Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Повторюсь, наскільки я зрозуміла, підрахували вартість пологів зі всіма-всіма нюансами (пологи ж без світла чи тепла чи ліжка не проведеш), незалежно на чиєму утриманні - держави чи пб чи ще чогось. Не йдеться про те, що жінка має їх профінансувати. Просто наведені суми, щоб люди розуміли, що на то все потрібні кошти. А чому є недофінансування держзакладу в наший країні не новина, на жаль. Там ж в коментарях Лідія Коноваленко написала, що закордоном ще більші суми ідуть на пологи, що то нормально для цього.
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  3. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Щодо набору на КР, в лютому на Мечнікова дівчата платили за самий лише набір 4200 грн. Ну і далі по списку...(я там просто на підтримці лежала, зі мною в палаті дівчата купували ті набори).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Думаю сума розрахована за принципом про який каже @Miss Sixty. Ну і принцип розрахунку йде як середнього числа, тобто вартість вагінальних це = природні за пару годин (явно менші за 8 тис.) + вагінальні, які попередньо супроводжувались підтримкою, або дали ускладнення в процесі (у т.ч.реанімація, додаткові бригади), або післяпологові ускладнення і т.п. (явно більші за 8 тис.) а тоді вже поділити на 2
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Oksani

    Oksani New Member

    Всім вітання!Дівчата чи існує/можливо хтось знає план "дезінф.мийок" ПБ на 2019,або ж принаймі на літо 2019?Вдячна за відгуки.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Попередньо, з того що чула: червень/липень - Джамбула, липень/серпень - Мечникова, серпень/вересень - Батальна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Oksani

    Oksani New Member

    Дякую за відповід,це стосується повних 2-ох місяців (не знаєте,яка практика?),тобто скажімо, Батальна на цілий серпень і вересень?Дякую
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ні, там якось з червня по середину липня і т.д. Числа мені говорили, але я не запам’ятала(( Мийки десь в середньому 1-1,5 займають.
     
  9. Oksani

    Oksani New Member

    Зрозуміло,дякую Вам.
     
  10. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Так, питання до тих, хто лежав на Батальній.
    Цікавить відділення патології: умови, режим, харчування
    Бо планово з 26-27тижня маю там бути
    Якщо довго писати - можна в пп :girl_tender:
     
  11. annwillis

    annwillis New Member

    Народжувала в квітні на Батальній.
    Всім дуже задоволена:
    • Родзал комфортний, чистий, новенький, є душ, туалет, фітбол, все щоб розслабитись і чекати народження дитини.
    • Післяпологове відділення також дуже приємне, я лежала в тримісній палаті, в ній пеленальний столик, умивальник, дзеркало, окрема ванна кімната з душем, туалетом і умивальником. Також біля кожної породіллі стоїть тумбочка і столик, зручно зберігати речі. В палаті чисто і свіжо, прибирають двічі на день.
      В коридорі є два холодильники, чайник і мікрохвильовка (загальні на поверх).
    • Персонал - це окрема тема. Всі дуже привітні, готові допомогти і дати пораду. Я 3-4 рази вночі викликала в відчаї медсестер, бо не могла правильно прикласти дитину до грудей - вони спокійно пояснювали і допомагали. Також допомогли розмасажувати груди, коли виник сильний застій молока. Якщо потрібно було ставити уколи чи брати аналізи - санітарки завчасно приходили в палату і нагадували, і якщо не було нікого щоб купити ліки, то йшли в аптеку самі.
      Дуже дружні до ГВ, давали багато порад як стимулювати прибуття молока і переконували не догодовувати сумішами.
    • Їжа смачна, трохи навіть сумую за тими молочними кашами і яблучним компотом, вдома такі смачні не виходять :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    на грудень мийки роддому на джамбула не буде,я правильно зрозуміла?
     
  13. Little Pumpkin

    Little Pumpkin New Member

    щойно дзвонила на Батальну, там сказали, що нічого про мийку не знають, наказу поки не було
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Сталась в нас халепа, загубили виписку з пологового.
    Можна копію взяти в ПБ, як думаєте?
     
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Думаю, що можна, поговоріть з лікарем, то ж не бланк сувороі звітності, мали б написати ще раз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я дзвонила акушерці недавно, що не маю як ту виписку передати, думала поштою відправити, а вона так спокійно, що то не обов'язково, якщо все добре в мене. І після перших пологів я нікому виписки не передавала, пам'ятаю, з жк дзвонили в день пдп хіба, я сказала, що вже народила і все
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мені виписка потрібна для продовження декрету (щось ніби що ускладнені пологи були і додають вроді 14 днів).
    А куди ще та виписка потрібна? Для отримання бебібоксу не треба її?
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    На бейбібокс мені давали інший бланк заяви з підписом головного лікаря, я її віднесла в соцзахист. До речі, вже місяць дитині, а там далі глухо, дуже сумніваюся, що поїду за тим пакунком
     
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    З тою випискою Ви подаєте документи на свідоцтво про народження.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Там дають три виписки. Одну в ЖК, одну в поліклініку дитячу, одну в РАЦС. Потрібна тільки та що в РАЦС - без решти можна чудово обійтися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Минулого тижня мені по тел.в соцзахисті казали, що отримали вже бейбібокси.