Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    та то і я певно на 3-му якщо першим рахувати напівпідвал
     
  3. Shamna

    Shamna Мамуся

    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я так розумію що то таки з відділення патології дитина (бо й вага там маленька), десь в ФБ писали що "з вулиці" породіль все-таки ще не приймають :sad:
    Цікаво, а якщо перед тим як їхати подзвонити до них запитати - скажуть що й до чого? Чи то швидка має знати куди везти?
     
  5. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата а з лікарями з Батальної ще ніхто не спілкувався? Цікаво що вони говорять як можна туди потрапити, потрібно оформлятися в патологію чи можна минути? Там колись були і палати в акушерці в яких дівчата лежали до пологів цікаво як зараз.
     
  6. Ciklum

    Ciklum New Member

     
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    була нині в жк, якраз до лікарки дзвонила якась її пацієнтка. Шось там її на вихідних боліло і вона викликала швидку, то завезли її на батальну. Казала, що їх там 3 людини наразі в патології. На пологи ще не везуть нікого.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Сьогодні вночі лікарі швидкоі довго видзвонювали скрізь і таки повезли мене на Мечнікова, сказали що Батальна не приймає...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я на фейсбуці бачила статтю, що на Батальній вже народилося дві дівчинки, то подумала, що може то ти якраз))
    А доречі як довго швидка їхала? Ти казала, що почалися перейми і вони зразу приїхали, чи випитували який інтервал і інше?
     
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Шо там чути за Мечникова - закрили їх ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    я коли там була на минулому тижні, то медсестра по телефону з кимось говорила що "дали нам зарплату до 8 числа, првцюємо до 8", не знаю наскільки то правда...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Shamna

    Shamna Мамуся

    Сьогодні знайома дзвонила домовлятися з лікарем, то казала, що закриті вони будуть з 8 липня до 8 серпня.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  13. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата можливо хтось має відгук про Пустомитівський пологовий бо наперед лягати не планую а підстрахуватися треба.
     
  14. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    • Подобається Подобається x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Було таке, але в кінці 2015 року ще. @ylicha що саме Вас цікавить?
     
  16. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Цікавлять умови, кого з лікарів могли б порадити, відношення персоналу. Планую народжувати на Батальній якщо до вересня відкриють, але підстрахуватися треба бо треті пологи всяке може бути живу недалеко від Пустомит.
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Шукайте мої дописи в темі, я описувала і в розповіді про пологи теж є мій допис про пустомити, народжувала там в жовтні!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нормальні умови, без особливих ремонтів було на той час, але чисто, вода є, не було ні душно, ні холодно. Персонал від зміни залежить, трапляються зверхні медсестри, трапляються дуже привітні. Подяк ніхто ні за що не вимагав і очі не закочував, мені того було досить. Неонатолог дуже пані зі Львова, носиться зі своєю персоною, але як до лікаря нічого негативного до неї не відчувала. Загалом мені якось фіолетово до людських факторів, якщо відверто не хамлять і в кишеню не заглядають - мені цього достатньо. Я вже теж писала, наскільки дивно було після двох пологів на Мечникова, що з мене ані копійки не просили за дитячий набір, окситоцин в третій фазі і довідки на виписку. В них там якимось чудом держава забезпечує ватки-спирти, рукавички і папір. Воно ніби не є багато по грошах, але попередні рази вибішувало страшенно оте "здайте по 20 грн на мило". Лікар в мене була Марич, але вона ніби в декрет пішла після моїх пологів. Може вже й приймає знову. Дуже спокійна і проста дівчина (плюс/мінус мого віку), мені сподобалося, що після пологів сама дивилася на узд матку, бо в мене там є особливості будови, то добре все оглянула, щоб не пропустити який згусток. Тобто мені все було ок і по персоналу, і по самих пологах.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    хто знає точно до коли закрито Мечникова?
    Сьогодні мені лікарка в ЖК сказала, що аж до вересня. Я ж то знаю, що на 3-4 тижні зазвичай закривають на мийку.
    Якщо Мечникова точно аж до вересня, то я вже хоч почну налаштовуватись на ту Батальну, бо досі якось не визначилася
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Нині читала в ЗМІ, що до 9 серпня.
     
  21. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Сьогодні говорила з лікарем , казав 15 числа мають відкритися


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk