Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Глянула цей ДіСлінг. Ні, я б новонароджену туди не садила. Мені не подобається, що в ньому не можна підтягнути верхні полотна і огорнути дитину в районі плечей і шиї.

    Діткам може й ок, а мамам безпечніше шарфову, бо вона так лягає, що навантаження на спину менше.
    А що Наталя каже про ці новинки, рекомендує на рівні з шарфами?
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я, доречі з цією дитиною думала про шарф "людський" (бо з Владом мала трикотаж, а тоді ерго). Думала-думала і передумала :girl_crazy:Ну лінива я до шарфа. Наразі взяла собі майслінг шарфовий, але як основний транспорт розглядаю таки візок. Бо якщо цей пасажир так само набиратиме вагу, як і старший то моя слінгопенсія наступить дуууже швидко. Хоч я таки трохи монстр - умудрялася і 16-17 кг 1,5 річного Влада по кілька годин підряд в не дуже зручному мені ерго лавендкерівському тягати :girl_haha:Але тепер, певно, постаріла, охляла і не впевнена, що мені взагалі захочеться носити більш як 10 кг дупцю в будь-чому :girl_smile:
    Ясно що в шарфі легше, але шарфи теж рідко є універсальні щоб і новонародженому підходили і 12-кілограмовому... То вибирати, вчитися в"язати, міняти потім за кілька місяців шарф на інакший - трохи забагато мороки мені наразі виглядає... Хіба колись дійду до слінгофорумівки, може, мене хтось переконає в протилежному :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2018 ---
    Наче, в ФБ виглядає, що вона дуже не має нічого проти адаптів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    То ж Наталя теж бере участь у тестах (і в Наталі навіть можна їх купити - а це показник). У "Слінгомамах Львова" ДіСлінг часто обговорюється (щоправда адапти більше, але і маї теж) - то все ок. Тільки дойшло, стільки понаписували - а до Наталі Орел форумлянку не скерували на консультацію.
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2018
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Akina я мала два шарфи. Перший продала після першої дитини, бо трохи зле мотався. Купила б/у Дідімос Індіо Розе. Він відносив ще двох моїх і я навіть не пам'ятаю скількох дітей моїх коліжанок, сестер і просто знайомих. Навіть був трошки в руках мами з "безкоштовної" групи в фб, але вона купила кенгуру))) Він мені з народження і до року носив дітей без проблем, мотається суперово. Тому то трохи неправда, що неможливо універсальний слінг купити. Звичайно, якщо носити дитину рік+, то треба щось міцніше, але я не така добра мама, щоб "ходунка" на себе мотати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    та от у мене Влад в 6 міс важив як стандартні діти в рік... Тому шарф міняти б довелося, певно...
    я після року на руках малого зовсім не носила, а от з рюкзаком ще досить часто гуляли (в центрі чи там де треба було автобусами-маршрутками їхати) бо так щоб прямо ходити туди куди треба він почав вже після 2 років, візком не скрізь зручно, а волочитись десь за межами району мені хотілося :)
     
  7. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Дівчата,а є якісь відгуки про хіпсіт лавендкеррі наприклад? Щось новеньке ( чи то я не в темі), цікава якась така штука. Що скажете?
     
  8. gnoma

    gnoma Member

    Маю шарф і адапт. Шарф мені більше подобається, краще дитину огортає, мінус - трохи довго мотати, особливо якщо перша дитина і новачок в цьому. Адапт раз-два і готово. Але малявка там якось вільніше сидить, руки по боках витягує, верх трошки слабший, потрібно пильнувати щоб не перекошувалась. На довгі прогулянки тільки шарф використовую. Адапт дуже зручно мати на підхваті вдома, коли щось треба швидко зробити з малою, а шарф буду довше мотати, в візку можна возити на всяк випадок (моя там довго не сидить то приходилось потім пхати візок одною рукою і її нести в іншій,а так посадила в рюкзак і спокійно йдемо), на чоловіка легше адапт вдягнути ніж шарф.
    Хіпсіт якщо не помиляюсь вже для ходячих дітей і зручно для коротких дистанцій, особливо коли часто з рук на руки береться дитина.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Хто що чув про адапт від Петриченко?
     
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    В хіп-сіті можна носити з часу самостійного сидіння, бо в ньому дитина сидить .Це єдина переноска в якій можна носити лицем до світу , тому що це фактично міні-кріселко пришпилене до мами . Можна носити зі спинкою з тканини , можна спинку відшпиляти , є 6 позицій для переноски.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    роздумую над слінгокуртокою
    поділіться враженнями хто носив
    яку краще обрати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Поясніть мені будь ласка як то шиють слінговставки до куртки? То треба під конкретну куртку , тобто її замок, підібрати інший замок щоб ним пришпиляти ?? Чи то не замочком кріпиться та вставка і можна її до різних курток чіпляти?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Є по-різному: і так що під конкретну куртку по номеру замка підбирається, але зараз часто є такі, що до Вашої куртки чи чоловікової пришиваються зсередини гудзики до яких вставка (повністю разом з боковими своїми деталями на блискавках) пристібається за допомогою петельок. Останнє зручніше бо можна перестібати на різні куртки всього-навсього пришивши до них на підкладці кілька ґудзиків :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Найдешевший і найзручніший варіант, як на мене, таки шити вставку в куртку
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А то є якісь спеціальні кравчині, які шиють ті вставки? Яку то треба тканину купувати для того?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Їх і готові продають. Десь в Слінгомамах львова бачила недавно пост про власне отакі універсальні на гудзиках
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Нарешті вчора виділила пару хв і вперше нормально намотала малого в слінг , КНк. Правда переглянула днями кілька відео, щоб пригадати всі нюанси, і досить навіть добре вийшло як на перший раз.
    АЛЕ як то годувати? Намотка ж досить тісна, ні малого опустити, ні якось відтягнути, циця так високо не задирається !! Я через те годування і вперше з малою слінгувала обмежено, тепер хотілось би більше, та ще і холоди надворі, так просто на ходу слінг не скинеш щоб поїсти . Чи я зле шось мотаю чи воно на їжу не розраховано?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    трохи нижче мотати. зараз тидень слінгоносіння, у фб голосили всілякі заходи, можна вживу прийти намотатися як цікавить
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте, будь ласка, ерго на 7 місяців
    Носимось часто. Хочу щось зручне
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Можете приїхати і поміряти , маю в наявності шарфовий ерго-рюкзак з перехресним лямками , з Маркіян-Йосифом носилися до ваги + 13 кг, зараз перейшли на ерго-рюкзак для тодлера.
    Ще маю з поперечними лямками з сіточкою на спині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Найкраще пошити під свої параметри у майстрині. Я мала два шитих ерго і то не до порівняння з фабричними. В шитому я спокійно носила двохрічку, а сестра в адапті до базару кількамісячну дитину не могла донести. Зі старшою мала від лав енд кері, то теж не то, як не поперек то плечі боліли, ніяк не виходило відрегулювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1