Стрижемо дитину

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Лія, 25 Березень 2010.

  1. Milena

    Milena Member

    Дуже рекомендую (тільки для чоловіків і хлопчаків) Frisor на Дорошенко, 50.
    Сина записую завжди до стажера. Неймовірно круто, стильно і атмосферно там. Двічі миють голову, потім укладка...ммммм....
    У стажера ціна 50 грн. Запис через їх сайт чи телефон, який на сайті.
    Та не бійтесь слова "стажер" вони там супер профі навіть стажери...
    В майстра ціна для мене кусається...200 грн
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Milena

    Milena Member

    Вже ціну підняли((
     
  3. Veresk

    Veresk Well-Known Member

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а нащо стригли?
    в моєї теж було дуже мало волосся, напевно вважається "лисенька" - а тепер густі золоті кучері, але я не стригла, бо не бачу логіки. Так і досі ще не стригла.

    Михайлика стрижу сама машинкою. Всі потім в тому волоссі, але нема ради - він більше нікому не дається, і в накидку не дає його загорнути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я теж своїх не стригла, хоч родичі зі всіх боків говорили. В малої гарне густе і довге волосся. Тоненьке правда, але то не через те, що на лисо не стригли. То гени:girl_crazy:Мене стригли - не помогло:girl_nea:Теж маю тоненьке.
     
  6. tuti

    tuti Well-Known Member

    Дівчатка, скажіть будь ласка, хочу постригти малого у перукарні в Інтерсіті на сихові. Потрбіно там якось на перед записуватись і чи порадите якогось майстра. Дякую
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    На вихідних і по вечорах там багато люду. Можна записатись на конкретну годину.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    І мені будь ласка координати) буду вдячна)
     
  9. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Я хочу дуже-дуже подякувати Альоні за "наводку"! Оля для всієї нашої родини, для моїх коліжанок (кумів?) стала справжньою знахідкою! Вона була саме тим майстром, якого я дуже давно шукала для себе, малих і чоловіка. Не люблю рекомендувати перукарів і лікарів. Комусь підходить, комусь-ні. Але , Альон, ще раз хочу тобі подякувати за Олю і за чудовий затишний салон!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Скинула в відгук
     
    • Подобається Подобається x 1