Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Прочитала на фейсбуці інформацію ( не знаю чи достовірна) , що з 2 липня Мечникова закривають. Дівчата пишуть, що їм самі лікарі з Мечникова про то кажуть. Я взагалі-то планую народжувати на Джамбула, але невже справді можуть залишити всього один пологовий на весь Львів?! Нас там тоді по 10 в палаті буде, чи як?) Чи будемо на коридорі лежати, як в якійсь статті писали?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Його ж закривали на реконструкцію. Невже відкрили вчасно? (Справді не слідкувала за новинами)
     
  5. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Це капець повний! Мед на скільки розумію працює не на повну потужність через ремонт, Батальну відкрили і закрили, Мечникова закривають, Джамбула буде як резиновий. А на скільки закривають Мечникова? Мені родити на початок вересня, але треті пологи тому розумію що всяке може бути, прийдеться страхуватися напевно Пустомитами але там навіть приблизно не знаю що до чого.
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2018 ---
    Там ніби також ремонт, чи вже працює?
     
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та мед вже більше року закритий)
     
  7. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    І я ніби не чула щоб його відкрили, і Батальна затихла, в мене вже надія пропала що відкриються.
     
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    О ну тоді справді невесело. Може тобі вдасться встигнути раніше)))
     
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    чоловікова родичка працює на Батальній, інодіздибаюїї маму. Вони там вже якийсь час ходять на роботу,якісь чергування мають, правда не розумію навіщо. Але вона мені все каже, що от-от відкритися мають. І що пологове там вже ніби готове, а останньою відкриють певно гінекологію.Алехтось тут на форумі писав, що якразнавпаки гінекологію відкриють чи не першою, а пологове мало не з нового року. Так шо, як завжди, ясно, шо нічо не ясно ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    зазвичай закривають на 3-4 тижні на мийку, тому Вам не варто переживати :)
    Всі чомусь кажуть, що бояться першими там родити, а я, чесно кажучи, геть не проти якщо дотягну до липня :connie_pull-pigtail(чи коли там його таки відкриють). Мені здається, що не можуть лишити один ПБ на все місто (тут і з двома в них так "в натяжечку" виходить працювати), значить якщо всерйоз почали говорити про закриття Мечнікова, то щось таки мають відкрити нарешті. Чомусь мені особисто та батальна значно більше за Мечнікова наразі імпонує :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Мені в ЖК лікарка казала, що Мечнікова не закриють, поки не відкриють Батальну. От думаю, якщо інформація достовірна, щодо Мечнікова, то думаю Батальну мусять відкрити. За Медінститут чула, що десь на початку вересня мали б відкрити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну якщо закривають на 3-4 тижні, то це майже на весь липень. Мені в свіжовимитому ПБ теж було б ок, особливо якщо таки надумаю йти знову до того ж самого лікаря.
    Але з Батальною в мене напряг, якщо б таки довелося йти туди - якого лікаря обрати, бо я наразі не чуюся в силі їхати на чергову бригаду. На Джамбула мене не тягне взагалі-взагалі, хоча по ідеї він мені найближчий по доїзду. Хто з тих батальних лікарів реально практикував весь цей час , де би то тепер шукати якісь відгуки?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  14. Milli

    Milli Well-Known Member

    Середа Марія Миронівка, зараз працює на Джамбула, я у неї перший раз народжувала, відгуки хороші про неї.
    Місюра Анжела, теж там є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Можете скинути її номер у ПП, хотіла б з нею переговорити.
     
  16. Ciklum

    Ciklum New Member

    Лехновська. Народжувала в неї минулого року в Медінституті. Ще, здається, завідувач відділенням їх практикував весь час, не пам'ятаю прізвище, але відгуки про нього суперечливі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Теж від знайомої чула що через кілька тижнів Батальну відкриють, а Мечникова закриють.
    Хто має - прошу написати тел Царинник, Федашко, Долатказіна, Герчаківського. Дякую!!!
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Оптимістично Оптимістично x 7
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Akina, якраз з тим прийшла. І з думкою про тебе).
    Маю хорошу знайому, яка мала народжувати десь +/- біля нового року купу років тому. Тоді якраз з 1 січня мала суттєво вирости допомога при народженні. То ми з нею реготали, і чекали того нового року. Народила 6 січня))). Так що може й ти дочекаєшся відкриття.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я вже теж думала над тим, чи варто туди їхати, якщо б пологи почалися. Але якось страшнувато. Не через лікаря, а щоб штукатурка на голову не впала в самий відповідальний момент. Тобто лякають оті слухи про порушення при ремонті...

    А про мене забули?
    Теж чекала відкриття. А тепер розгубилася і не знаю чи варто...
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Merry

    Merry Well-Known Member

    То не так страшно як відсутність ремонту в інших пологових)))))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3