Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Rodionochka ви здається остеопату "здавалися"? Спитайте його, вони в курсі про слінги.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Orman, дякую. Записана до нього аж на 23 листопада. Буду в нього, обов'язково спитаю. Просто думається мені, що буде обмеження по вазі дитини. Тобто до якоїсь певної ваги. Ну але то гадання). Хотілось би з цією дитиною спробувати. Старшого не носила, меншого в кенгуру.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та намотатися один раз можете. Подивитесь як воно вам.
    А телефоном він не скаже? Якщо він вас знає, то знає що вам можна, а що ні.

     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    І ще тоді таке питання: який слінг було б добре взяти нам і де)? Бо то напевно має значення вік, вага, пора року.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо є проблеми з спиною, то тільки хороший тканин шарф. Мої в роботі, то треба кинути клич в кого є прокатати.
    @cjomcjomka Юля?
    @natorella сюди не заходить, але вона є в ФБ. Можете до неї звернутись. Там вже по повній вас проконсультують.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Юля все роздала, за пару місяців буде свистіти і збирати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а що маєш? Оте ранджунджово-золоте є?
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Є, але подерлось. Треба штопати
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я його забути не можу )))
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member



    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А одяг який вдягаєте на мацьопу в май-слінг ? Я зараз перейшла після слінг-шарфа на май-слінг. Два тижні не носила , то синочок відвик , то я роблю наступним чином . Кладу в май слінг , піднімаю спинку , перехрещую лямки і виводжу спереду, але не фіксую , а руками притримую спинку і лямки, бо малий викручується і кричить якщо фіксувати одразу. І так ми танцюємо під музику хвилин 5-10 і тоді я танцюючи помаленьку підтягую і фіксую вже лямки . І вже тоді малий спокійно реагує , коли отак на ходу в русі намотуватися. Але максимально сидячи на місці можу хіба поїсти і посуд помити, бо йому подобається шум води , а так то ходжу по хаті взад -вперед , тоді спокійно розглядається , тільки зупиняюся починає ревіти , але в нас так само і на руках він не буде просто перебувати , треба рухатися і крутити головою навколо . Тут основне не нервуватися мамі, бо емоції мами передаються дитині моментально !!! В мене синочок дуже активний як на свій вік 3 місяці є дні, коли вдень спить два рази по 30 хв, а решту часу " бореться зі сном " так це назвала моя мама
    Коли був менший від 3 тижнів до 2 місяців, то я тільки починала намотувати слінг , як малий клав голівку набік притулявся до мене і солодко засинав !!!
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Наталя Орел, є на фб
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Теж саме( тому і маю надію на слінг. Пару раз як пробувала малу намотати, то вона була в чоловічок одіта...Напишу у ФБ Наталі Орел, може якраз....
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Чоловічок не можна, футболочка на короткий чи довгий рукав + колготочки або штанці , які добре тягнуться . В чоловічку буде мацьопу тиснути на великий палець і дитина буда плакати + чоловічок не дає добре просадити дупку в правильну М-позицію !!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Маю пару різних розмірів, можна спробувати щоб не купляти. Якщо хочете)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякую! Наразі болить спина, тому навіть не пробую(. В кінці місяця буду в лікаря, може попусте. Якщо таки попусте, то скористалася б Вашою пропозицією)!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знайшла де написати, бо темки вже немає. Заглянула я нині на сайт лавендері - хотіла знайомій щось показати. А тут опа - сайт російською і далі без опції "українська" хоч @Ligymunka пам'ятаю ще понад рік тому казала що "новий сайт в процесі". Ну думаю, піду на ФБ їм своє ФЕ напишу... тицяю внизу сторінки "ми у соц мережах" а тут опа... Москва... Нє, там якщо потицяти далі є таки офіційна сторінка де вказано Київ, Україна. Але посилання з сайту (при вибраному регіоні "Україна")веде саме на цю, МАсковську

    Безымянный.jpg

    Не те щоб я була фанатом лаведкері (ну куртку їх мала, трикотажний шарф і ерго.
    Але тепер фу-фу-фу, навіть назву цієї фірми згадувати не буду :girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Продовження історії - написали мені сьогодні нарешті представники фірми відповідь на мій відгук у ФБ
    :girl_crazy:
    Типу "у нас все ок, а те що Ви хочете сайт українською в Україні це Ваші особисті проблеми."
    Для себе висновки зробила, як то кажуть: "з такими друзями і ворогів не треба":girl_sad:отакий от "український виробник" жеби ви знали...:girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  21. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, дайте шось почитати або порадьте як вибрати слінг?
    з якого матеріалу головне і якого розміру (я сама невисока - 155см). З малою мені позичали слінг, він був мені і великий конкретно - 7ка, і тугий - він був з льоном, від Лелі.
    Якщо дитя народиться середина-кінець серпня, то що нам буде треба? бачила, що є тканини з вмістом шерсті, чи то на осінь могло би бути чи то конкретно зимовий варіант? А власне, незнаю чи буду дуже носитися взимку, а восени може трохи і послінгую.

    Словом мені треба якось визначити що і яке потрібно, а потім виловити собі десь на слінгобарахолці підходящий варіант, ну або десь на якихсь сайтах виловити знижку на новий.
     
    • Подобається Подобається x 1