Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Щоб не плакала в слінгу, то плануйте намотку ближче до сну. Вдома то, звичайно, зовсім інша історія, ніж на вулиці. Але мені колись допомагала музика, танці, а потім свої справи, таким чином і вдома ми навчилися в слінгу бути.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    Туди якраз треба їхати, якщо не вмієте мотатись, там навчать)
    А ми їздили до Наталі додому, дуже гарно все показала, розказала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І ще раз питання - то не пізно в 6 місяців починати?
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Я, мабуть, свій шарф буду продавати...вдома якось нема потреби носити, дитина не ручна, на вулиці спить у візочку...То ми вже купили ерго-рюкзак, якраз, як буде тепло, будемо носитись в ньому. Але шафт штука дуже кльова, я не думаю що пізно, особливо якщо на вулиці, мацьопі там буде цікаво 100% ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю май-слінг. Дома декілька разів носила, але, як на мене, дома не рахується). В мене якось так виходить, що коли я сама з малою, то намагаюсь весь час приділити їй. А вже як хтось є, то займаюсь чимось. Мені так легше. Та і спина в мене болить досі. Але дуже хочеться на вулиці носити, не обмежувати місця прогулянок можливістю проїзду там візочком. Маємо під боком ліс, раз спробували там взимку прогулятись - жах! А хочеться туди). От і думаю, що треба якось цю науку подолати).
    Вчора так в не намотувала - були сімейні обставини. Може нинька спробую, як нічого не заважатиме). Той день так швидко пролітає!
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та то не обовязково навченим приходити, можна просто прийти потриндіти в хорошій компаніі, а там і навчать заодно.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не запізно, просто ідіть гуляти в слінгу, а не вдома. Нам цього разу слінгоносіння з народження не пішло, хоч я і запаслася - і трикотажний слінг, і тканий, і накидка на демісезон в додачу до слінгокуртки...хіба по потребі кудись виїхати мотаємось, а в задоволення не носимось, але, думаю, з приходом тепла ми наверстаємо. Мене зараз ті купи одягу дратують дуже, може і Вам вже дочекатися тепла, коли дитинку в одному шарі одягу замотав, і гайда надвір. Ну, комбінезончик флісовий може згодитися на прохолоднішу погоду в будь який сезон. На трикотажному хіба повчитися добре, і зручно більше для дому туди-сюди витягати дитинку, а так то беріться за тканий, то буде значно краща "несучість".

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Врахуйте, що в ерго буде дуже жарко, в мене від поясу футболка завжди мокра була. Я теж продала з таких міркувань, а даремно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, ми таки сьогодні зробили першу спробу намотатись). Добре, що є старші діти, які часом шарять швидше ніж мама))). Малий дивився відео зі мною, потім на собі мотав, потім я. Спочатку з ведмедиком, потім з Євою. Перший раз було не дуже вдало, але ми так проходили десь пів годинки дома: вечерю всім подали, уроки перевірили. Спати таки пішли з цицею. Не віриться мені, що вона буде там засинати. У нас у 98% сон з цицею. Пробувала мотати тканий. Маю 6-ку певно (4,6 метра). І, як виявилось, він мені в самий раз, бо хвостів не було. Таки треба худнути. Малий зфоткав той перший раз, але нема навіть що показати, бо фотограф з нього не дуже. Завтра будемо пробувати ще раз. Загалом враження, що не так вже воно аж важко. Розумію, що багато залежить від якості шарфа. І як людина незнаюча не можу оцінити свій. Маю 100% котон, фірма Babylonia, BB slen, фірма ніби бельгійська.
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    І ще якщо проблеми зі спиною, то шарф набагато краще, аніж май чи ерго, бо краще розприділення ваги, тобто Вам в ньому буде найлегше носити.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    За пів години, що ми носились, важко щось сказати, але мені було не важко), тобто спина не далась чути. Єдиний недолік, що таки треба час на ту намотку, ну і вміння.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    За пів год в ерго би вже відчули. А час, це просто тренування. В мене знайома за місяць нерегулярного мотання тепер мотається майже так само як я, малий навіть пікнути не встигає.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я от собі ще думаю: а реально в машині намотатись? Ми за містом, щоб десь гуляти, то треба приїхати. І як тоді то організувати? Чи то без проблем? Бо ті хвости на підлозі дома - нічого, а от що робити на вулиці?
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Мабуть підійде намотка хрест спереду (якось так), тоді можна малечу намотати вдома, витягнути, намотка залишається на Вас. І потім дитину туди запхати)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То типу хрест над кишенею? Дякую
     
  17. ilu

    ilu миється в бані

    Ловкость рук. Я мотала май в літаку і трикотажний в рейсовому автобусі. Ну хвости, ну на підлозі, не по болоті ж. Тоді переться той слінг частіше. Якщо дуже треба, то все можна.

    А оце мені ніколи не йшло. Ця намотка ставала вільніша і вже не так на спину було. Я завжди перемотувала. Та й потім в цій намотці ходити жарко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нереально.
    Можна мотатись біля машини закидуючи хвости на сидіння.
    Якщо на вулиці не прямо болото, то я спокійно мотаюсь. Слінг переться.
     
  19. Siania

    Siania Love Life

    ні, кишеня ззаді. Знайшла, називається простий хрест, на відео з 51 сек
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ми сьогодні прийшли з поліклініки похвалені хірургом, що носимось, бо слінгоносіння - це дуже корисно для розвитку кульшових суглобів) отак - то.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  21. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    І для профілактики дисплазії кульшовиз суглобів :)