Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Ewanika

    Ewanika New Member

    Доброго дня. Дівчатка, підкажіть, будь ласка, хто нещодавно народжував. Чи правда, що зараз в пологовому не потрібно зарання підписувати обміну карту і т.д.? Бо моя геніколог не знає.
    Сьогодні дзвонила в пологовий на Батальній, сказали нічого не треба, як почнуться пологи, просто їхати до них з паспортом та обмінною картою.

    Але щось такий підхід трохи напружує, а раптом потім не захочуть приймати?))
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а що колись було треба? з 2011 року регулярно буваю в пологових - перший раз таке чую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Ewanika нічого наперед не підписувала. Ні 2010 на мечнікова, ні цього року на батальній
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    У львівських пологових це на практикують, ні колись, ні зараз.
    Теоретично можуть не прийняти, залежно від статусу пологового, вашої реєстрації і терміну вагітності, але практично таке стається дуже рідко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ewanika

    Ewanika New Member

    Всім дякую за відповіді. Заспокоїли мене :girl_blush2:
     
  7. Alina Pavluk

    Alina Pavluk New Member

    Всім привіт) дівчатка хто народжував на Батальні, які зараз розцінки +/- природні пологи? Лікарю, акушерки та дитячому лікарю?
     
    Останнє редагування: 4 Вересень 2020
  8. Lisovska

    Lisovska Member

    Як думаєте, да зараз краще народжувати на Мечнікова чи на Батальній? То правда що на Мечнікова спеціально приймають з ковідом і часто стафілокок? А як Батальна, бо теж різне розказують? І по лікарях може підкажете хто там з досвідчених є?
     
  9. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Lisovska львівянок з підозрою скеровують на мечнікова, з області з на батальну.
    Щодо умов перебування мені кращою видалась батальна (душ, туалет в палаті), краще харчування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ewanika

    Ewanika New Member

    Народжувала в вересні на Мечнікова. Хотіла на батальній, читала, що умови кращі, але лікар, що мені порадили, працює на Мечнікова.

    Це мій перший досвід в лікарні, ніколи не лежала, то нема з чим порівнювати.

    Мені умови видалися нормальними. 2 дні лежала у відділенні патології, так як прийшла дата Пдр, лягла на спостереження. Не дуже зручно, що туалет і душ на поверсі, але все дуже чисто. В палаті нас було 4, місця звичайно малувато, але ліжка нові, зручні. Подушки, матрас вкриті гумою, тобто можна не переживати за чистоту годували смачно, і зовсім не дієтично (пампухи з варенням, смажена рыба, підлива з печінки і т.д.) На поверсі ще були холодильник, мікрохвильовка та чайник.

    В родовому залі здається була шведська стінка (але це не точно), зручне ліжко, фітбол. Але я майже одразу поїхала на кр, тому пагано запам'ятала :) при бажанні можна взяти платну сімейного типу (душова, туалет, міні кухня) ви в ній народжуєте, і там же залишаєтесь до виписки.

    Звичайне післяпологове відділення таке саме, тільки в палаті 3 ліжка (але намагаються більше 2 не селити). 2 пеленальні столи та 2 шафки.

    Не знаю як зараз, але в вересні були дозволені партнерські пологи (на батальній я телефонувала, сказали нікого не пускають). Народжувала у Федашко І. Р. (порадила моя геніколог, сказала що її колега в нього ось-ось також народжувати буде), я задоволена, наступного разу також до нього.

    А в чому питання зі стафілококом, що з ним?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Lisovska

    Lisovska Member

    [QUOTE А в чому питання зі стафілококом, що з ним?[/QUOTE]
    Та бо кажуть щ в роддомах буває стафілокок і можна ним заразитись, дехто каже що на Мечнікова часто він є, інші що на БатальнійЮ та він всюди може бути.
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Lisovska тут питання вашого імунітету. Бо, так, стафілокок є в багатьох пологових. Але не мус ним заразитися. Важливо - не давайте медперсоналу чіпати груди (перевіряти чи є у вас молоко, зціджувати і тп). І гігієна в пологовому по максимуму. Хоча зараз і так всі миють і дезинфікують все навколо.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Від надмірної стерильності він і трапляється. Це внутрігоспітальна інфекція, дуже стійка, яка лікується «прохідним двором». Тому вона так цвіте на Мечнікова. Бо в Медінституті - прохідний двір, а на Джамбула медсестри і санітарки в тапках і халатах бігають на Краківський.

    але груди давати мацати все одно будь-кому не треба.
     
  14. Ewanika

    Ewanika New Member

    Та бо кажуть щ в роддомах буває стафілокок і можна ним заразитись, дехто каже що на Мечнікова часто він є, інші що на БатальнійЮ та він всюди може бути.[/QUOTE]


    Зрозуміла. Просто фактично він відноситься до умовнопатогенної мікрофлори. І в нормі є на шкірі і слизистих кожної кожної людини, посто не в великій кількості.
    У мене все гаразд, і це при тому, що була операція, а малій ще й ставили катетер і давали легкий антибіотик (були зелені води, і по крові виявили невелике запалення). Тому, в лікарні то залежить від гігієни, та імунітету ‍♀️
    Поки були в лікарні, кожного разу як щось чипала, кудись виходила і потім брала малу на руки, мила та дизенфікувала їх.
    А вдома вся мікрофлора своя, то вже ні.

    До речі, там ще гарна консультант з ГВ, мені дуже сподобалась. На 3 день кликала до себе в кабінет, зі стерильними рукавичками, розказували фізіологію утворення молока, про лактаційні кризи, та показувала як за потреби правильно робити масаж грудей. Давала свій номер, за потреби дзвонити консультуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ewanika

    Ewanika New Member


    Тільки дочитала. Не зовсім коректно выразила думки

    Звичайна післяпологова палата, така сама як і палати в відділеннях патології (тільки замість 4-х ліжок, 3), а не як сімейного типу. Тобто туалет та душові на поверсі, як і холодильник, мікрохвильовка та чайник.
     
  16. Olgga

    Olgga Member

    Дівчата, а є графік закриття на мийку цього року роддомів? І чи приймає Мечникова з області?