Ситуація у школі, що робити?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Iriska, 1 Грудень 2009.

  1. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    то Ви до кого???
     
  2. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    В нас в школі теж з сином була ситуація, коли його хотіли бити троє хлопців, вони вимагали 10 копійок і не тільки в сина (як син йшов в школу, то в нас була розмова як себе поводити: давати "здачу" всім, гроші не давати, даш раз потім завжди будеш давати, захищати слабших і тд). Я пішла в школу, діти показали одного з тих хлопців, за шкірку відвела його в сторону, почала його трясти і кричати, щоб він запам'ятав, що в кожної дитини є батьки які можуть зловити його поза школою і тоді йому непоздоровиться, що я не буду йти до вчительки і до його батьків... Бачили б ви того "героя", він чуть не плакав і пообіцяв при всіх дітях, які там були, що він більше ніколи не буде вимагати ані копійки.
    Я сама спокійна людина але поступила так тому що вважаю таким дітям пояснювати гарно і просити їх, говорити мамі, вчительці все це безрезультатно, тим більше незнаючи їх батьків . Вчительці я навіть не жалілась.
    Перевести дитину в іншу школу, як для мене, це не є вихід, там теж ситуація може повторитись. Якщо дитина спокійна, то самі захистіть свою дитину.
     
  3. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    В тій ситуації, що Іриска розказувала ще на вчительку треба жалітися.....:)
     
  4. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?



    Iriska, проблеми почались тільки в 3-му класі? попередні 2 роки була та сама вчителька?
     
  5. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Я не жалілась, а попросила посприяти навести здорову атмосферу між дітьми... В результаті вона спробувала погарчати на мене і почала гворити які діти нормальні, а які ні... Нормальні для неї, це ті які мовчать... Все більше з неї дивуюсь і з директора, який тримає з жалості 70-ти річну вчительку...

    ---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    Ні, пишу ж що минулого року було те саме... Спокійно пройшов тільки перший клас. Вчмтелька - так, та сама
     
  6. NATA 021180

    NATA 021180 Active Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Я в шоці від вчительки, пора їй на пенсію. Як з дітьми розібратись радити не буду, бо досвіду немає. А от з вчителькою я б розібралась. Скликати батьківські збори, запросити директора і все вияснити. В нашій школі вчитель з хореографії дозволяла собі "дуже багато". В дитини взагалі пропало бажання займатися. Ми на батьківських зборах висловили своє "ФЕ" і все припинилося.
    Класний керівник моєї дочки навіть не дозволяє собі некоректно характеризувати дитину в присутності чужих батьків. Всі розмови проводяться в індивідуальному порядку, в яких вона вказує на проблеми в навчанні чи поведінці (і це при кількості 30 учнів в класі).
     
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Пишу що я би зробила на вашому місці.
    1. Тиха, але дуже серьйзна розмова з вчителькою, але не я прошу перепрошую, а конкретно що і як вона має зробити щоб щасливо і безпроблемно надалі працювати в школі.
    2. Якщо неможливо залучити батька, має ж бути у вас хтось з дорослих чоловіків(брат, сват, кум, сусід,просто ваш колега по роботі, знайомий, чи однокласник, чоловік подруги в кінці кінців) який поговорить по душам з тим хлопцем. Хлопчаки погано сприймають жінок, а от чоловіча розмова "по душам" до них дуже скоро доходить.
    В жодному разі не бійки чи сварки, а спокійна, врівноважена поведінка.
     
  8. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Нажаль, це 100% нереально... Все має бути так, як вона вирішила, всі мають робити так, як вона каже... і директор їй в одному місці. Дивує те, що недавно їй потрібна була допомога, в якій мої батьки не дуже компетентні, і вони звернулись до мене... Допомогла... і тепер маю, замість просто вдячності, принаймні тихій - хамство.

    Пробували... минулого року не я йшла... мене від того тримали подалі, бо знали що я взірвусь і буде зле... Я відразу хотіла йти знімати побої... Їздив мій батько...
     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Іра значить розмову профілактичну треба поновити, і добре би було щоб чоловічу розмову чули ще і інші діти. Але попросіть не діда йти, а когось помолодше.
    А з вчителькою я думаю все-таки можна поговорити, вона не боїться директора? Так можна найти інші важелі впливу, ви мусите дати зрозуміти вчительці що дитина буде тут вчитися, і ви зробите все для того щоб вашій дитині було комфортно.
    Чоловік моєї сестри так їздив в садок до виховательки - достатньо було однієї розмови, щоб вихователька до мого племінника ставилася по людський.
    А ще колись моя тітка ходила в школу до вчительки яка тероризувала її дочку(мою сестру), то "гарно" поговорили і закінчила фразою( я маю жовту карту:girl_in_dreams:) як в гніві вам щось заподію -мені ніц не буде, все стало на свої місця, сестра нормально довчилася до 10 класу.
     
  10. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Над цим думаю давно... Так і хочеться щоб мій хлопець пішов... в формі... Зразу два запуга в одному...

    Моя мама, якій імпонує та стара карга, працює в одному кабінеті з РАйВНО... Догадайтесь далі самі, в яку характеристику вони вірять...
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Iriska, поки дочитала до кінця - Дана вже озвучила всі мої думки. Не може так бути щоб ота бабуля нікого не боялась..... господі... божий одуванчик всіх в напрузі тримає.... ви не дивіться що то поважна літня людина... вона ображає ВАШОГО сина і не лише вашого. Та гримнути на неї, пообіцяти на пенсію відправити зі свистом, можна знайти інстанцію і повище ніж директор, написати кляузу у відповідну інстанцію відділу освіти....
    А на рахунок того пацана.... йому не 17 років... йому лише 8-9 а в такому віці діти все одно лишаються дітьми. Я б на вашому місці попросила когось зі знайомих мужчин провести з ним розмову по мужскі. Звичайно без рукоприкладсва, але за шкірку потрясти не завадить. І бажано також при свядках. І щоб вони не лише за вашого сина просили а за всіх дітей, і щоб не було зрозуміло що то влесне від вас прийшли..... щоб той малий мало не обпісявся від страху - тоді дійде. Так, може це жорстоко...але доходчіво. Дитяча кімната міліції (чи як вони зараз називаються) теж ставить мозги на місце.
    Ну а на рахунок вашого малого.... я не знаю як то помьякше виразити...... тіхонь завжди тюкають... в нас в класі теж був тіхоня - зробили з нього хлопці козла отпущєнія..... всі 11 класів йому життя не завали. І одне діло бути тіхонею але вміти постояти за себе... а друге діло коли він буде тікати від проблеми.... а звикне з дитинства - буде так все життя бігати від труднощів і від проблемних людей. Не знаю як, але малого вашого треба навчити не боятись і вміти постояти за себе. Дійсно , роблемні діти є всюди, в любій школі... не в 3-му касі так в 9-му будуть.... ви не підстрахуєте його завжди, мусить сам навчитись давати відпор і стояти за себе.
    я шото не поняла... та карга вашій мамі подобається?
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2009
  12. ksenia

    ksenia Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Сорі, це мій малий так підтримав ваш попередній допис.
     
  13. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Угу... От така біда... А ще якщо навіть вирішу перевести в іншу школу, то буде грандіозний скандал... Вони схожі по характерах...
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    І вашій мамі нормально що вчителька ображає і дозволяє образити внука іншим учнім???
    Скандал кажете... а вам то шо? ну буде скандал.. і що з того? При чом тут ваша мама? Мама то Ви і Ваша дитина. Не знаю як в вашій сімьї...але в нас скажімо основні рішення приймаєм ми з чоловіком, бабусь ставимо лише перед фактом...або не ставимо взагалі... і що там бабусі думають по цьому поводу то вже діло 10-те. І я питаюсь їх думки лише в випадку коли мені це потрібно...... І вони вже звикли - ніхто нікуди не лізе з порадами, всі наші рішення приймають типу - ну раз ви так рішили значіть були причини і так значить буде краще. Маєм чистий спокій.
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2009
  15. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    А так і є. Їй втрачати особливо нічого, от дамочка і відривається.
     
  16. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    І не тільки їй... Вчора батько вимутив... Та зараза, сказала йому що я їй нахамила... не буду вкотре виправдовуватись, що я не хамила, в моєму розумінні, і знаєте що він зробив? Він вибачився перед нею за мене і від мого імені... Я вчора мало не впала, коли це почула... Потім мені вичитали нотацію, що я маю з повагою відноситись до її крематорного віку і боготворити все що вона робить... При цій фразі я просто провалилась в підземелля... Мало того що вона знущається над дітьми і принижує їх, вона ще й створила скандал між мною і батьками...
    Інша ситуація... Чоловіка в мене нема, я працюю і все на що маю можливість по часу, так це вранці відвезти малого до школи. Так що... її думка не тільки не остання, але й вона мені ще пригрозила, що як заберу малого, то вона на правах бабці буде зі мною судитись... Класна мама...
    Менше з тим... повна картина така... Сьогодні просто інформативно спитала в малого, чи хотів би він перейти в іншу школу... Я не чекала такої реакції... малий від радощів кричав в машині, що він давно вже цього хоче... Що ще він не договорює?! І що ж таке таки твориться в школі?
    Говорила з куліжанкою, яка працює в тій же школі... Каже нічого дивного, що Мирослава завжди ділила на білих і чорних, мало того ще й падлянить молодим вчителям... Пообіцяла нині поговорити з директором, просто звернути йому увагу на те, що дитина сама хоче йти зі школи... щоб він задумався...
     
  17. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Iriska якщо вас не влаштовує ні вчителька,ні школа,переводьте дитину в іншу,тимбільше
    А з вашими батьками варто провести "виховну роботу" ,вони не мають права Вас повчати,а лише порадити коли Ви цього потребуєте.
    Згадую, в нас також була вчителька,яка на всіх кричала,також мала улюбленців і навпаки. Хамила.Діти страшено її боялись. Так тривало поки я своїй мамі не пожалілась і та на зброрах, в присутності і класного керівника, і батьків, і самої вчительки підняла це питання. Незнаю ,що моя мама там наговорила,але вчителька стала майже "шовкова", підвищувати голос на дітей і хамити перестала.
     
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Знаєте, вчительку ви вже не переробите. А от з дітьми говорити треба. В нас була ситуація схожа з моєю сестрою. Тільки ситуація була ускладнена тим що то було між дівчатами! В тому ж таки 3 класі. Була одна така яка постійно настроювала всіх проти моєї сестри, але поки йщли розмови, то ніхто не втручався, але коли вже почала битись (ну не зовсім битись, а так обтрусити крейдою з мочалки і т.д.), то це вже як на мене занадто. Причина була банальна: моя сестра вчилась краще від неї, а у тої малої була явно "зіркова хвороба", от вона і влаштовувала концерти. І вчителька про то знала! Розмови мами з нею і мам між собою нічого не дали, ще й закінчились тим, що сестра ще раз дістала в школі (типу чому настукачила мамі). Тут вже я стала чортом (я старша від сестри на 9 років). Прийшла до школи забирати малу(а так вийшло що прийшла разом із ще одною сестрою яка в гостях була у нас) і попала якраз вчасно :) Прийшлось мені з тою дівчинкою поговорити її ж мовою. При цілому класі. І ще вчителька стояла з батьками якимись (як виявилось то був батько однієї з дівчат яка від мене в той день теж нормально получила, бо засильно мудра була). На запитання чим зумовлена така поведінка. я почула геніальну відповід6 "А вона нас нервує" На зустрічне питання чим я почула, що тим що її раз живіт болів. Тобто реальної причини, що просто так я не почула. Під час тої розмови вчителька абсолютно не втручалась. І то при тому що та мала вже встигла закатати істерику. Потім ще пару раз за моєю сестрою прийшов мій швагро (так 2 м росту). Для закріплення результату. З того часу мою сестру ніхто не рухав. Були правда розбірки потім ще з її мамою, бо в інтерпретації тої дівчинки вийшло що я її там тягала по класу і чуть не била. Добре, що у мене був цілий клас свідків з вчителькою і батьками за компанію. А я в уяві цілого класу (і хлопців в тому числі) стала чуть не монстром, якого всі бояться (при моїх то 43 кг :girl_crazy:). Зараз вони в 7 класі, до сьогоднішнього дня все тихо і спокійно. То може і вам варто щоб "чисто випадково" розмову провів хтось хто точно буде користуватись авторитетом. Бо батьки серед них таким авторитетом не користуються.
     
  19. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Скажіть мені (вибачте, якщо трохи загрубо) - як може дитина бути впевненою в собі і протистояти хуліганам і т.д., якщо бачить, що МАМА ніяк не може її захистити перед усім світом?
     
  20. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Ситуація у школі, що робити?

    Medusa, напевно мамі треба завжди за ручку з синочком ходити і відбиватися віж поганих хлопчиків і вчителів? Мама ж старається, але поки що їй не вдається. Ще трохи часу, і вона знайде правильне рішення. Ми також таку ситуацію вирішували не за один день.
    Medusa, ви щось можете порадити? Знаєте, зі сторони завжди все виглядає легко.