Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мені подобається нуш у викладанні нашої вчительки. Але ми працюємо по зошитах. Рівень знань я без поняття як перевірити, читає, пише, додає -множить, ходить щось розказує - напевно ок. В нього купа роботи в класі.
    В нас багато дітей, які потребують додаткової роботи і інтеграції. Дітей, які нормально не говорять, відстають, не чують, мають розлади. Я собі не уявляю їх в стали-сіли-заспівали-3 сторінки розвязали ( так виглядала підготовка в школі, де мав бути інтелект, залежить від вчителя, але як нам сказали, до програми треба бути готовим) зрештою, в мого теж є свої нюанси. І ні, слава Богу, нюанси в нас "по верхній межі норми". Уже.

    До речі, зареєструвалися на час перебування в лікарні на сайті з логічними задачками, то левова частка проблем в категорії орєнтування в просторі - 3д. Решта ок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. maavka

    maavka Well-Known Member

    Подруга (яка теж, як і я, буде водити дитину в перший клас) сказала, що їм на зборах сказали,що в 3 класі дитині вже треба мати якісний смартфон, для того, щоб зчитувати QR коди з підручників (якісний, щоб не тормозив). Це так запроваджено в НУШ.
    Мої перші збори ще тільки відбудуться, ще не знаю що мені скажуть.
    Але цікаво як це на практиці виглядає. Я особисто не хочу купувати і давати в школу з 3 класу дитині смартфон. І загубити легко і і інші психологічні причини (типу відволікання через смартфон, ігри в гаджеті на перерві). В кого таке вже було, розкажіть, будь ласка
    --- дописи об"єднано, 20 Серпень 2021 ---
    P.S. Я дитину не ізолюю від гаджетів. Смартфоном і ноутбуком вона може користуватися, але тільки без інтернету і лище безобідні ігри (пасьянс, сапер) чи закачані і вибрані мною (або разом) мультики.
    Коли є інтернет достуний, то вже проблема, бо там і ютуб зі всім непотребом і онлайн ігри, , вже це все не фільтрується, реклама нав'язлива і т.д. А діти то самі вчаться як це все найти.
    Думаю, для 3 класників психіка ще до такого не готова. А раз QR код треба то і інтернет треба
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Просто ігнорите і робите, як вважаєте за потрібне
    Або пропонуєте забезпечити гаджетами за державний кошт, якщо вони необхідні для навчання
    Але цілком ймовірно, що до третього класу ваша дитина вже буде носити якісний смартфон в школу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Зараз діти з першого класу носять в школу смартфони з іграми і інтернетом, на перервах і на групі всі разом дивляться… та й на вулиці гуляють з телефонами, не завжди дитина гулятиме з мамою…
    Мій свого телефону не має, ходить з дитячим смарт-годинником, але всіх дитячих ютуб-блогерів знає, ігри і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    на смартфон можна встановити програму фемелі лінк, дитина без вашого дозволу не зможе закачати ігри, також можна дозволити тільки певні програми , обмежити час . Малий йде в 4 клас НУШ, то нам за к"ю ар коди нічого не казали, і що треба мати смартфон теж.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @maavka нам у червні на зборах для батьків першачків наголосили, що сувора заборона в 1-3 класах на телефони і смарт-годинники. Виключення - попередити індивідуально, що дитина потребує телефону, назвати вагому причину, тоді вчитель дозволяє, але у форматі - вимкнений телефон до кінця занять, включається і робиться дзвінок після завершення навчання. Як то буде на практиці не знаю. Про коди і зчитування нічого не казали.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Забийте на ті коди. У підручниках є такі коди - не багато, переважно ті сторінки йдуть на домашнє, по тому коду можна почитати якусь цікаву інфу, дитина то може і з вашого телефона зробити. Але всі діти мають телефони, тому до третього класу, як би ви цього не хотіли, дитина буде стогнати - у того більший телефон, купіть такий, а в мене якась там гра не йде, а в когось йде і тд. Тому тут тільки ваша відповідальність і здатність переконати, що дитині цього не потрібно
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Всім привіт. Переїжджаємо цього року до Львова, син іде в перший клас
    Поділіться досвідом, як ви вирішували питання де "подіти" дитину після уроків? В мене вже паніка(( З вхідних даних, родичів у Львові нема, працюємо з чоловіком 09 до 18.00, без корків добратися з роботи до школи можна 20 хвилин машиною, з корками як повезе, але десь 40 хвилин.
    Звільнення розглядаю вже як дуже крайній варіант. В знайомих попитала, то або живуть з батьками, і вони забирають, або не працюють, або працюють віддалено.
    Десь розумію, що ще існують няні, чи є такі, що на кілька годин в день працюють? Де їх шукати? і це мабуть дорого, чи не вийде, що краще в приватну було давати...
    Ще чула варіант про бабусю-сусідку, але в нас новобудова-таких скоріше нема(
    Прошу поради, хто був в такій ситуації:help:
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можливо, не "бабусю", а студентку? Теоретично, в новобудові можуть бути чи студенти, чи старшокласники, які не проти підзаробити кишенькові. Звісно, перед тим треба познайомитись з ними і батьками. В будинках, особливо новобудовах, майже завжди є вайбер група, розпитати там, і починати вже.
    (В нас діти вішали оголошення про "винести сміття" чи "погуляти з песиком", можливо, такий варіант пройде - забрати з продовженої групи і почекати батьків). А може, якась мама в декреті зголоситься, яка має можливість в той час, гуляючи зі своєю дитиною, забрати Вашу, за винагороду.
    Але треба знайомитись з сусідами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @javorivchanka є у фейсбуку група там часто розміщують оголошення про пошук нянь і на повний день., і так щоб забрати дитину після уроків. спробуйте там попитатись. Є ще агенція з пошуку нянь, яку я можу рекомендувати, але там потрібно буде заплатити комісію їм за пошук няні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    Дякую всім за відповіді і інформацію!
     
  12. Zoya Art

    Zoya Art New Member

    У ліцеї "Львівський" на Лисинецькій є продовжена група: і загальна до 18-30, і у багатьох вчителів молодших класів до 16-17 години.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Ми вже написали заяву) продовжена група для першого класу ліцею Львівський до 17 години, а ми з роботи орієнтовно 19 можемо приїжджати без відпрошувань, тому ще шукаємо і помічницю.
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Цікавить питання групи подовженого дня -
    можливо, хтось підкаже, як вони формуються,
    які вимоги, щоб дитина могла ходити в групу,.....
    від чого залежить кількість груп, кількість дітей в групах,
    і т.д.
     
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Вимоги - бажання і заява батьків
    Кількість груп і дітей залежить від вміння директора вибивати на це фінансування і наявності місця і вчителів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Заява батьків і довідка з місця роботи батьків, що дитина дійсно потребує групи продовженого дня, згідно того формують кількість груп. В нашій школі так.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас довідки не вимагали, лише заяви
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В минулому році теж не вимагали, але видно дуже багато бажаючих, тому таким чином вирішили ту кількість зменшити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Наскільки це реально - вибити фінансування, знайти вчителів?
     
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не знаю, наскільки реально в конкретній школі. Треба щоб максимум батьків писали заяви, вимагали письмової відповіді, якщо їм відмовлять або озвучать якісь «додаткові» умови. А тоді діяти далі.
    Співпрацювати з директором або навпаки - вимагати забезпечити дитину можливістю відвідувати ГПД
    Моя дитина не ходить, тому детальніше не скажу
     
    • Інформативно Інформативно x 1