Спортивні секції

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем RubenRybnik, 11 Вересень 2008.

  1. Oleksha

    Oleksha New Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Дівчата, на Сихові в Довженка відкрили шаховий клуб. Відкрив його гросмейстр Назар Фірман, веде заняття він та інші тренери. Так що звертайтесь.
     
  2. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Може знаєте вартість та з якого віку приймають?
     
  3. Oleksha

    Oleksha New Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Заняття 2 рази в тиждень (вівторок і четвер) на 3 та 4 год. Тоді планували ще відкрити гуртки в деяких школах на Сихові. Треба дзвонити тренеру питатись, якщо треба маю телефон.
     
  4. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Спортивні секції

    А з якого віку беруть?
     
  5. zirka

    zirka Well-Known Member

    Ми ходимо на скелелазіння. Синові 4 роки, дуже задоволений, що має можливість лазати. Кожен день питає:"коли підем на скелелазіння"
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2015
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    куди ходите???? в мене вдома є аж 2 таких:connie_pull-pigtail
     
  7. zirka

    zirka Well-Known Member

    На Лазаренка (то недалеко від Податкової)
     
  8. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Дякую. Дуже інформативна відповідь:girl_crazy:
     
  9. zirka

    zirka Well-Known Member

    Прошу.
    Коли ви дійсно зацікавитесь дитячим скелелазінням у Львові, спробуйте знайти хоч якусь інформацію в інтернеті.
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2015
  10. Натуля

    Натуля Well-Known Member

     
  11. zirka

    zirka Well-Known Member

    Коли я на цьому форумі пишу якись назви чи контакти, повідомлення видаляються як рекламні, це було вже кілька разів. Якщо вас дійсно цікавлять контакти, можу дати в ПП.
    З приводу дитячого скелелазіння: мені не вдалося знайти у Львові дитячі секції. У Львові є кілька стендів і не всі вони мають яскраві вивіски та гучні назви. А придатних для занять з малими дітьми й того меньше.
    Той стенд, де ходимо ми, не має ніякої назви, у всякому разі я ніде не побачила. Знаходиться він у підвалі студентського гуртожитку.
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
  12. Arika

    Arika Well-Known Member

    Напишу ще сюди, розкажіть про художню гімнастику (особливо цікавить відгуки мам, чиї діти вже давно займаються), чи не надто велике навантаження на дитячий організм, чи є обмеження в харчуванні, орієнтовні ціни на змагання/виступи та ін. Буду вдячна!
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Поділіться будь ласка відгуками про водне поло в Динамо☺
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мої не ходили на поло, а тільки плавали, але я спостерігала за заняттями з поло. Треба, щоб дитина справді хотіла зайнятись цим видом спорту, бо справді важко.
    Мені здається, що має бути дуже хороша підготовка. Принаймі бачила, як відбирали хлопців з груп плавання, то брали найкращих.
    Там була тренер жіночка така старша, ніби непогана тренер, але там всі нормальні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Я ще знайшла, що є в Євроспорті! Я правильно розумію, що для того щоб дитина відвідувала секціі, батькам не потрібен абонемент?
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Колись не потрібно було, але з місцями там важко. Треба було ставати в чергу, щоб дитина попала в групу. Як зараз не знаю, краще задзвонити до них, або заїхати і спитати ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Ми ходили на розвідку у туристичний клуб Манівці. Вони знаходяться на Погулянці. Займаються різними видами спорту з дітьми різного віку, в тому числі з дошкільнятами (але на їх сайті чомусь про це не вказано). Антошик попав на заняття з паркуру, Дімулік теж пристроївся поруч :).
    http://www.manivci.org/sport/ - ось їх сайт. Скажу, що вартість занятть аж 50грн на місяць.
     
  18. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Ми в манівці ходимо на брейк данс, але оплата 200 грн. на місяць☺
     
  19. gostrong

    gostrong New Member

    Оголошуємо легкоатлетичний сезон - відкритим! Набір дітей з 9 років у тренувальні групи. Локації: Сільмаш, Рясне-1-Рясне-2. Зареєструватись за тел. 0939309087. Використай шанс стати чемпіоном Королеви Спорту. GoStrong run club
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Хто може порадити хороші сучасні танці (брейк-данс, хіп-хоп) для 4-5 -річних на Сихові?...Нагуглила повно варіантів, але всюди гарно подана інформація й малюнки, вагаюся, кого вибрати, куди піти...Буду вдячна за відповіді чи рекомендації!