Святкуємо Новий рік!

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем viltis, 18 Листопад 2008.

  1. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Дівчатка, порадьте, де можна зустріти новий рік цікаво? Маю на увазі, дискотеки якісь, щоб самій піти на нічку, відпочити і на ранок вдома вже бути. Може, хтось також самотній і хоче зустріти новий рік разом, щоб вдома не грузитись думками?
     
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Пропоную влаштувати форумівку на Євромайдані.
    Святковий дух забезпечений усім!
     
  3. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Так хочеться кудись вибратися з мужем вдвох, тим більше Новий рік, купа цікавих пропозицій. В театрі Леся Курбаса взагалі вечірка в стилі Гетсбі. Але не впевнена чи малий засне без мами і циці...ех..
     
  4. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Напишіть, будь-ласка, якщо знаєте хороші варіанти...Чесно кажучи, в шоці від цін (заклади Львова, котеджі Карпати і т.д:girl_impossible:)

    Дякую!

     
  5. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Переглядала ось цей сайт, не всі події варті уваги, але думаю, на Новий рік щось можна підібрати. Ціни різні, є, звичайно, і такі як Ви написали.
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    А я хочу на НР в... Грузію. Прочитала таку статтю про Сванетію і так туди захотіла-сніг,гори,мммм. Але то лише хотілка, з тими подіями геть чисто забули спланувати святкування. Але хочу що було гарно-сніг і гори, а де саме, то неважливо, але десь подальше.
     
  7. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    а я хочу на НР бути.....дома :girl_in_dreams:,з родиною...вже років 5 зустрічаю НР на роботі, та й всі свята.:girl_cray:
     
  8. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    а ми з родиною плануємо їхати святкувати на майдан до Києва! Не дуже радує , що прийдеться всю ніч провести на ногах, але бадьорить мене той факт, що ті святкування, на яких плануюю відірватися, завжди для мене одне розчарування, і навпаки.
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    А ми будемо святкувати вдома, вперше за кілька років. Все їздили з свекрухою до моїх батьків . А цього року вирішили залишитись. А після 12 махнемо в центр до Ялинки ;) Бо вже роки 2 львівську ялинку не бачила
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    До нового року залишився день і ми нарешті вирішили де будемо його святкувати :girl_haha: Цього року будемо і тут і там і ще десь там.
    Спершу в мене вдома відпровадимо старий рік з усіма почестями та апетитними стравами Потім в центр до ялинки (ніколи не була там в новорічну ніч), далі зустрінемось з друзями в тому ж центрі, а під ранок поїдемо до коханого.
    Для мене новий рік особливе свято, саме цієї ночі розпочались наші стосунки :kiss3:. І кожного року ми завжди зустрічали НР в іншому місці. Цьогоріч такий собі мікс-зустрічей.
     
  11. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

     
  12. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Ми будемо святкувати Новий Рік вдома. Десь біля 21.00 будем мати святкову вечерю, чоловік приніс гітару, буде в нас співочий вечір. А коли доня засне будем продовжувати святкувати вдвох і з десертом. Ще думаю, пограємо якусь гру на бажання, кожного року так робимо ). А 1 січня маємо зустріч з родичами, підемо до Ялинки.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    будемо святкувати вдома. тихо, спокійно, смачно :) а завтра підемо в гості до батьків чоловіка і до моєї мами.
     
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    І ми будем вдома. Малявка щойно заснуло, то думаю до 24.00 буде ще ганяти.
    Завтра вдень до нас прийдуть гості, а ввечері ми підем до кума.
     
  15. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Новий Рік не за горами) - як плануєте святкувати?)
     
  16. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Ну ми цього року особливо не заплануємо. Але якщо би в ідеалі, то завжди мріяла у горах ( Карпатах) гірський будинок, камін, тишина, романтика...ех! Але то вже в темку " Мрії та бажання".... Вдома будемо, вдома!:girl_emo:
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    І ми вдома. Та й якось совісно йти в ресторан коли солдати в окопах мерзнуть. От вільні гроші, які могли б піти на святкування ім і перерахуємо.
     
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    А я буду на роботі, якраз в нічну зміну, ну так ся стало Але, чесно кажучи, нема що і нема як святкувати. Нерадісно. Тяжкий був рік, і невідомо, який буде прийдешній.
     
  19. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Ми з друзями зараз розпочали планувати Новий рік. І не знаємо куди піти. Може хтось щось порадить? Вдома вже надоїло святкувати:)
     
  20. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Я теж мрію про Карпати, але... Дім, дім і ще раз длім. Зато в прпкрасному оточені моїх мущин (чоловіка і синочка).