Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. marsel

    marsel Member

    Підкажіть будь-ласка де у Львові купити ергорюкзачок.Можливо, хтось на ДП продає.Раніше точно бачила тему,а зараз не можу знайти
     
  3. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Eрго трeба підбирати під парамeтри дитини. Маю такий якщо підходять парамeтри
    Продам - Ерго та май-слінг

    Надіслано від мого m2, використовуючи Tapatalk
     
  4. taipen

    taipen Member

    А скажіть щось хороше чи погане про май-слінг Love&Carry. Плануємо взяти щоби носити. Переважно дружина буде користуватись. але часом може я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @taipen вік дитини? загалом більше радять шарфові маї. на фб є група Слінгомами Львова, там досить багато інформації
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. taipen

    taipen Member

    2 місяці і дальше плануємо
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2018
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Є звичайний май-слінг від Лав Енд Кері , є шарфовий май-слінг- ЛАВ ТАЙ від Лав Енд Кері . Звичайний в колекції 2018 року розрахований на вік 2 місяці плюс ( від ваги + 5 кг ) і є зручним до ваги + 11 кг.
    Шарфовим май-слінгом можна користуватися від ваги + 3,5 кг і практично з народження, як тільки пройде тонус ніжок. Зручний є до ваги + 15 кг .

    Шарфові май-слінги краще розподіляють вагу + їх можна намотувати практично з народження тому що вони мають регулювання ширини і висоти спинки . Це важливо , бо можна чітко відрегулювати намотку під параметри малюка
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2018 ---
    Якщо плануєте носити далі , то краще шарфовий лав тай . Якщо плануєте пізніше перейти на ерго-рюкзак, тоді можете брати звичайний май-слінг .
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. taipen

    taipen Member

    те що май-слінг зараз, то ми ніби точно визначились (намотувати шарф ні жінка, ні я не дуже бажаємо :)), якщо малому піде взагалі такий варіант на животі носитись, а потім (6-12 місяців) плануємо на ерго-рюкзак перейти.
    мене цікавить саме ця модель, ті хто її носив - які враження?

     
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Носила в такій моделі тільки інший колір Мокко свого сина Маркіяна-Йосифа від 2 місяців до 5,5 місяців. Намотувала і на себе і на чоловіка . Нам було зручно. Вагу розподіляє добре , малий там спав по 2-3 год , особливо на прогулянках . В 5,5 місяців перейшли на шарфовий ерго-рюкзак Діаманти. Ще від жовтня і до сьогодні возик на прогулянку не брали. Настільки вже звиклося , що примотав і погнав . Зручно малу зі школи забрати , + я сама, а найчастіше чоловік йде зі старшими на прогулянку і не переживає, що зараз малий розреветься і треба буде однією рукою штовхати візок, а в другій нести дитину.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. taipen

    taipen Member

    Ну зимою жінку в ньому я не випущу (коли слизько), краще з возиком, але загалом думку зрозумів - дякую :). Значить спробуємо його
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я на ноги вдягала льодоходи , бо інакше просто б малий не гуляв. В возику тих пару разів що ми пробували гуляти в жовтні , то всі прогулянки виглядали таким чином, в одній руці Маркіян-Йосиф шалено кричить, іншою я штовхаю возик .... Чоловікові було простіше, бо возик везли діти , а він підкидав малого , щоб добігти додому. А в слінгу малий гуляв мінімум 2-3 години. А були дні , коли взагалі зранку виходили , а ввечері поверталися ( як то добре, що молоко в маминій циці завжди з собою :girl_haha:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Від 2 місяців і 5 кг можна носити в адаптованому ерго- рюкзаку (для несидячих діток). Такий є, наприклад від DiSling (український виробник). У "Слінгомамах Львова" буває бу пропонують, або в оренду. По Пт бувають мамівки у парку Франка - то можна прийти і спробувати різне - матусі допоможуть. Також у ФБ можете у Наталі Орел проконсультуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. taipen

    taipen Member

    взяли вже, ніби непогано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Ви кидали фото май-слінга Лисички від Лав Енд Кері . Малечі подобається ?
     
  15. taipen

    taipen Member

    трохи ніби як завеликий як на 2-3 місяці. але як варіант, коли десь треба перейтись без возика - може бути. Ну і теплуватий, якщо більше +25 на вулиці
     
  16. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    а малюк як одягнений?
     
  17. taipen

    taipen Member

    бодік
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    загалом живіт до живота буде у будь-чому гаряче. Тут важливо щоб дитина/мама були в одязі з натуральної тканини. Ну і тіло дорослого забирає багато тепла від дитини. Можна і в самому підгузку мотати у спеку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Підкажіть з якого віку можна ось таке носити. Нам вже місяць. Ще рановато?

    [​IMG]
     
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Таке взагалі не можна носити. Це кенгуру.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Таке взагалі краще не носити. То кенгуру, нажаль :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1