Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)



    Звідки такі висновки!?
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Яка би ця вчителька не була насправді, відносини вже зіпсовані, йде повне несприйняття оде одного. Як це виправити? Конфліктом і війною, точно ні. А йти на мирову, порузумітися, поговорити відверто і забути всі образи, Ви готові? А вчителька зможе? Проаналізуйте, чи готові Ви миритися, якщо ні, кидайти це все і не мордуйтесь. Поруч є 88 школа, яка і по рівню вважається кращою. Або приватна, я вже писала не раз про неї. Немає безвихідної ситуації.
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    як? порадьте?
    "Вчителька поставила тебе в куток, вона має право, вона хороша, вона тобі бажає добра. ЇЇ треба за то поважати"
    "Вчителька вчора на твоє прохання попити, не дала тобі пити, а після того, як ти розплакався відвела тебе в медпункт як хворого на голову. Вона хороша, бажає тобі добра."
    Яким чином підняти її авторитет, якщо її вчинки тому не сприяють?! Просто тому що вона є і так сказала?

    досі не можу зрозуміти чим ми не вгодили.
    Єдине, що дає аналіз всієї попередньої ситуації та її натяки на індивідуальні заняття, ми мали спокійно сприйняти купівлю хорошого ставлення до дитини.
    Якщо зараз я навіть стану стверджувати, що вона натякала на фінанси, вона повністю все заперечуватиме і виставить мене неадекватною ідіоткою.

    Питанням нової школи займаюсь, але то все не так просто. Плюс не хочеться ще раз вскочити у ту саму халепу.
    До речі, як вчителі різних шкіл спілкуються між собою? Чи не буде таке, що нам зіпсують репутацію на всю округу і нас ніде не захочуть взяти?
     
  4. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Сніжна дякую за рейтинг школу №2 я теж розглядаю ,"Надію" теж хоча відгуки про неі неоднозначні але якщо врахувати що там всього 248 дітей то 34 це не поганий результат
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Часом спілкуються, часом дружать, часом ворогують. Ань, чому то має тебе турбувати? Павлусь не злочинець рецидивіст. Що значить не захочуть брати. Мирно, приязно і впевнено йдеться до начальства. В вас не є глухий район де одна школа в радіусі енної кількості кілометрів. Але, якщо порозуміння з вчителькою не настає ніяк, контакту нема і не передбачається, то краще йти куди інде і з ходу з новою вчителькою налагоджувати контакт. В тому нема нічого страшного щоб змінити школу.
    Або взагалі забрати малого цього року і наступного спробувати по новій вже в іншій школі. Таке можливо?
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    вірите, я вже і 88 боюсь.

    Враховуючи наш майбітній переїзд певно зведу пошуки до школи в районі Сихова, Зеленої або Городоцької (біля роботи)
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Так правильно радять дівчата:) заберіть дитину з цієї школи і шукайте варіант на наступний рік! Можливо одразу його візьмуть в 2 клас, якщо пройде тестування і виявиться, що рівень в нього вищий. А тим часом вдома займайтесь по програмі самі, толку більше буде, то точно :)
     
  8. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Вчителі, заступники директорів час від часу зустрічаються на методичних об"єднаннях та різних офіційних заходах. Хтось серед них і дружить.
    Цілком можливо, що при зміні школи завуч молодшої школи зателефонує у попередню школу і розпитає, як і що відбувалось. Так що моє ІМХО якщо вирішили міняти школу, то будьте готові розказувати всю ситуацію, нічого не приховуючи.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Так, але йти без скандалу.
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    не трагедiя.

    то вже складнiше. ситуацiя у вас все бiльше заходить в глухий кут. в неi ставлення лише до вашоi дитини таке?
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Якщо Ви плануєте переїзд, то і так доведеться змінювати школу. От Вам і вагома обставина.
     
  12. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Звичайно :) Ануто, до кінця семестру залишився практично місяць. Заспокойтеся, пройдіться по школах які вважаєте, що Вам підходять. Порозмовляйте з вчителями, спробуйте порозмовляти з батьками першокласників на коридорах. Розпитуйте знайомих. Думаю, що таки знайдете вчителя, який піде Вам на зустріч. І з нового семестру може і почнете у іншій школі. В попередній спокійно попрщайтесь, як би це не було важко.
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Я б також радила новій вчительці розповісти про те, що з минулою не було контакту, новий вчитель більше уваги приділить встановленню контакту з дитиною.
    А ще я думаю що варто запитати в дитини- чи він хотів би поміняти школу чи побути вдома.Дітки будь-які негаразди сприймають починаючи з себе-що всі проблеми через нього самого, а не через несприйняття старших. А от інший вчитель може дати хороший приклад і дитина може його полюбити. Мені здається, якщо дитина нелюбить вчителя, то ніякий авторитет недопоможе, згадуючи себе в дитинстві-слухала тих, кого любила.А коли боялась-мене "виключало"
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    туди, де я зверталась (наразі небагато) я так прямо і казала.
    Розумію, середина навч.року, розумію все інше, але шукаємо варіант не просто так, а тому що маємо досить складну ситуацію, і по тексту...

    є два варіанти поведінки мого малого:
    1. коли дорослий авторитарний - режим якогось відторгнення. Маю такий режим у моєї мами, то вона постійно скаржиться, що він її не слухає. Але я прекрасно знаю/бачу, як вона роздає ц/в і крок вліво, крок вправо - злочин. Навіть прохання йдуть в наказовому тоні без таких елементарних слів як "будь-ласка". Зараз бачу, що наша вчителька належить до того самого психотипу. Можливо ввічливих слів більше (я не стану стверджувати і вкрай її очерняти), але тон досить натягнутий. Достатньо трішки розслабитись, додати світліших барв і все піде елементарно само собою, але варіант криком, покаранням, суворістю, як кажуть "ежевие рукавіци" сприймається як єдиний прийнятний.
    2. коли спілкуєшся нормально. Малий і чує, і виконує. Про все можна домовитись.
    В крайному випадку працює нагадування правила бумеранга "як ти зі мною, так і я з тобою"

    Зараз згадала "Дитина повинна слухатись, а ви його розпустили, дискусії проводите. Вам же потім гірше буде".
    Різні точки зору тут проскакували, але вірите, я виросла в строгості, покараннях (як фізичних так і моральних), тому вкрай негативно ставлюсь до таких методів вироблення "послуху". Я постійно бунтувала і дякую Богу, що з тим бунтом не вляталась в якусь дурну історію. Але наслідки воно свої дали і не можу сказати, що позитивні
     
  15. Zolotusia

    Zolotusia New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Ми пішли цього року в 1-й клас. Вже не перший раз читаю тут про побори і т.д. в цій школі. За цей час ніразу не стикнулась з таким. Так ми здавали певну суму на фонд школи, фонд класу, охорону, але щоб це була якась "космічна" сума, то такого немає. Дитина задоволена навчанням, вчителькою.
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    звикайте,так буде всі 11 років...і не намагайтесь нікому нічо доводити-марно...така вже репутація....тепер на мої висловлювання, що нікому нічо не платимо мені відповідають-будете, хай тільки піде в 5 клас..чекаю..і "готую мішок грошей":girl_blum:а ні-не мішок,а два, бо коли Любчик піде в 5клас, то Марко в 1-ий)))))
     
  17. Zolotusia

    Zolotusia New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)


    А може, то у нашому місті ще є якась інша НВК імені Симоненка і ми про це не знаємо?:girl_wink:
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

     
  19. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Дякую за інформацію а про "надію" і сш№2 можете поділитися інформацією може живете в районі іх місцерозположення
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    2 школу теж хвалять..зараз вона на гарному рахунку, особливо,якщо вам важливо, щоб з 1 класу дитина вчила англійську,а не німецьку..
    "Надія" - відносно нова школа, з гарним колективом і адекватним прогресивним директором..сама недавно цікавилась, тому читала виключно позитивні відгуки...