Слiнги, Ерго, Кенгуру...

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я почала носити з 4-х місяців, нормально все, навть за спиною ношу.
    Угу, реагують навіть більше ніж на слінг. Я раз так продавця в магазині перелякала, я коли зайшла з вулиці вона вирішила що тьотка вагітна (мала спала і теж капішоном була накрита), а коли я підійшла ближче розраховуватись, зауважила що по бокам руці-нозі вже стирчать :D :D :D .
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    з розведеними ніжками, чи ніжки звисають збоку?


    питаю, бо маю ерго і слінг. в слінгу можу носити дитину лише одному положенні, інших не вмію. от якби нам "незнайкам з ЛФ" десь зібратися з досвіченою слінгомамою, яка б все показала, було б не зле :dance:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    В ерго, з розвединими ніжками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ljolik! ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!
    Ви написали, що свою мали в ерго пакували з 4 місяців, а я свого боялася, думала, що буду до півроку чекати, поки підросте і буде сам сидіти. а тут... сьогодні з цікавості попробувала, от зараз сиджу і набираю за компом з малим в рюкзаку. і накладки для смоктання стали в пригоді зразу...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А ми вже просимося сидіти:radist:. Підтягуємся за пальчики, так стараємося, що аж червоніємо:) Прийшов нам Ерго, трошки потерпимо, поки будемо краще сидіти і - вперед :)
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А ми вже другий день гуляємо в Ерго і я вже другий день згадую Улянку :)

    Додано через 9 хвилин
    Хотіла процитувати, але не можу знайти :). Улянка писала як люди реагують коли її Аня в ерго спить. Ото на нас теж пальцями тикають.
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Наша трошки капризеіша стала на самому сонці-стараюсь в тінь переходити. А на вихідних в Карпатах були то просто капішончик від Ерго защіпали щоб тінь трошки падало і сонце в голову не пекло. Цицю давати частіше треба, шоб малеча спрагу молочком втамовувала

    Додано через 2 хвилини
    В мене найбільший шок викликає крем під підгузник. Це напевно щоб температуру добре тримати? І так малечу в памперсі шкода а ще слой жирного крему який всі пори забиває:sad:
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А ми післявчора в Ерго гуляли, то люди так зглядалися, ніби то якесь чудо
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ага, в нас про ті переноски бабульки кажуть жи то сам дітько придумав! :)
     
    • Подобається Подобається x 15
  10. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів


    Мої знайомі раз замовляли в Темпі і був торт класний, а раз вивалили за торт там біля 100грн і був жахливий

    Додано через 3 хвилини
    Я вже як несу малявочку в Ерго і хтось пробує щось сказати то в мене автоматично вираз обличчя стає як у маньяка вбивці:) Недавно жіночка питала як до якоїси вулиці пройти то чоловік аж сміявся з мене потім:) Питав чого я людей страшу:)

    Додано через 7 хвилин
    Жаба їх давить напевно. Мені одна бабулька недавно сказала що он як класно а вона, бідна так намучилась бо одного на руці несла, другий за спідницю тримався а в іншій руці сумки з базару.
    А дійсно, тепер не проблема зайти в магазин чи на базар, руки вільні і дитинка до мамочки ближче. І погодувати класно можна. По Славську гуляли то я навіть не зупинялась. Анюта до циці присмокталась а я капішончик защіпнула і нічого не видно:)
     
    • Подобається Подобається x 22
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Так, погода - супер. Ніяк не наважуся дитину вигуляти. Ніби трохи вщухло, то зараз одягну Ерго і підемо людей страшити :).
    Моєму малому дуже подобається на мамі їзжити, він постійно ніжками дригає, то люди тільки сміються з того, вже пальцями не дуже показують.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ну але бабулька в дечому має рацію бо кергуру на відміну від слінгових рюкзаків (таких як Ерго чи май-слінг чи інші слінгів такого плану) таки дійсно некорисне для дитини оскільки дитина там висить як парашутист на промежені, а тут нічого доброго немає. Доктор Рошель Кейсес. Приспособления для ношения детей и нагрузка на позвоночник
    Слинг: мнение врачей
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    От i купуй дорогий кенгуру... Хочеться вiрити що стративши купу грошей всетаки купуєш добру рiч, яка була тестована i розроблена спецiально для дiтей маленьких, як каже iнструкцiя.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Коли я гуляла зі своїм малим (на той час 2-3 міс) літом, до мене постійно чеплялись "сердобольні" тьоті: "Ой-Ой, я же так, дитина без шапки, та й ще ножки голі" (А на вулиці +30). На що я завжди відповідала: "А де ваша шапка?"- "Ну я ж доросла..." - "А чим дитина гірша за Вас?". Зазвичай народ більше не чипав.

    Для старшого синульки в мене було кенгуру. Як я намучалась...:ireful1:
    Для молодшого ми купили слінг-шарф. Яка це кльова штука! :radist:. Купляла по НЕТу. Носити можна як перед собою, так і за спиною (до 2 років точно). Но треба було бачити обличчя людей!!!!!!! Одні мовчки крутили пальцем, інші заздрісно подивлялись. Було що мене навіть "відправили" до циганського табору :):rolleyes:.
    А коли слінг вдягав мій чоловік... Все навколо було "наше". Прикольно.Чоловікові так подобалась ця реакція людей, і особливо родичів (селище на Закарпатті), що з дитиною гуляв в основному він.
     
    • Подобається Подобається x 23
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    I нас таке чекає в Жовтнi. Я вже й придумала як зробити пiдставочку на нiжки для малявки, щоб вона могла їх витягнути i поспати. Бо ми певно будемо лазити Львовом цiлими днями.
    Думаєте 16мiсячну Котю можна буде запхати в слiнг? Не порветься слiнг? А чи осiнню буде зручно, з куртками, светрами iтд? Хоча в Жовтнi має бути гарна погода.
    Зiрниця, ви коли збираєтесь?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ще від слінга залежить. Шарф не порветься. В мене лляний май-слінг - 20 кг Лідки на ура витримав.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Що скажете про такий слiнг? Я не дуже звертала увагу на дискусiї про слiнг коли тут такi велись, але зараз зацiкавилась, хочу вибрати щось порядне.

    http://www.mayawrap.com/viewItem.as...esc=Lightly Padded Sling&VendorDesc=&Search=N

    Додано через 2 хвилини
    Цей хлопковий правда. Пошукаю з льону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Він з кільцями, вага дитини іде на одне плече, а тому довго у них 16-місячну Котю носити буде мабуть важко.
    У мене плече відвалювалося вже від 8-ми місячного Котика :)
    Зверніть увагу на слінги -шалики, май-слінги, або ерго-рюкзаки (вони у штатах дешевші, ніж в Україні, недавно порівнювала). У них вага іде на 2 плеча.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Шось мене жаба давить на Ерго... я так все думаю щоб використати i на Котю #2 тоже (в майбутньому), бо слiнг точно буду купувати на другу дитину. У мене з Катьою було (i є) отаке http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2309033 але в неї у ньому синiли ноги, i взагалi до 4х мiсяцiв вона цей кенгуру ненавидiла. Добре що хоч це був подарунок, хоча всеодно шкода.
     
  20. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Парить набагато менше ніж кенгуру бо проста тканина без якихось вставок. І перекласти в каляску запросто можна як засне
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.