Стрижемо дитину

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Лія, 25 Березень 2010.

  1. Polalex

    Polalex Member

    Старшого сина як раз у 1 рік і 3 місяці вперше стригли в Антошці (в центрі). На диво, сидів спокійно у машинці, дивився мультик. Молодшого от лише минулого тижня підстригли вперше, теж у Антошці ( на Науковій). Трошки опускав голову, бо боявся звуку машинки, але майстер його швидко забавила. Мені здається, що треба відвести в ту перукарню, де є спеціальні сидання для малюків (машинки, мотоцикли), якісь іграшки, телевізор. І до майстра, який вміє стригти дітей: швидко, але якісно )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А коли потрібно стригти дитя? В нашого хлопчика знизу трохи довше волоссячко, а зверху майже немає.
    Мама пропонувала повністю збрити, щоб краще росло, але мені щось така ідея зовсім не подобається.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    коли є така потреба) ми ще до року постригли, бо була спека і малому було дуже дискомфортно
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    От власне, як визначити, чи є потреба:) я ж не знаю, чи ті нижні довгі волосики йому не заважають, може лоскочуть у вушка, бо такі вони довшенькі.
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    То швидше коли є така потреба у мами))) якби щось так сильно дитині заважало то показала б, торкалася вушок, волосся і тд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Я чому і задумалась, бо частенько вушка рухає, так ніби чухає, бо деколи навіть царапинки лишаються. Може і лоскоче йому!
     
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я думаю, то швидше зі станом шкіри пов"язано. Ми свого довго не стригли, бо було шкода тих кучериків. Влітку, правда, дуже пітніло волоссячко, тому довелося підстригти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дітки так часто роблять коли хочуть спати... або ще досліджують себе))) як хочеться - підстрижіть:) тим більше вже більше року - прикмети не діють)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    в мого ті довшенькі волоски, як побігав, то зразу типу злипались, бо волосся густе у нього і бігає багато, от і пітнів. Як підстриглись, такого нема.
    Останній раз стриглись в Антошці, до того дома чоловік стриг. В Антошці стрижкою задоволена, стригли ножицями, щоб не налякався шуму від машинки, скоренько. І на моє здивування висидів ( йому рік і 10 було), не плакав, хоча не дуже сподобалось сидіти йому в тій накидці, але різні іграшки, мультик якось відволікали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А яка ціна стрижки в Антошці?
     
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я також, в рік саму молодшу не стригла, як писали вище , шкода тих кучеряшок, хоч волосячко не таке вже і густе, як би хотілося, але чекаєм, поки погустіє.
     
  12. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Та та .. Скажіть-но яка зараз вартість стрижки в Антошці )))
    Осінню заплатила 50 грн, то швидко, хоч трохи і нерівно постригли. Ціна мені видалась космічною, чесно В березні стригла (якщо можна було то так назвати :sad: ) в дитячій перукарні тут на районі, дешевше, але де та дівчина вчилась дітей стригти і чи вчилась взагалі - не уявляю. Після тої останної стрижки боюсь не дастся (((
    Я б то не стригла.. Але муж наполягає і пітніє малий дуже.. Тому задумуюсь
     
  13. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Місяць тому в Антошці звичайна хлопчача стрижка коштувала 55 грн.
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ми стриглися в Антошці напевне роки 2 тому, то платили 60, але малий підріс, і ми знайшли майстра який спеціалізується на чоловічих стрижках, і тепер стрижемося в нього. Платимо теж 60, але стриже майже годину, а не 10 хв як в Антошці. А ще хочу таким поділитися: ми завжди вибираємо такі довшенькі стрижки, не пасує малому дуже вистреженому, і часто стикаємося з якимись дурними коментарями, не тільки дітей, а й дорослих. Типу, та пострижіть його, він так на дівчинку схожий, та йому жарко. Чесно кажучи я щось не розумію того....якщо хлопець, то треба тільки під машинку вистригти і все:pardon:
    Мені здається це якимось міфом: є генетично закладена певна кількість цибулин, яким чином їхня кількість збільшиться, якщо волосся збрити. Мені чомусь завжди шкода тих лисих дітей.
     
    Останнє редагування: 13 Червень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  15. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Вчора постригла малого в Інтерсіті на Сихові за 40 грн. Машинки як в Антошці, стрижка якісніша, постригли швидко - біля 10 хв., до дітей мають підхід.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Дівчата, в Антошці, щоб підстригли, треба наперід домовлятись? Чи приходити і чекати там?
     
  17. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Ми приходили і чекали. Не довго. Перед нами був один хлопчик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо в неділю чи перед якимись святами - краще записуватись
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І в меншого теж довше волосся, то всі вже задовбали, чесно. Думають, певно, що мама трохи того, дівчинку хотіла)))). Він в мене має такі дівочі тоненькі риси обличчя. Але сам не хоче стригтись, та і пасує йому.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хтось стриг дівчаток в дит. перукарні на верхньому Шуварі? Як там майстри?
    Хочу доню підстригти, але не просто коротше, а щоб ефектно видно було зачіску-стрижку.
    Думаю, чи в Інтерсіті на Сихові чи на Шуварі стригти...