Святкуємо Новий рік!

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем viltis, 18 Листопад 2008.

  1. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    а наша сімейка, вперше за 5 років сімейного життя, буде святкувати Новий Рік в себе вдома:girl_crazy:, якось минулі роки нас "носило" по друзях. Запросили ми моїх батьків, сестричку з чоловіком і малявкою. Святкове меню обговорене, ікра вже в холодильнику, а все решта на протязі тижня буде докуповуватись. Але для мене НР це подвійне свято, яке плавно переходить в моє ДН, ( перший тост, як правило п"єм за НР, а вже другий за мене:girl_spruce_up:), так що починаєм ми з 31 грудня, а закінчуєм 2 січня:girl_crazy:
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Минулого року доні було 4,5міс. Ми планували, як належиться, вдома, біля телевізора. Куми (живуть в сусідньому будинку) запросили в гості 31-го. Ми самі собі не уявляли як, але вирішили прийти. Принесли доцю в люльці, періодично ходила годувати. Посвяткували до 4 ранку. А зараз доці 1,4 і навіть язик не повертається сказати, що дитина мала і будемо вдома) Хоча годуємося вночі знаачно частіше, як рік тому) Взагалі, мені здається, що до НР ще купа часу і можна в останню хвилину щось придумати...
     
  3. яблунька

    яблунька New Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Дівчатка, що можете сказати про Бухту вікінгів, як про місце, де можна зустріти НР? Чи варто? Не дешево, далеко від міста, програма ніби нічого, але чи вартує? Може хто що чув або сам там був???
     
  4. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Ми також розглядаємо цей варіант, якщо вирішимо залишитись на Новий рік в Україні.
    Мені в Бухтні подобається - гарна природа, не найгірший сервіс. Після того, як збудували новий готель, можна залишатись на кілька днів в дуже комфортних умовах.

    ---------- Додано в 23:01 ---------- Попередній допис був написаний в 23:00 ----------

    Чи хтось знайшов вже перелік закладів, де можна у Львові відсвяткувати Новий рік 2014? Чи вже такий список є?
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    І, зокрема, цікавить, чи хто чув про святкування НР у приміщенні ресторану "Львів" на Чорновола?
     
  6. яблунька

    яблунька New Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    на сайті клубу мандрівників бачила таке:
    Ресторан «ЛЬВОВ» – ресторан одноименного отеля. Предлагает собственную развлекательную программу. С 22:00 Вас встретят Снежинки, Новый Год традиционно - с Дедом Морозом и Снегурочкой, поёт Марьяна Илькив и группа «Канада» - танцы до утра! В меню: горячие и холодные закуски, соки, алкоголь.
    Стоимость Новогоднего Банкета – 850грн.
     
  7. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    в них на сайті вже прайс є
     
  8. яблунька

    яблунька New Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Я вже бачила :), на разі зупинили свій вибір на Рафаелі - ближче і можливо не гірше, цікаве меню і музика ніби непогана.
     
  9. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Буду на ДН в суботу...Напишу про враження...
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А ціна яка з людини? Це в новому залі, так?
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    а як щодо турів? щоб відсвяткувати Новий Рік в горах чи за кордоном
     
  12. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    теж пару днів думаю про Рафаєль, ціна 850 грн, меню цікаве, правда не вказано грамми страв на особу. Взагалі дуже люблю цей заклад, страви смачні і гарно подані, відносно не дорого та хорший і приємний персонал. Як тільки почали шукати заклад на компанію, то зразу подумала за Рафаєль. Правда незнаю що то за гурт Екстра-мюзик 911.
    На Бухті програми цікава, як того кабанчика будуть дегустувати п"яні гості на вулиці, мабуть буде весело. Ми хотіли просто зняти котедж там, але получається круто по ціні в новорічну ніч.
     
  13. яблунька

    яблунька New Member

  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

  15. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    а ті хто мають малих діток де святкують? мені десь хочеться, але і не знаю куди і як?
     
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    ой, Оля... я так хочу, так хочу, аж не можу так хочу, але реально розумію, що заплатити мінімум 200 доларів і посидіти до першого маминого дзвінка, бо Марусина встала і не вкладається нівкакую:sad:
    Я вже навіть почала розглядати варіанти сихівських закладів, щоб близенько додому, але платити за фігню, то вже краще вдома сидіти.

    А тобі, якщо мала вже з кимось ночувала без тебе, просто гріх сидіти вдома, бо на наступний рік будеш як я, без варіантів, тільки паті на хаті;)

    ---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:37 ----------

    Ми колись в колибі в Брюховичах так смажили барана, а потім під глінтвейн його поїдали, так класно і зовсім не холодно, навіть в туфлях на шпильках:)
     
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

     
  18. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    ми запросили наших друзів києвлян, знаю, то хлопоти, але зате довгоочікувана зустріч, приємна компанія, затишна атмосфера:girl_smile:
     
  19. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    а які там ціни на новий рік??
     
  20. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Ми з чоловіком цей НР будемо святкувати в Карлових Варах. Готель бронювали самі, без посередників. Маємо знайомих у Празі, то ще не визначились щодо Новорічної ночі, моливо і там, а може і у своєму затишному готельчику, однаково звучить романтично:girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2013