Читальний зал

У світі дитячої літератури. Дитино, читай, може є щось цікаве неподалік?

Posted by Bogdanka on 31 Березень 2011 відповідей - 776
  1. Dominika

Dominika Well-Known Member

Дівчата, Мануель і Діді на який вік? 3,4 роки норм буде?

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Khrystik

Khrystik Хороша дівчинка :)

так. ми якраз в цей період зачитали 2 частини "до дірок"

• Подобається Подобається x 1
  3. littlebird

littlebird Well-Known Member

А моєму взагалі не пішла ця книжка( Ніколи не хотів її читати, навіть не всю її прочитали.

4. Khrystik

Khrystik Хороша дівчинка :)

може тому, що в мене дівчатка, а вони люблять всіляких мишок-зайчиків)

5. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

Мій не любить тваринок взагалі, але Мануель і Діді в свій час читався "на ура" (певно, через їх винахідливість - типу літака з капелюха і т.д), мало не по півкнижки за раз вимагав. Зараз вже трохи інші вподобання, але під настрій ще може дістати і кілька історій послухати.

6. Dominika

мій хоч і хлопчик, але обожнює книжки про тварин(про зайчиків особливо)))) А ще про всяких монстриків-чудіків-піратів...А от про машинки і всяке там подібне не дуже любить. І Віммельбухи нам не пішли. Хіба Рік у лісі, бо про тварин.
    Ще знайшла класну серії від вид-ва Час майстрів( у них гарні ілюстрації) про Кастора. Поки замовила одну. Подивимось. Але виглядає, що моєму сподобається.
    Результати пошуку для: 'кастор'

• Подобається Подобається x 2
  7. Dominika

Про Мануель і Діді(першу)... Читаємо поки півтора тижні. Якась чудернацька книжка, як на мене. Є пару цікавих оповідок(про капелюх, веселку, хатку з листя...)А решту - дуже дивні. Мухи об'їли хутро мишці, жуки з'їли хатку з печива. Такоє...

8. Akseniya

Akseniya Well-Known Member

Нам теж не "пішла" ця книжка

9. HappyViki

HappyViki Well-Known Member

І ми свою книжечку про Мануель та Діді подарували у бібліотеку. Навіть не дочитали. Дивакуваті історії, чи як - то правильно описати. Але знаю діток, для яких вона стала символом вечірнього читання. Кожному своє)

10. Rosynka

Rosynka Well-Known Member

Чудні оповідки, ні про що, от "йшли - прийшли-лягли спати", я купила і відразу пошкодувала, але дарма, бо синові сподобалося, то таки читала йому часто, ну і вона, здається, стала першою книгою, яку він прочитав сам.

11. Mansikat

Mansikat Well-Known Member

Та книга стільки часу в мене в списку бажань перекидувалась, і от, щойно замовивши, тут з'явилось стільки негативних відгуків(

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

12. Dominika

В мене теж вона була у списку(( Ну скажу так, що малому певні розповіді сподобались, оті, що я написала, решту він просто перегортає. Деякі я навіть не читала йому, бо мені здались нецікавими(дивними).Я більше про своє(доросле) враження писала.

13. svoybox

svoybox Well-Known Member

А моя дитина в захваті від неї, знає вже всі історії напам'ять. За раз можемо цілу перечитати. В нас друга книга

14. littlebird

littlebird Well-Known Member

Дівчатка, порекомендуйте дитячу енциклопедію для хлопчика 5 років.

15. Rosynka

Rosynka Well-Known Member

В нас є декілька від "Махаон",в загальному непогані, трапляються перекладацькі "ляпи", але не критично. Гарні ілюстрації, короткі тексти,багато цікавих фактів.

• Подобається Подобається x 1
  16. fiesta

fiesta Well-Known Member

Хтось купляв діткам такі книжки?
    Цікаво буде на 5 років???
    IMG_4481.PNG IMG_4483.PNG

17. fiesta

fiesta Well-Known Member

Дівчатка, хочу малій Мауглі купити.
    Може, порадите якусь- щоб тексти не надто складні, ілюстрації гарні...

І ще якусь Географію для дошкільнят - щоб карта цікава була. Щоб показати, де Украіна, США, де на море літали... ті, що в продажі бачила, або заскладеі або ні про що - якісь малюнки звірів на континентах хіба...