Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я переживаю про те, що, наприклад, буде душ- але не буде теплої води. Щось таке пишуть, що там якісь проблеми зі стерілізацією інструментів, але це можуть бути слухи і фантазії. @Akina , їдемо на екскурсію в розвідку?!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та мені і їхати не треба, тут, практично два рази дорогу перейти :girl_crazy:
    Ой, мене муж (будівельник) лякав: "ти ж не знаєш якою фарбою стіни малювали, напевно, якоюсь найдешевшою, неекологічною, хай би краще вивітрилося ще трохи", кажу: куди вже далі вивітрюватися? І так стоїть провітрюється он скільки часу, навіть після Порошенка вже 2 міс пройшло :girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я запах свіжої фарби обожнюю. Я б кайфувала))
    Я от чекаю, що хтось сходить (а ще краще народить ггг) і розкаже)


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я чула, що сьогодні вже пологи приймали на Батальній.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно, думала, що Ви вже процесі), бо якось сьогодні тут тихенько було))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В яких?
    Народжувала минулого року в липні на мечникова. Після свіженького ремонту. 2 дні було, як відкрився
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    Джамбула. Медінститут в процесі ремонту
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дівчата, я вже неодноразово чула про страшний-обшарпаний-без ремонтів пологовий на Рапопорта... Я не знаю, чи я була в якомусь трансі чи що, але нічого такого не бачила. Палата з ремонтом, чиста( ліжко так, незручне). Вода гаряча була постійно , родзал теж чистенький та акуратний.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    «Поки що приймаємо у відділення патології вагітності жінок із загрозою передчасних пологів. Але якщо інші будуть поступати – теж будемо приймати», – уточнив у коментарі IA ZIK в. о. директора центру Ігор Потапов.

    За його словами, працівники вже на робочих місцях і можуть приймати пацієнток. Тут є 35 місць. Інші відділення планують запустити у роботу орієнтовно наступного тижня. В акушерському корпусі, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо.
    "Учора, 21 червня, директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак під час дискусії «Чи потрібен Львову перший приватний пологовий будинок», яку організовано дискусійною платформою Tvoemisto.tv, повідомила, що перинатальний центр повинен запрацювати за кілька днів."
    Конкуренти підпирають? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та ні. поки збудують і запрацює приватний- то багато часу пройде. Наразі навіть місце, де він мав би бути збудований- у списку "скандальних забудов" і блокується початок робіт
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Розкажіть як зазвичай відбувається оте планове закриття (я тепер маю трохи страх потрапити на Мечнікова в останні дні перед мийкою :girl_blush2:якщо до того часу Батальна ще не функціонуватиме повноцінно), бо ж тоді і без домовленості всіх підряд "пришвидшуватимуть" чи як? Як то відбувається? Ну от планують вони 2 числа закриватися, а що з тими породіллями які потрапили до них 1 липня? Дотримають ще три дні? Чи за кілька днів до планового закриття просто перестають приймати нових пацієнтів?
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я малого народила на Мечникова перед закриттям на мийку. 2 липня закриють і помаленьку готуються, при тому по трохи виписують породіль. Я попала в палату з двома сусідками, на другий день лишилася сама, робочі винесли їхні ліжка з палати. В коридорах була якась завгоспівська метушня. Дискомфорту не було.
    Як з жінками після КР і очікуючими в патології я не знаю. Виглядає що вони закриваються на три тижні, то перший підготовчий, а далі вже починається робота
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Поки не відкриється мед або батальна, не мали б закриватись на мийку.
    Якщо вони планують закриватись 2 числа, а джамбула відкривається 2 числа, то до 9 ранку 2 числа їдете на мечникова, а з 9 ранкк на джамбула.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    після КР- до повної виписки, як і із звичайними пологами. З патології- переводять у відділення патології інших пологових, які відкриті- то вже обирає вагітна сама собі. Або декого "свої" лікарі при наявності місць переводять у гінекологію ( гінекологія працює під час закриття пологового на мийку Маю на увазі Мечнікова. До речі, зараз була розмова, що вони, можливо, не весь пологовий будуть з 2 липня закривати, а почергово по відділенням "митися" будуть. Але то було власне до запуску Батальної, яку екстренно відкривали. Може зараз вже і змінили плани.)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    Я була в палаті з страшним грибком. А ліжко впритул наближене до тої стіни. Отак дитина народжується і зразу акліматизація грибком...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    З того, що я бачила, грибок був у душі. Досить сильний. Післяродові палати - досить чисті, єдине, що вікна не дозволяли відкривати.
     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    Не всі. На другому поверсі у лівому крилі (у такому-собі 'закоулку') з грибком
     
  21. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Може , я лежала на 3 поверсі. Кажуть, на 3 справді чистіше.