь в квітні-травні мені передзвонили зі школи, перепитали, чи я буду давати дитину в школу, попросили прийти написати заяву. Медичні довідки можна було принести пізніше.
    Підготовки в школі не було.
    Батьківські збори були в кінці серпня.