Стимули до схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 9 Червень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    живіт, боки, ляжки
    попри чудову засмагу на "товстішому" фото
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2016 ---
    ось знайшла ще цікаве, де мене трохи замало:

    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2016 ---
    так що в тій справі зі схудненням важливо не "виїхати на бордюр", тому я навіть не називаю це "мені треба схуднути", а "мені треба легко почуватись"
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Щойно таке собі зрозуміла, добрим стимулом для роботи над собою можуть бути люди, які чуть-чуть випереджають (ну, по власних відчуттях). Аби не було ефекту: "Ого... Я так ніколи не зможу... Та ну його!" Добре, коли це профі, який бага своєї роботи коментує і пояснює, відповідає на питання. Так це не просто картинка, а толк.
    Elena Hall (@lenokiyoga) • Instagram photos and videos Ось як приклад профіль інструктора з дуже великим стежем і не меншими проблемами в хребті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    В мене, останнім часом, найкращим стимулом для роботи є побивання власних рекордів. І кожен раз дивуєшся тому що ти можеш (!!) більше ніж собі уявляєш.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    :girl_in_love::girl_in_dreams: image.jpeg

    Йду поприсідаю чи що...
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. poetka

    poetka Well-Known Member

    Не до теми,але дівчата киньте мені посилання де та тема поділась з -60???Не можу знайти.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ви мене добили :girl_blush2: Перестаю їсти чи що :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    А чо? (будь ласочка на "ти"!) диви, яка там купа м'язів, то тре багато їсти ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Але і безмірно качатись :girl_in_dreams: А я тут пробіглась раз і вже тішуся, як мала дитина :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  10. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Для мене зараз стимул і підтримка - це результати однієї з дівчат, які худнули на тій дієті, що і я. В нас вигляд "до" схожий) Кожного дня переглядаю то фото, налаштовуюсь і вірю в себе.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    що за дієта?
     
  12. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Я вже десь писала, що планую другий раз на Дієту Дюкан сідати. В перший раз добилась половини бажаного результату і завагітніла)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    М'язики наростають від статики, а біг сушить :) мені би хоть до своєї довагітної форми вернутись, а далі буде видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Коли за три місяці худнеш аж(!) на три кілограми:girl_crazy: важко тримати "хвіст пістолєтом". А головне просто приймати, що зараз так, потім буде інакше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    @Ubuntik тих фот з просто незвичайними результатами в інстаграмі купа купезна на різних дієтах і системах . Дівчата схудли і потім зкоректували свої форми дууууже гарно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    але ж вагітні ви були 9 міс;) (якщо ви про себе)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я то все розумом розумію, і що ГВ, і гормони.тому намагаюсь бути з собою лагідною :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    @Rona спробуй подивитися більш глобально на все що з тобою відбулося впродовж 2х років, а саме на свої тренування. Ти раніше дуже активно тренувалася, практично на убой. Потім змінила триб життя і зайожилася, що тебе заспокоїло. Ти троха набрала ваги ще до вагітності. Потім вагітність і "спад" інтенсивності навантаження продовжився. Тепер ти народила, організм виснажений вагітністю + ГВ - це процес відновлення без можливості відновлення. Ти все ще віддаєш свої найцінніші резерви, тобто мязи зменшуються і організм продовжує запасати... Щоб вийти з того стану, треба себе попильнувати. Намагатися СПАТИ, як є така можливість (не відкладати на потім), бо день пролітає, настає ніч, а вночі важко доспати все невиспане...
    Тобі треба переглянути харчування. Менше вуглеводів, більше білку, жири я б не обмежувала спеціально. І нарощувати фізичні навантаження. Кожного тижня вони мають перемагати попередній. Щодо лагідності. Мені не виходило такою бути, бо я зразу розлазилася як желє під сонцем. Тому мусіла брати себе в кулак, все зайве в смітярку і ніяких поблажок. І не вмерла. І результат не заставив довго себе чекати. Тільки дуже тебе прошу, не муч себе інтервалкою, бо скоро то кинеш. Візьми собі багатоповторне щось і так скомбінуй, аби пекло. По кількості вправ, мусиш поексперементувати щоб в середньому тренування було мін на 30 хвилин, разом з розігрівом. Якщо вибереш заважке тренування, воно буде тебе депресувати і ти то кинеш, або часу не знайдеш наступного разу. А якщо поступово будеш нарощувати, то метаболізм буде за тобою поспівати і сили добавляться і все буде БоБре!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Мія я вже розібралась з харчуванням, тому ще один мінус кг був якраз за останній тиждень.
    Тренуюсь по мірі сил, інакше доведу себе до ручки і це вплине на ГВ. Сплю добре (тьху-тьху-тьху), коли малюк спить, я теж сплю.
    Знайшла свою знимку стару, перші дні вагітності :) Я тоді якраз схудла на 3 кг, після зими.
    image.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 9
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Тут є один цікавий момент, інтенсивність тренувань з йогою зросла, бо в мене йога така. А ще плюс парні тренування з моєю подругою, моїм першим вчителем, ми тренувались на вихідних по 3-4 год. лише вдвох, роблячи таке, що потім ледь плентались до машини, плюхкались в сидіння і кайфували, гг. А от спокій настав в голові, бо це особливість практики. Через дихання, через зосередженість на спостереженні, коли кожна асана, як молитва, приходить внутрішній спокій.
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2016 ---
    Може я не точно виразилась, зараз спробую пояснити. Це коли не свариш себе за печеньку чи відсутність сил і повне небажання тренуватись, а скануєш внутрішній стан на предмет що це за емоція, що ховається за нею, яка потреба незадоволена. Розбираєшся в чому причина і тоді вже вирішуєш, як діяти.
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1