Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Оу.. а 4 місяці - це з якого місяця орієнтовно відкриють?
     
  3. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Планувала там народжувати то лікар сказала що не раніше кінця лютого - початку березня відкриють.
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тепер на Мечнікова народжує лише область, а всі львівські на Раппопорта? Хтось може підтвердити?
     
  5. rosomaxa

    rosomaxa Member

    Маю львівську прописку,два тижні назад народжувала на Мечнікова,тільки для львівських там є офіційний внесок 200 грн.
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    А мед на той час був закритий? Я чула, що з закриттям меду на Мечнікова перейшли обов'язки обласного, а він технічно не може приймати і Львів і область. Тому львівські народжуватимуть на Джамбула аж до відкриття медінституту. Така собі перспективка(
     
  7. Virna

    Virna Well-Known Member

    Народжувала на Мечнікова майже 3 тижні тому, нічого не платила, взяли мене без проблем. Підозрюю, що має значення до якого лікаря звернутися. В мене львівська прописка.
     
  8. rosomaxa

    rosomaxa Member

    Так мед був закритий,він дійсно виконує роль обласного,але львівським теж можна народжувати, можливо і внесок залежить від лікаря,бо я ще й заяву писала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Лежу з вівторка в пологовому на Раппопорта. В патології вагітних була у палаті де 8 людей. 8 карл! Спати нереально, завжди хтось та й храпить вночі. А вдень завжди хтось голосно говорить по телефону.
    На другу нічку допомогли беруші. Персонал різний. Є дуже класні зміни медсестер, санітарок, а є такі собі. Лікарі і чергові і палатна норм.
    Післяпологове відділення веселіше (бо вже настрій кращий). Нас було троє, виписали одну жінку, залишилось двоє, нікого не доселяють.
    Педіатри всі адекватні, в моєї дитини досить немаленька втрата ваги, то педіатр каже постійно прикладатись, щоб прибуло молоко, жодних сумішей. А от медсестра вночі прийшла мені співчувати (бо дитина весь час плаче на грудях), і сказала що допоможе тільки суміш. Фактично всі медсестри, акушерки, санітарки тут байдужі. Уваги можна отримати тільки від свого лікаря і педіатра.
    Ремонт відсутній, ліжко в мене таке високе, що і без швів сюди не просто залізти/злізти.
    Їжа ок, тільки дуже мало, і графік дурнуватий. Сніданок 9:30-10:00, обід 12:00, вечеря 17:30.
    Є холодильник і чайник на коридорі.

    Думаю, на Мечнікова умови кращі, але в силу певних обставин вирішили народжувати саме тут.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Часом не 27 палата?)))
    І, до речі, тепла в душі була лише на 2 поверсі))). Ми ти б треба було бігти холодними коридорами-сходами.
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2017 ---
    Там є хороший лактолог, але вона приходить у вівторок, четвер, п'ятницю, здається. Маю іі номер телефону. Вона дуже допомогла одній мамі з нашоі палати.
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Ага, Ви теж на тому ліжку високому лежали?)))
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я лежала відразу біля дверей. То воно високе? Бо мені якось все високе). Але я без швів-розривів.
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ви на 3 поверсі лежали, дівчата?
    бо на 2 я пам'ятаю навпаки - ліжка низькі та ще й провалювались :)
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    там хіба є третій поверх?
    Зрозуміла про що ви. То напівпідвал-за перший порахували.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на Джамбула? Звичайно що є. Я от про четвертий не пригадую, але на третьому є операційна, післяпологове і післяопераційне відділення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    рахуйте
    [​IMG]
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ага, ну так :) приймальне порахувала. скільки сходів - стільки і поверхів
    та, що двічі там лежала, ггг :) Блондинка махрова
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

    Та, ми якраз тут зараз цицяємся)))
    В дівчат нижче набагато)))
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2017 ---
    Так :)
    А на ліфті є 4 кнопки :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От прикол), і ми там лежали). Мені та палата тоді подобалась, бо ще не було опалення, а вона маленька, в ній було тепліше порівняно з іншими.
     
  20. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    А там і тепер на ніч світло в палаті неможна вимикати і всю ніч лямпочка в очі світить? І який стан справ з розетками: є де мобільний зарядити?
     
  21. Sei Mayo

    Sei Mayo New Member

    А що, на Джамбула досі немає цілодобової гарячої води? Вони ж хвалились, що вже все працює і ремонт в палатах, і кнопки, і ліжка від спонсорів якісь нові...