Солодкі миті материнства

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем allja, 21 Листопад 2012.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Присипляємось. Я зла трохи, бо вже і спинку почухала, і голівоньку погладила, і "машинки точно всі пішли спатки", і подушку дала, яку хотів, і за руку тримаю, а то жабеня не засне ніяк.
    "Мама, співай "Місяць небі"
    Гррр... Співаю. Слова закінчились, продовжую "Ммммм"
    І тут: "Мама, ти так співаєш... як пташка:) правда, є такі пташки, що так співають?":)
    Синуся-вреднуся мій солодкий:girl_tender:
    Сподіваюся, він хоч не ворону мав на увазі:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 2
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    ой, як класно - про пташку!

    Люблю, к Серійчик застрибує на руки і чіпляється, як кліщик. Який же він легесенький, малюсінький і їжачий :)
    А ще люблю, коли Вірусик ходить коло мене, я кажу наче нічого не маю на увазі: "Зараз би спіймати якусь комашку, а краще - Мурашку. Полоскотати під пашку, помняцькати за ляжку :)" Вуцька ходить вже ближче, дихання затримає і чекає, поки я її спіймаю. І от, я доробляю (або кидаю на півдороги) все, що робила, і з (напевно дурнуватим) визком хапаю її. Вона теж пищить і лізе цілуватись так, що, здається, вся цілком би до рота залізла. :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Солодкі миті материнства

    Віруся йде до мене, задерши кофтинку, - щоб я цьомала її в животик.
    Нямнямням, який то животик! :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Shamna

    Shamna Мамуся

    Наші найсолодші миті це зранку, коли доця прокидається між нами і ми з чоловіком по черзі говоримо "Анічка дай цьом", а вона вертиться у різні сторони роздаючи нам цьомки.
    А ще обожнюю, коли вона проситься на руки, я беру, а вона обіймає міцно-міцно, стільки сили вкладаючи в ті обійми...
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  5. катенок

    катенок Well-Known Member

    А мені зараз дуже подобається коли мала підходить до мене, обіймає або бере якусь мою річ і каже "Який гарний запах мами..." або "смак мами.......)))))" Таке чудо мале...
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Люблю: Ярчик засинає на руках кладу в ліжко, він привідкриє одне око, починає шукати цицю. маю дві секунди щоб дати. як не встигаю, то тяжкий подих, очі закриваються, ротик закривається і все, спимо. хто не встиг, той запізнився)))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Мій сина теж завжи каже, що любить як я пахну, каже що любить мене нюхати))))

    А ще млію від його: "мамулічка, ходи на порцію обнімашок" :)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 7
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А я так люблю тепер коли читаю з малим книжки і кажу "оце ведмедик, а це його мама" він одразу тулиться до мене і так захоплено "Маамааа". І наступного разу уже зразу показує всіх мам на сторінці і біжить до мене лащитися.
    Або коли бачить що на малюнку хтось обіймається то теж біжить обійматися - мавпенятко мале :)
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 4
  9. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Снідаємо цицею. Чую: " Гарна циця... Ну, така гарна!" і при цьому погладить, притулиться, обійме, і : " Мама, я тебе любу!":)
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    А в нас синочок теж коли прокидається між нами, а ми ще спимо, то по черзі цілує то маму, то тата. А ще любить цілувати мій живіт, примовляючи: "Братик!", а часом притуляється до живота і каже : "Мій-мій-мій".:)
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2015
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 4
  11. ROSMARIN

    ROSMARIN Active Member

    Перші слова донечки, коли прокидається - Мама, циця!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Ото вже видає моє чадо. :)
    Стою я перед зеркалом, міряю плаття, а Ернест ходить кругами біля мене, тулиться і потім каже: " Ти моя королева, сама красива і сама любима." Я плакав....

    Ну але буває що ніби з любові, але так нечайно може сказати: " Ти мій грубасик.":D То переважно коли до живота тулиться )))):)
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2015
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 4
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Роздивляюсь фото давнішні і показую малому, що це він такий був - регоче і засоромився))). Потім каже "А можна туди поїхати?")))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 6
  14. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Кожного разу як читаємо "Мед для мами" на уривку "... а ти знаєш, як сильно люблять маленькі зайчики своїх мам." Дми мовчки обіймає мене обома руками міцно-міцно і десь хвилину не відпускає. Ось воно, щастя!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 5
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    В Ані стрибок у мовленні, з-поміж усього іншого навчилась говорити: "не паць" (не плач). Так гарно, підходить, гладить по голові і каже "мама, не паць!". Така вже моя-моя маленька дівчинка!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    А в нас особлива ніжність проявляється в кінці розповіді про зайчика : "мама підхопила його на руки і міцно міцно обняла..." Аня тут же додає від себе :" І поцьомала!" і лізе цілуватися і обніматися:) Неповторні і магічні миті материнства!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А ми коли гамцяємо в гарному настрої, то закриваємо очка і легенько чеберяємо пальчиками на ногах- ступня так згинається безтурботливо, вверх, вниз, вверх, вниз....
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 4
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А я так люблю дивитись,коли моя мацьопка спить. І дуже смішно по-доброму,як вона так губками рухає,ніби ше цицю цокає, а циці то вже нема в ротику. То такий беззахисний ангелочок виглядає. І щоразу дивуюсь,як вона так швиденько підростає. А ввечері,як лягаємо спатки,то часто беру її за мацюпусіньку ручку,коли вона вже засне,і теж так засинаю)))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 4
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я часом кажу: "Хочу трошки Мурашки" - і Вірусик заплющує очка і закидає голову назад, ніби запрошує: "любіть мене". і я нюхаю шийку і нямнякаю щічку і роблю носикові піііік! :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 5
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А тепер Анюсик топає по хаті, так трошки перекочуюючись з ножки на ножку як маленька качечка чи пінгвінчик. А ще так смішно всіх навколо годує ложкою, така щедра дитинка росте.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1