Солодкі миті материнства

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем allja, 21 Листопад 2012.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    а я люблю покласти Віруську на подушку прямо біля своєї голови і кликати: "Вірусю, донечко!" - і вона повертається на бочок і весело дивиться на мене. І я їй кажу або щось таке банальне типу "я люблю тебе, Мурах", або щось таке більш вишукане типу "моя зефірна хмариночка, моя молочна росиночка, моя крихітна перлиночка". А перлиночка пищить і слиниться.
    а ще люблю покласти її голеньку собі на живіт, а якщо вона ще і засне так... то нічого солодшого нема в світі! :)

    ---------- Додано в 12:49 ---------- Попередній допис був написаний в 12:45 ----------

    А ще дуже люблю, як Сергійко ввечері лазить в піжамі. в нього такий суцільний костюмчик, як сліпики для новонароджених :) смішний такий, як малий пінгвінчик. а очі велицьооожні. прийде до мене і каже: "маааама", і хитро дивиться на мене. Ляль :)
    а ще люблю, коли обидва братика сидять коло Вірусі і Дмитрик каже, що вона - красуня і принцеса, а Ї хоче дати їй свій палець погризти. А я дивлюсь на них і думаю: невже це все - моє? щастя-то яке!!!
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    таке в мене враження, що Вірусині обійми і поцілунки мають калорійність та глікемічний індекс :)
    а її вечірнє засинання на моєму животі - то взагалі денна норма солодкого.
    Всьо, Вуцики, не буду тебе цьомати після 18.00 :):):)
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Люблю, як в Златочки помита голова, і ще мокра. то запах мені такий милий - пахне курчатком) от не знаю чого, але такі асоціації.

    Люблю, як двоє вже сплять, влягтись між ними. Вони тоді несвідомо підсуваються, і ти лежиш затиснута з обох боків найліпшими обігрівачами)))
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    В Сергійка коли голівоньку сонечко нагріє, то пахне лісовими звірятами. Білочками :)
    А Дмитрик такою бджілкою пахне. Якоюсь вовняною бджілкою.
    А Віруся пахне солодкою ватою :)
     
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    А мені Христиночка пахне хлібом... Смачним таким, молочним ,домашнім хлібом.:d25:
     
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства


    мені мокре Оріянчине волоссячко пахне засушеними травами :girl_tender:
     
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    а моє чудо як нагуляється, то волоссячко пахне вітром і сіном, якщо вітер може пахнути...
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    доцік мамкає. Думала записати в досягнення, але то не стільки досягнення насправді, скільки - мамин десертик :) таке солодке то мама-мама
    а ще люблю зробити вигляд, що я сплю. А Вуцик сидить коло мене такий зацікавлений, дихання прискорилось - щось привернуло увагу... таке враження, що аж чую, як гудить її мурашиний процесор :)
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    А я просто тану від одного дитячого запитання: "Мамцю, мозьна тебе поцьомати?" :girl_in_love: (нібито на це потрібен дозвіл:) або так притулиться і " я тебе любу")))
     
  10. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Давно хочу сюди написати, все руки не доходили
    Маю тепер щоденні ласощі у вигляді свідомих Аніних обіймів. Сиджу собі на підлозі, приходить моя маленька Годзіллочка , всідається на мене, обіймає двома руками, тулиться, вкладає голівочку мені на груди і отак ми сидимо кілька хвилин, поки доця насититься. Першого разу я аж просльозилась. Ніколи ще нічого подібного не відчувала. Аж подих перехоплює
    Класно все-таки бути мамою
     
  11. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    А мені так подобається коли моє сонечко бере груди і так закочує оченята і все в тому погляді сказано, що це для неї така насолода і мамця і їжа і все, все, все... А ще згинаюсь над нею і запитую "ну, що донечко будеш гамцяти цицю ?" А моя пташечка відкриває так ширко широко ротик, розумничка малесенька.
     
  12. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Сьогодні якийсь в мене депресивний настрій. Сама накричала на чоловіка, сама сижу ревлю. Сашко так довго дивився на мене, не розумів, що твориться, так як перший раз бачив, що я плачу. А потім так міцно мене обійняв, і каже так ласкаво:"мааама". Слова не передати, що я відчувала в той момент. Й до слова. Сашко дуже рідко може так "любитися" просто так, зазвичай нас зранку так будить. А тут...мій маленький потішний хлопчик. Смутку як не було :)
     
  13. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Дивлюся на свого синочка, і усмішка з'являється на лиці, і якесь тепло проходить по тілу, зверху до самих п'ят...
    Мій син, синок, синочок... я мама...
    Невже це зі мною, дякую Богу за його ласку і милосердя, що подарував нам цей клубочок щастя!
    Такий милий, беззахисний, довірливий, дивиться на тебе своїми глибокими очима, а в тому погляді все - любов, ніжність. Пригорнеться до тебе, візьме цицю, ніжки зігне в колінках і прижметься до тебе. І це щастя, і всі погані думки летять геть! Все добре, все вийде, адже основне, щоб твоя кровинка була здорова і тишила нас батьків, а все інше почекає, другорядне і не настільки важливе!
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Мурашечка дає цьом. Вона підходить - і так замислено цілує мене десь під ніс. При цьому мені так солодко вдихати запах її дихання, а дивовижні гарнющі оченята так близько, що можна порахувати війки. Я кажу їй: "я знямцяю свою комашечку", а вона мені: "Ву!" що може бути солодше!
     
  15. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Від коли Ростик почав давати цьоми, то нічого милішого немає:girl_tender:. Так ту свою бузю тягне і при тому ще прицмокує... А ще цьом па-па роздає всім:kiss:
     
  16. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    В нас вже давніше почався період ніжності:)
    Синочок бавиться і раптово підходить, цьомає, притуляється і робить так "ммммм":girl_in_love: В такі хвилини забуваєш про все, окрім маленького щастячка)
     
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Мені подобається, коли вона пригортається до мене. Відчуття просто незрівнянне.
     
  18. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    А мені так мило, коли мої синочки біжать один на перед одного (хто швидше) дати мамі цьом)))) Млію...
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Мені нещодавно вивелась така формула:
    маленький хлопчичок - це дуже зворушливо; маленька дівчиночка - це дуже солодко...:girl_tender:
     
  20. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    а мене недавно розчулив мій молодший :) підійшов до старшого братика, обійняв його за талію, притулився щічкою до його животика і замружив очі від задоволення... Я ледь не розплакалась...:girl_tender: