Святкуємо Новий рік!

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем viltis, 18 Листопад 2008.

  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    В нас вдома новий рік ніколи не був святом... ми просто вечеряли (пельменями)))) і лягали дивитись телевізор, потім через вікно дивились на салюти і все... ми навіть не завжди ялинку мали на нр. Завжди глобально готуватись до різдвяних свят.

    Того року я готова до ресторанів, Карпат, романтичних поїздок. Хотілось би залишити діток бабцям-дідусям, а самим з чоловіком і друзями кудись чкурнути... все рівно куди, тільки б трохи погульбанити:)
     
  2. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Знайшла таки...
    Новорічні програми 2015 в ресторанах та готелях Львова

    http: //www.032.ua/p/newyear2015
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Мушу написати, бо багато з того, що пишу на ДП, збувається :)
    програма на 31.12- 01.01
    31.12.14:
    08.45 - прокинутись (не дай Бог хтось будитиме швидше)
    09.15 - погодувати Вірусю
    10.00 - ванна, косметичні процедури :)
    11.00 кава (в ліжко, бо знов годую Вірусю)
    11.30 - 13.30 - прибирання, ігри з малявками
    13.30 - обід
    14.00 - 16.00 - сон
    16.00 - 17.00 - зібрати речі, зробити макіяж
    18.00 - вечірня служба в Церкві
    19.00 - 21.00 - допомогти зі святковою вечерею у свекрів.
    21.00 - вечеря, перегляд новорічних ТБ-програм
    22.30 - вкласти дітей спати
    23.00 - зібратись з друзями до ялинки.

    01.01.2015:
    00.00 - зустріти Новий рік біля ялинки на Сихові
    01.30 - зустріти Новий рік Європейський - у свекрів
    02.00 - лягти спати
    08.00 - запроторити дітей, які прокинулись, до свекрів (гггг)
    10.30 - ранкова кава
    11.00 - до Церкви
    13.00 - обід
    15.00 - в гості до моєї мами
    17.00 - кава з коньячком і передумати їхати доому сьогодні
    19.00 - 21.00 - ліпити сніговиків
    21.00 - дітям - вечеря, мамі - бокал шампанського
    22.30 - спатоньки.
    02.01.15 - в Ашан на закупи і додомцю.
    Хочеться двіжу :)
     
  4. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    але в нас жалоба, тому будемо вдома троє..
    в кращому випадку фрукти, шампанське, телевізор..
    але чомусь більше схиляюся до думки, що просто солодко спатимемо як ведмедики взимку))
     
  5. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    ех))) треба і собі такий варіант продумати)) принаймні половину дітей)))

    Ми точно вдома. будуть ще друзі і сестра моя.
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    то ти з малою збираєшся до Ялинки?
     
  8. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    А ми ще досі не знаємо, де будемо.
    Хочу двіжняку в Карпатах з шашличками і сауною, та щось ніхто не організовує, і я сама не хочу.
    Ті, з ким 100% вийшло б, щойно з лікарні.
    Наразі жду 31 числа дзвінка від брата- той все в останню хвилину щось цікаве придумує.
    Якось так).

    Мо то ДП-шний двіжнячок колись буде:girl_in_love:.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Так, щось мої плани на 31 стрімко міняються, але вони все одно класні :)
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    І ми в которий рік вдома, в тісному сімейному колі. Муж готує святкову вечерю, що саме, тримає в секреті:)
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    А ми з донею взагалі будемо самі десь до 22.30-23.00, бо наш тато має концерт новорічний :girl_cray:
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    парадокс, що за всі 7 років разом ми ще ніколи не зустрічали Новий рік вдвох, завжди якась компанія
    і ще один парадокс, що цього року хоч і вирішили усамітнитись, то всерівно будем утрьох)))
    треба придумати щось незабутнє, в мене в голові (чогось аж тепер) зароїлись ідеї сюрпризиків:d23:
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Ми з чоловіком завжди святкували НР лише вдвох, вдома. З'явилась Яна - почали троє святкувати. Минулого року нас вже було четверо:) А цього року сестра тягне в Шешори, але чи вийде не знаю. А може не змінювати традицію і залишитись? Хоча цього року традиція ітак порушиться, бо ми в мами, а не в себе вдома:sad:
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    З Фб
    Друзі! Я, знову ж таки, не хочу панікувати і нікого лякати, але, думаю, з метою безпеки, попросити вас не ходити вночі до ялинки. Ні в нас в Тернополі, ні в інших містах західного регіону. Це правда, що ми всі страшенно стомлені, правда, що у нас всіх є діти, які хочуть свята, але де гарантія, що якийсь дурень не почне кидати пітрди, а потім засланий козачок під шумок не кине й гранатку під ноги?..
    Дуже вас прошу подумати головою і залишатися на цю ніч вдома. Залізьте під плед, випийте собі 50 грамів за здоровя наших воїнів і дивіться кіно, пишіть книжки, грайте з дітьми в ігри - робіть що завгодно, тільки уникайте масових скопичень людей.
     
  15. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    не знаю як де, але у Львові і до цих всіх подій біля ялинки в новорічну ніч не так і безпечно. Купа придурків, які і пляшками з під шампанського жбурляють, і петардами кидають прям під ноги і пускають горизонтальні феєрверки-тарілочки, які запросто комусь в голову поцілити можуть. У нас до європейської зустрічі Нового Року ( як це є на центральних площах)- я к до неба рачки. А зараз- тим більше. Навіть як ніхто не буде влаштовувати терактів, народ зараз такий "накручений", що по п яні один одному голови попробивають ( хтось щось не так сказав, не так глянув)
     
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Я не планую йти навіть і близько в район центру ні 1 січня, ні всі наступні святкові дні аж до 9 січня напевно. Хоча першосічнева кава в улюбленій кав'ярні в центрі - то вже було традицією, але не цього року, а може і взагалі на наступні роки. Справа в тому, що неозброєним оком видно, що дуже побільшало туристів у Львові, особливо російськомовних людей, готелі добряче заповнені. Чи то так на бандерівців хочуть подивитись чи що, але народу в центрі останнім часом на вихідні дуже багато. А вже що буде на свята, тим більше що так багато вихідних, то навіть не уявляю!
    Тому мусимо звикати до певних незручностей популярного туристичного міста, яким я впевнена наш Львів стає.
    Не ходіть в центр! Особливо з малими дітками.
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    чоловік поїхав за гостями-друзями і я вже в "прєдкушенії" як 2 гаврики-непосиди зроблять мені порядки по-своєму за сьогодні-завтра)))
     
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    чоловік мій постійно сидить в центрі ( не в офісі), то каже, що зараз просто нереально багато айзерів, вони всюди... по всіх кафешках, в магазинах, на вулиці і ведуть себе не як туристи, а як "господарі"

    Може я надто безпечна, але не думаю, що все так страшно...
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    в центрі дуже багато магазинів зараз належить "особам кавказької зовнішності":)

    кожен новий рік та різдво так. навіть всі наші знайомі пруться у Львів щороку на свята з усіх усюд вже який рік, так як медом тут помазано :). Цьогоріч теж бронювали місця в листопаді і з тими з ким працюємо із Запоріжжя, і з Краматорська.З Харкова друзі приїхали. Ще одні на саме Різдво приїжджають і до 10 січня.У них вже традиція така. І всі вони російськомовні :)