Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

 1. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Таку наглість спровокувало те, що породіллі десятиліттями "віддячували" медикам. Самі привчили, тепер нема чого дивуватися. Думаю, якщо жінка не домовляється з приватним лікарем, то взагалі нікому нічого не повинна платити. Хіба собі ліки та засоби купити, що по суті і так всі роблять. Треба відівчати медиків від тих подяк тоді і випадків нахабства буде менше.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  • Подобається Подобається x 2
 2. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Ну що, дівчата, хто нині їздив на День відкритих дверей Батальної? Я була, послухала лекцію по ГВ, потім нас трішки навіть напоїли лимонадом і нагодували канапками і доктор Сімкін провів екскурсією по пологовому. Бачила 1, 2-місні (в яких доставили 3-є ліжко) палати, бачила дитячу кімнату, пологові зали і навіть якусь передопераційну. Так, виглядає все досить акуратно, чистенько і поки свіжо. Щоправда, я не знаю як у таку спеку народжувати жінкам, бо у родзалі реально було "пекло". В родзалах є м'ячики і типу родові стільчики. Ліжка-трансформери механічні й автоматичні. Ще Сімкін активно рекламував епідуралку при вагінальних пологах, описуючи, що з нею мало не рай народжувати. А на запитання вагітних про вільний вибір положення в пологах впевнено стверджував, що як хочете так і родіть, хоч вертикально. Ага, це викликало у мене саркастичну посмішку :girl_nea:По темі ВПКР ще раз впевнилась у думці, що на Батальній то можливо, якщо "жінка приїжджає із дитиною поміж ніг", так-так на повному відкритті, за словами доктора.
   
  • Подобається Подобається x 8
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. Aylin

  Aylin Well-Known Member

  Я правда народжувала на Джамбула, у домовленого лікаря, але нічого йому не платила, бо приїхала я в 11 годині і він був на місці, коло мене він не сидів, був присутній на пологах, а дитину приймала акушерка, виписали на 3 день, без питань і натяків.
   
  • Подобається Подобається x 3
 4. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Леськів нині бідкалася шо ж то всі на серпень і скоріше би вже Мечникова відкрили, бо скоро треба буде на батальній ще один поверх добудовувати.
  а шо це за дитяча кімната?
   
 5. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Так Сімкін, власне, розказував, що зараз 100 місць є на Батальній, а коли відреставрують ще один корпус то буде 260. Але коли то буде, невідомо.

  Це кімната, де перебувають дітки, які поки не з мамами на спільному перебування. В когось після КР дитину туди поклали, ще одна дитинка була в боксі.
   
  • Подобається Подобається x 4
 6. Milana

  Milana New Member

  Хто в курсі,чи є вже інформація коли відкривають Мечнікова...???
   
 7. Akulka

  Akulka New Member

  вчора дзвонила до лікаря домовитись, вона сказала, що їх вже повідомили, що відкриття буде 4 вересня.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. JuliaHM

  JuliaHM New Member

  Дівчата скоро народжувати, а не знаю в кого, кого з лікарів батальної порекомендуєте?
   
 9. Kayt

  Kayt New Member

  В мене теж запитання
   
 10. Havronia

  Havronia Well-Known Member

  Рекомендований кимось лікар може зовсім не підійти вам, по вигляду, статі, манері розмовляти, поглядах на акушерську допомогу... Дехто шукає «рятівників», які «поможуть», дехто відстоює природні пологи. Інфи в мережі дуже багато, зокрема й тут, читайте й вибирайте.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 11. JuliaHM

  JuliaHM New Member

  Може хтось народжував у Лехновської Тамари Анатоліївни та зможе поділитись контактами?) Дякую.
   
 12. fiesta

  fiesta Well-Known Member

  Я.
  Дуже хороший лікар. І прекрасна людина. Спокійна. Чесна.
   
 13. rununkulos

  rununkulos Well-Known Member

  Таки дубль×2 був на Мечнікова. Зараз лише чути про Батальну. Як я не мріяла, туди потрапити не вдалось. І не шкодую.
  Це суб'єктивно, але мені знову ж все підійшло на Мечнікова. Чисто, стафілококу "ттт не бачила", гроші ніхто не дер, я й не пропонувала. Виняток, Бцж і Каневіт сама купувала.
  Харчування - класичне лікарняне. Каші, підливка, суп з капусти, в неділю борщ) Після пологів більше й не треба.
  Допомоги персоналу я не просила, дитину не терли, мене майже ніхто не рухав. Єдине, не варто надіятись на їхню допомогу, добре прикласти до грудей, порадитися, пожалітись, що дитя плаче. Все почнуть лікувати, масувати, годувати сумішами.
   
 14. Burberry

  Burberry Well-Known Member

  Якщо говорити про стафілокок, то все ж таки найбільше печальних історій таки з Мечнікова. Просто не всі жінки виносять це на загал, на жаль. Хочу з вами поділитися досить "свіжою" розповіддю однієї своєї знайомої. Копіюю її тут:
  6 серпня о 12:25 ·
   
  Останнє редагування: 13 Серпень 2018
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 2
 15. matematyka

  matematyka Well-Known Member

  Я б додала і переферійні ПБ за ним не відстають... Маю досвід з власного прикладу, з прикладу своєї куми, що мала його після кожного з пологів. ГВ вона не вберегла.
  Аналогічно. Я також не очікувала, що "подарунок" з пологового перетворить процес ГВ на справжнє пекло... Хоча ГВ я врятувала, але це було дуже важко (але це вже в іншу тему).
  Цієї вагітності був страх, що стафілокок повернеться. Наразі ніби немає. Організм його переборов. ГВ повним ходом.
  Коли прийшла після ДП в поліклініку, то основним аргументом, на запитання чому ми не викликали швидку, була відповідь: "Я більше не хочу стафілококу! Краще я буду бігати цілий місяць, щоб оформити різні документи, ніж лікуватимусь знов..."
  Більше дурних питань не задавали.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 16. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Моя племінниця також пережила після Мечнікова інфекцію на грудях. То було пекло реально.Груди порізали і т.д. Але вона врятувала ГВ і годувала дооовго.
  Я чесно скажу, що і про Батальну знала не зі слів, сестра після КР там, потрапила з дитиною на Орлика із стафілококом. Я дуже переживала,щоб не було так з нами і дякувати- не було(двічі).
  От, не вгадаєш(

  Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 17. rununkulos

  rununkulos Well-Known Member

  Співчуваю знайомій, зворушлива історія.
  Я розуміла, що підготовка/усвідомлення процесу не гарантія вберегтись. Та все ж також знаю не мало випадків зараження з медінституту і периферії. Тому добивалась дотримання контакту, дитину нікуди не віддавала.
  Доречі, багато хто з персоналу сварились за підкладання одноразових пелюшок. Мовляв, паритесь, а потім приходите до нас з претензіями, що підчепили чиряки.

  Ще з моїх спостережень, не помітила, щоб мамам хто- небудь допомагав прикласти дитину, вказував про період молозива, таке враження, що не знають цього, прикладати на вимогу. Ні слова! Роби як знаєш. А хто вперше? Хто покладається на допомогу лікарів?
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. nataliya

  nataliya nti

  Чи практикують на Батальній сімейні пологи, чи є одномісні палати з душем, де з тобою може перебувати чоловік, після пологів, тих кілька днів до виписки, (звичайно без ночівлі)Яка їх вартість. Може є якісь фото палат.
  Буду вдячна.
   
 19. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  Партнерські пологи практикують. Одномісні є. Офіційно відвідування з 10-12, 16-19.30. З жінками навіть після кр не можна ночувати. Але. Як завжди, за все можна домовитися. Стала свідком, як жінку перевели в одномісну палату, що звільнилася і дозволили чоловікові ночувати, бо їхній лікар (якій дуууже добре віддячили по теперішнім міркам) сама таке запропонувала. Фото можу скинути хіба 2місної палати.
   
 20. nataliya

  nataliya nti

  Дякую, якщо можна то скиньте фото будь ласка.