Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Дякую за пораду, подивлюся обов'язково!
     
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а в що зараз одягайте дитину в слінг собі під куртку?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В чому по хаті ходимо + шкарпетки в'язані і шапку
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я ще флісовий слінго комбез одягаю.
     
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я тому й запитала, бо як дати ще флісовий комбінезон, то гаряче нам, а в тому, що по хаті і більше нічого ще внутрішньо неготова :)
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Фліс дуже парить .... краще якийсь звичайний светрик і теплі лосини бавовняні !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я якраз вирішила завтра одягнути малюку светрик, єдине думаю, чи не буде він на спинці підскакувати -скручуватись поки замотаю.
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я заправляю в колготки. І малий зазвичай вдома в светрику (в нас холодно) і боді на короткий рукав
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Забула уточнити, що в мене слінго куртка демі (всю зиму відходила і не було холодно), а флісовий комбез дуже тонкий, бо маємо ще з більш товстішого флісу - не знадобився. І в моїй куртці немає дитячого капюшоні, точніше він є, але донечка його не любить, заважає крутити головою, тому капюшон на слінго комбезі рятує в такі вітри, як вчора, наприклад. Ну і на себе одягаю завжди лише тонкий реглан, то також важливо. Але ви дивіться, звичайно, по вашій ситуації, від перегрівання дійсно дискомфорт ще той.
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2017
  11. Natali_portman

    Natali_portman I love and I can not stop...

    Порадьте ,будь ласка,щось про слінги... може це я не туди пишу і не там читаю... чим керуватися при виборі? Чим відрізняється май-слінг за love&cary за 700 грн від ерго-рюкзака Womar за 300 грн?
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Natali_portman вомар то кенгуру . То не ерго. В нас тема є про слінги окремо .
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Natali_portman якщо сильно впливає ціна, то можна взяти і бу маї чи ерго за 400+-. На фейсбуку є група слінгомами Львова . Там часто пропонують гарні речі) ну і її адміністратор - Наторелла, гуру слінгів Львова)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. karioka

    karioka Well-Known Member

    @natorella цікавить тема пошитих ерго, але через то посилання не змогла зайти в Жж...вимагає авторизації
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @karioka Наталя дуже рідко на дп) востаннє була в січні. Якщо ви є на фб , краще там спитайте
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Порадьте, як маємо одягатися на теперішню погоду. Демісезонної слінгокуртки не маємо, слінговставки теж, маємо лише зимову слінгокуртку Лав енд Керрі. В зимовій гаряче, навіть як під низ щось дуже легеньке одягти. Брати свою звичайну і бути розшпиленою, може так бути? Як тоді малюка одягнути?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Беріть звичайну розшпилену, а малюку просто трошки тепліший светрик або гольфик + светрик ну і теплі шкарпетки на ніжки . Найважливіше утеплити добре ніжки , бо по спинці йде полотно слінг-шарфа . Може маєте легеньку тоненьку куртчоку для малюка, але не на флісі, бо фліс дуже сильно парить...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ми носимось так, мені в демі вже жарко разом з дитиною. Малий в бодіку і куртці, на ноги колготи, штанці тонкі, в'язані шкарпетки і пінетки, на голову тонка шапка і є капішон від куртки, якраз на вітер
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дякую, дівчата :) І що б я без Вас робила :) Сьогодні я гуляла у своїй звичайній куртці, була розшпилена, малюк мав курточку і штанята. Не померзли і не було гаряче. І зручно було, бо в зимовій слінгокуртці я себе почувала трохи шафою :))) І знаєте, мені стає подобатись носити малюка в слінгу :) Бо ті плачі при намотці і при прокиданні відбивали охоту до носіння. Намотуватись став трохи краще, можна трошки відволікти, але тепер став на вулиці будитись і плакати :sad: І я не розумію чому то так...

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Може від вітру. Мій синочок навіть під зимовою курткою будився від вітру
     
  21. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А через скільки часу будиться?