Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Я також не розумію слова такса, але якщо говорити, що це їхня робота, тоді їхати на чергову бригаду і не платити взагалі.
    Але якщо домовлятися з лікарем, який спеціально до тебе приїде і прийме пологи, це як для вчителя репетиторство) додатковий заробіток) ну це для себе я так розумію)
    Віддячитись треба, але на все мають бути розумні межі, ну як можна давати такі гроші?????
    Останній раз народжувала в Усика, платила на власний розсуд, 1500тис йому і вважаю цілком нормально, за 1год отримати такі гроші. Це була 23год. він приїхав з дому, в родзалі я була з чоловіком, заходила час від часу акушерка, а на потуги прийшов лікар.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  3. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Це якщо природні пологи, погоджуюся повністю. Кожен дає стільки скільки може. А якщо то планова операція, то мусить стояти якась ціна?
    Хоча знаю випадки, коли і після операції, давали стільки скільки могли заплатити.
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Приблизно 6-8 тисяч за пологи? Яка середня зарплата в українців? То виходить, щоб народити ще треба гроші назбирати :girl_crazy:
    А ми що на базарі?
    Якщо на природні пологи ймовірно, що лікар приїде до Вас не у свій робочий час, то оперуватиме саме свій робочий час.
    Ми мали справу з операцією, не по гінекології, то лікар не називав суми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Setka

    Setka Мамулька непосидок

     
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Я їхала на чергового лікаря, бо так сталося.
    Чергова, яка приймала, вже от-от мала закінчити зміну і сказала, що на пологи залишитися не зможе, має заплановані справи. Передала мене наступній.
    Відразу на місці з нею про все обговорила, що мене цікавило.
    Зв'язку із бажанням віддячувати - не віддячувати не бачу взагалі.
    Хотіла - віддячила. Не хотіла би - не думаю, що мене би на вулицю викинули. ;)
    Ставленням більш, ніж задоволена.
    Я не розумію, для чого себе завчасно на негатив налаштовувати. Всі ми люди і всі питання можна по-людськи полагодити.


    О, ще згадала, на переймах заходив інший черговий лікар перевірити, як справи просуваються. Щось він мені видався якийсь непривітний. Я сказала акушерці, що я його більше тут бачити не хочу, і взагалі не хочу, щоб всі, кому не ліньки, тут швендяв. Та, я переходжувала перейми і була дратівлива, а що? Чоловік додав: Повірте, краще їй зараз не перечити ;)
    Більше мене ніхто ні в чому не напрягав, все було, як мене влаштовувало. І негативного чи упередженого ставлення за все перебування в пологовому я не помітила.
    Тобто - з лікарем наперед не домовлялася, тим більше про оплату, на пологи це не вплинуло.
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  8. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    Лежала в Меді на підтримці в квітні, то трохи спостерігала як то з лікарями розраховуються. Насправді, більшість лікарів ніякої такси не називають. Троє дівчат дали за пп лікарям з власної волі по 2000грн, і нормальне відношення було... Один таточко на радощах віддав і 500доларів за звичайні пп... покращеного ставлення і умов не було до тої мамочки, на що вона трохи жалілась... І ці всі дівчата були домовлені з лікарями.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    робити операції - теж робота лікаря. Ліки ж Ви самі купуєте. І операцію якраз він призначає в свій робочий час, у свою зміну = Ви не викликаєте його вночі з хати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    В грудні в медінституті народжували наші друзі, з лікарем домовлялись (тобто вони НЕ їхали на чергового лікаря), так лікар після пологів (пп) назвав суму 400$, батько дав гривні, лікар перерахувавши гроші сказав що до 400$ бракує ще 200грн. От так от. Звісно хтось додасть, хтось поступить по іншому, всі ми поводимо себе в тій чи іншій ситуації по свому.
    Моя коліжанка (також домовлялась з лікарем) 4 роки тому заплатила за пп 400€, бо таку суму назвав лікар, а татко на радощах заплатив, як потім виявилось лікар жахливо себе поводив під час пологів і вона його нікому не радить(на момент оплати тато ще про це незнав).
    Скоро й нам в роддом, звісно хотілось би приїхати на чергову бригаду, щоб до тебе гарно поставились (а то дехто може сприйняти так ніби ти додому до них серед ночі приперлась), щоб як треба прийняли пологи і не забули до тебе потім в палату заглянути і при тому ще й не чути "а ви вже віддячились?!"
    Але вже тут раніше писали і я погоджуюсь що є такі лікарі до яких я б і за гроші не хотіла попасти, напевно найкраще для мене це знати хто зараз за чергового лікаря, а тоді думати тривожити "свого" чи їхати на чергову бригаду. Скоро побачимо як воно насправді буде в "супроводі перейм".
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну дівчата...ви так буквально зрозуміли слово такса...Може я дійсно його недоречно застосувала. Звичайно, що малася на увазі "подяка" середньостатистична. Пишу це з власного досвіду і досвіду знайомих породіль 2014-2015 року. Зрозуміло, що у кожного цей досвід може бути різним. Але мій такий.
    Коли народжувала, то зі мною в палаті лежала жінка. То її лікарка, в перший день відвідин по пологах, сказала їй(дослівно, при мені): Дитинко, я на пологах працюю від суми в 300 доларів. Май на увазі. Виявилось, що та дала їй лише 200. Дві мої знайомі народжували в однієї лікарки, з різницею в два тижні(осінь 2014). Одна подякувала сумою 2500грн, інша - 300дол. Кожен сам вирішує. Ще багато залежить від пологів. Скільки часу тривали, ускладнення. Лікарю дяка+бригада+пакет ліків. Кругом-бігом, от і виходить 300-400 дол.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Подобається Подобається x 2
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А якщо не відреагувати на таке зауваження, то що реально може лікар зробити:pardon:
    Я от думаю, якщо домовляєшся з лікарем, і реально він приймає пологи у свій вільний час, то напевне все ж може назвати ціну за свої послуги. Почувши наперед ціну жінка зважує чи підходить їй ціна і лікар. Якось так:meeting:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Так наперед ніхто і не говорить ціни...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Я народжувала недавно і теж таких розцінок не було. Я трошки довше лежала, тому мала 2х сусідок по палаті, які народжували в одного лікаря. Одна дала 2500 інша 4000. Ставлення до обох було однаково добре. Я давала 200 дол. По курсу 16-18. Вважаю що це більш ніж достатньо, можна було і 150 вписатися, а по теперішньому курсу тим більше! Вважаю так хто дійсно не має той і не дасть таких сум, а хто має і хоче дати то так і робить. Проблема в тому що дійсно ціну набивають і деякі лікарі вже просто нагліють..пи.си. Я чоловікові сказала навіть не питати скільки, а просто дати свою суму, щоб часом не шоканутися з озвученої.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну, тоді давати по можливостях, так як в попередньому пості написано:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Цілком погоджуюсь! Якщо Вам скажуть 1000доларів давати, то підете кредит в банку брати. Ну на наглість треба відповідати наглістю. Лікарі нехай говорять, а Ви давайте скільки можете. Вони жиріюсь, а Ви відмовляєте собі у багато чому, щоб лікарям гарно жилось. Все має відбуватися з холодною і розсудливою головою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Цілком згідна, ба, навіть бачу якусь тенденцію до зменшення отих віддячувань. Часто в черзі сидимо з дівчатами в ЖК то теревенимо на ту тему. На Джамбула до лікарів, які не називають "такс" дають від 1500 - 3000 за пп, причому як за перші пологи 1500 так і за перші дають 3000 . Кожен по можливостях. Лікарями задоволені. У меді у вересні в "світила" родичка вивалила 600 дол. бо він їй назвав таку цифру...
    Взагалі, вважаю, оце називання "цін" неприйнятним. Тому і здебільшого схиляюсь до вибору лікаря, який не має встановленої такси. Не одним лікарем світ крутиться і чергова бригада то мабуть не найбільше зло пологового...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    то залежить від лікаря:)
    моя лікар казала мені ціну, коли ми з нею "знайомились".
     
  21. kristina

    kristina Well-Known Member

    Народжувала в меді в березні. Родзал як родзал, немає кольорових стін і картинок. З палатою мега пощастило була ніби 7. Там душ, туалет, бойлер то вода гаряча цілодобово. Душ приймала навіть вночі коли мала спала.було дуже жарко в палаті. Ліжко величезне і комфортне. Палата на двох 350 грн за весь час.
    Ніяких наборів медикаментів як на джамбула не купувала. Мала своє на пологи. Показа лікарю , вона сказала що докупити. Вийшло на 120 грн десь. Благодійний внесок при поступленні складвся з списку в аптеку. Я глянула що там багатенько і чемно помахала головою і пішла. В родзал приходила дівчинка і питала коли я то куплю :) чи мама. В схватках я не пам'ятаю що відповіла, але більше вона не приходила. За довідки не вимагали, тобто не натякалми навіть.
    Оплатила лікарю стандартну суму при курсу дол 8. Наперід того питання я не задавала і лікар суми не називала. Я вважаю того достатньо на сьогоднішній день. Куда платити більше. Оплачували ми в грн. Ще витратито 500 акушерка і 500 дитяча. Ну і санітарка. Все більше витрат не було. При виписці я зносила дитину, медсестра хіба глянула чи тепло вдіта. Але чоловік їй по традиції дав 50 грн. Тобто обдираловки я не зауважила. Якби була в іншій палаті то і враження були б інші. Повезло нам в часі.
    Лежала в палаті з жінкою 2гий кр не плановий тобто якось на 36 тижні усе почалось. Але домовленість була з Солощенком. Говорила що заплатила йому 4000 грн. Ліки окремо звичайно з наркозом. То в принципі аш так не потратилась і відношення було нормальне, він заходив до нас в палату. На орлика я лежала останній день з жінкою після кр теж Солощенко. Заплатила 5000 грн так сказала. Хоч подруга в нього ж рік тому по знайомству:) заплатила за все 11 тис орієнтовно.
    Думаю хто не схоче той космічних сум не заплатить, хіба домовлений лікар сам суми називає перед пологами. І це всіх влаштовує. Якби мені сказали перед моїми 300 дол то певно шукала би іншого лікаря.
    Додам, оплату дитячій і акушерці називали. То не була моя ініціатива. Чесно не розумію за що платять дитячій щей таку суму. В інших пологових скромніше вроді як з тими сумами. Могла дати впринципі менше. На наступний раз так і зроблю.
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2