Школа: влаштування і наука

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dArt, 2 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Я у своїх дітей був по два рази,на перешому і останьому дзвонику
     
  2. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Mirka, в цьому житті від людей я чув багато суперечливих формулювань...я звик в цьому житті, давати всім живим істотам те, що мені здається буде змінювати їх на краще, вчителям від нервовості пакунок, коняк, ресторан, гроші на ремонт даху...лікарям за довідку пакет чи 25гр., держ службовцям стабільно вже не даєм відкат, але без підмазки ніяк не виходить...Ви думаєте Я хочу роздавати чи Він хоче, життя у нас таке на західній, корумповане, з низу вертикалі і вверх до найвищої точки...на сході там пролЄтаріят там троха люди скупі на магоричі, але теж є...шо робити я беру і я даю, таке буде вічно на Вкраїні милій!:)нЄ!
     
  3. шахрай

    шахрай Active Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Привіт шановне панство!
    Доречі про школу,зараз йшов по вулиці,а біля вічного вогню радянським
    солдатам зібрались учні, вчителя,представники КПУ,ПР,ПСПУ-з прапорами,святкують річницю визволення Донбасу від німецьких фашистів.Для мене дико побачити таке дійство,бо на Зах.Україні такого ніколи не бачиа ,коли жив там
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    Моя 5-на дівчинка у вересні має йти до школи. Чи потрібно проходити якесь попереднє навчання в школі, які проблеми найбільші були в першому класі і чи варто спішити віддавати в 6 років. Я б хотіла, щоб всі ділилися досвідом і обговорювали проблеми про нашу з вами школу.
     
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    Nadin, немаю ще великого досвіду, бо моє маля ще навіть в садок не ходить, але можу трошки розказати про свого похресника, який вже скоро закінчує перший клас!!!

    Так потрібно. Ці заняття проводяться десь весною. Дітки знайомляться зі своєю вчителькою вони мають один чи два уроки на тиждень, їм дають домашні завдання.

    Окрім страшенної втоми, більше ніяких(ну принаймі більше нічого не казали).
    Кажуть шо дуже діткам важко. Багато хто ще хоче бавитись, а не вчитись. А мій похресник дуже втомлювався, приходив додому і лягав спати десь на добрих 2-3 години. І це триває досих пір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    мій малий вчиться в 2-му. не хочу вас лякати, але перший клас, то страшний стрес для мами і для дитини:sad:
    мені було вдвоє важко, бо я з ним жила сама (ні бабусь, ні дідусів немає) на десятий день школи я не витримала і побігла шукати няню...
    головне не лякайтеся:)
    потім матиму більше часу-напишу детальніше
    сформулюйте ще якісь питання, якщо виникають:)

    Додано через 2 години 52 хвилини
    о, добралася я додому!:)
    у Тернополі, де ми вчимося і живем у центральних школах (і деяких нецентральних) є так звані, недільні школи. Я думаю у Львові вони тим більше є. Саме в таку я відводила Остапа майже рік (там викладали підготовчий курс математики, читання, англійської і ще чогось, здається малювання). То було купа муки по суботах і неділях з 10 до 13 год. Але малому там подобалося, бо то було спілкування з ровесниками . Ще існують підготовчі курси до школи (десь у місяці травні), то вже в тій школі, що ви її обрали і здали туди документи. Ті всі підготовки є добре, бо дитина вчиться сидітит на уроках, слухати і орієнтуватися на колектив. Але ліпше, ніж навчить чогось дитину мама, або індивідуально ще якась спеціальна людина, то ніякі курси того не дадуть. Мій як не вмів читати, так і не навчився аж до першого класу:)
    справді перший клас то є дуже важко (я його порівнювала із першим роком життя де все нове). від режиму, до вимог і до вставання вранці. то є великий стрес.
    Але я віддала малого до школи в 6 років і не шкодую. Вони тепер акселерати такі. Он в 2 класі вде мене доганяє Я собі уявляю "першокласника"із 35 розміром взуття:D
    і я ходила з 6 років - нічого, мене хотіли зразу в 2 клас брати (занадто підготовлена була:crazy: )
    що ще? ще в першій чверті першого класу я взяла няню-гувернантку, бо зашивалась, а група продовженого дня для малої дитини - не вихід. трохи накладно матеріально, зате дуже зручно, вона просто чудо. моя дитина завжди доглянута, і ми не сваримося ввечері напівсонні за невивчені уроки. Якщо ж у вас є батьки, які б допомагали, то проблема знімається. Все одно в домі хтось мусить працювати, а хтось дивитися з адитиною у скільки б рокі ввона не пішла до школи:)
    такі ми школярі. якщо що- пишіть

    Додано через 2 години 53 хвилини
    о, добралася я додому!:)
    у Тернополі, де ми вчимося і живем у центральних школах (і деяких нецентральних) є так звані, недільні школи. Я думаю у Львові вони тим більше є. Саме в таку я відводила Остапа майже рік (там викладали підготовчий курс математики, читання, англійської і ще чогось, здається малювання). То було купа муки по суботах і неділях з 10 до 13 год. Але малому там подобалося, бо то було спілкування з ровесниками . Ще існують підготовчі курси до школи (десь у місяці травні), то вже в тій школі, що ви її обрали і здали туди документи. Ті всі підготовки є добре, бо дитина вчиться сидітит на уроках, слухати і орієнтуватися на колектив. Але ліпше, ніж навчить чогось дитину мама, або індивідуально ще якась спеціальна людина, то ніякі курси того не дадуть. Мій як не вмів читати, так і не навчився аж до першого класу:)
    справді перший клас то є дуже важко (я його порівнювала із першим роком життя де все нове). від режиму, до вимог і до вставання вранці. то є великий стрес.
    Але я віддала малого до школи в 6 років і не шкодую. Вони тепер акселерати такі. Он в 2 класі вде мене доганяє Я собі уявляю "першокласника"із 35 розміром взуття:D
    і я ходила з 6 років - нічого, мене хотіли зразу в 2 клас брати (занадто підготовлена була:crazy: )
    що ще? ще в першій чверті першого класу я взяла няню-гувернантку, бо зашивалась, а група продовженого дня для малої дитини - не вихід. трохи накладно матеріально, зате дуже зручно, вона просто чудо. моя дитина завжди доглянута, і ми не сваримося ввечері напівсонні за невивчені уроки. Якщо ж у вас є батьки, які б допомагали, то проблема знімається. Все одно в домі хтось мусить працювати, а хтось дивитися з адитиною у скільки б рокі ввона не пішла до школи:)
    такі ми школярі. якщо що- пишіть
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    Але ж якщо я не помиляюсь, то в Nadin є ше одне малято, то певно зараз допомога няні буде не потрібна...хоча якщо є можливість то чому б не взяти собі когось на підмогу.

    Ірено, а цікаво скільки ви платите своїй няні (ну якшо це не секрет) і що входить в її обов'язки і скільки часу вона з сином?
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    Данило не попав у розряд "спішунчиків". Вирішили ще рік в садочку потримати, і аж тепер оформляємо. Вчителька - приятелька, не рагулиха (з мовою і рештою все нормально). Донька її - ровесниця і приятелька Данила по садку.
    Думаю, ТАК комфортніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    всі батьки вирішують індивідуально, як буде дитині ліпше:)
    розказую лиш про свій досвід
    до речі, у першій його школі (№5) дітки були маленькі (зростом) і Остап серед них виділявся (на пів голови вищий був) від усіх. а в цій школі, що я його перевела в 2 клас, то усі діти високі. я собі уявляю такий комплект першачків, добре хоч вчителька в них висока, а то її б не було видно:)
    няня забирає його зі школи в 12.30, робить з ним уроки (то вчителька молодших класів),коли в нього заняття спортом, то іде з ним туди, чекає і приводить додому. її робочий день десь до 18.00.-18.30. потім приходжу я з роботи.
    іноді, коли в мене відрядження, то вона забирає його до себе додому (не хоче чомусь залишатися в мене).
    Я їй плачу 800 грн. в місяць і коли у відрядженні доплачую 50 гривень в день. А няня для малої дитини коштує дешевше, наскільки я знаю, здається 5 гривень за годину (принаймі було так минулого року):)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. galka

    galka New Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    я думаю дитину слід віддавати в школу в повних 6 років в мене старша пішла вшколу у вересні а тільки у грудні виовнилося 6 але нічого зараз вже в 7 класі вчиться добре хоча поміняли 3 школи тепер менша має йти в перший клас обходимося без нянь але ходить в садочок звичайний я задоволена у знайомих хлопчих ходить в ерудит особливого нічого я не помітила тільки купа грошей а в школу треба йти в 6 років як усі врахуйте що вчитися 12 років 1 й клас програма не важка
     
  11. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    А у нас у пятницю вчителька з історії була "під мухою", жєнскій день, понаєш.... Школа №96. Сихів.
     
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    :eek:
    :suicide:
     
  13. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    Моїй дитині буде на вересень 5,8 і ми збиреємося у школу. Підготовку ніяку не проходимо і не збираємося, бо така сама підготовка у нас проходить в садочку. Ми ходимо в садочок, тому думаю проблем з режимом не повинно бути. В садочку приблизно такий самий розклад як і в школі. Перша половина дня в них заняття (читання, письмо, малювання і т.ін.), в другій половині дня спів, хореографія, дизайн-студія. Тому я сподіваюся, що до школи ми перейдемо без ускладнень. На скільки я знаю зараз у школі в першому класі програма не дуже складна, здебільшого повторюється програма старшої групи садочка. Мені здається що для дитини яка не ходить в садочок це є дійсно стрес і навантаження. А якщо дитини відвідує садочок, то вона вже має досвід спідкування з дітьми, правила поведінки на заняттях. Чи може це в нас такий садочок, що нас цьому всьому там вчать.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    так цікаво стало що це за садочок у вас такий? і де він знаходиться?
     
  15. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    Хочу застережити сихівчан! Ні в якому разі не віддавайте дітей у "Дивосвіт"! Моя похресниця ходила туди місяць, то жах! Вони там нічого не вчать, а малюють і т.п., гірше, ніж в садочку, так ще й за дітьми ніхто не дивиться! Кума перевела в звичайну, то мусіли доганяти в прискореному темпі, аж після Нового року більш-менш стабілізувалось!
     
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    дуже багато ще залежить від дитини, її здатності адаптуватися.
    мій був у дитячому колективі від 2 років, і садок у них був хороший. але як воно "на своїй хвилі" то ти його взолоти, а воно своє знає...
    в нас вже другий клас, то вчителька каже, що вона його питає, а він пальцями бавиться....
    зате як розговориться, то розкаже вам і про інопланетян, і швидкість реактивного літака, і про Сахару, і як носороги народжуються:D
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    У Львові 7-8. Я не рахую тих що по оглошеннях "доглядаю дітей, хворих, інвалідів"
     
  18. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    львів у всьому дорожче місто...
    а, може і в нас вже подорожчало... незнаю
     
  19. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.

    По-перше, хочу всім дуже подякувати поки не відключився інтернет і сказати "я люблю цей форум", бо тут можна вирішити будь-яку проблему, яка в моєму житті важка і викликає страх перед майбутнім. Ви всі робите велику справу!!!!

    Додано через 6 хвилин
    Анюта ходить у садок де також проходять підготовку до школи і є найуспішнішою, але чи школи вимагають проходити підготовку у них?
    І чи якщо пройдеш підготовку в одній школі, чи візьмуть у іншу, на всякий випадок?
    Скільки може обійтись перший клас у школі(в грн.)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Дитина в школі і все що з цим пов'язано.


    за законом нічого такого не вимагають

    близько 1000 грн.
     
Статус теми:
Закрита.