Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. ReyeN

    ReyeN New Member

    дайте будь ласка мені її контакти :)
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Лактолог Надія Володимирівна 0 (67) 672 90 09
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Єва

    Єва Well-Known Member

    Хто знає, зараз реально потрапити на Джамбула без львівської прописки? Вісім років тому платила благодійний внесок+заява від чоловіка здається була і копія паспорта з пропискою. Цього було достатньо. Як зараз?
     
    • Креативно Креативно x 1
  5. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Телефонувала, бо теж без прописки то нам відмовили..(((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я тут краєм вуха чула ща мед.реформу. ))
    Суть мені ще не відома, але ніби вона має починатись в 2018.
    Так от, чи є/будуть якісь нововведення стосовно пологових? Як підготуватись краще?
    На даний момент, якщо приїхати з переймами, з пропискою іншої області:
    а) на Джамбула
    б) на Мечнікова
    - який розмір внесків, коли їх сплачують, до чого в загальному бути готовою (якісь документи, окрім паспорта та обмінки)? Чи можна їхні списки необхідного взяти без підписання карток і без знайомств тощо?
    (В чоловіка прописка Львів)
     
  7. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    зміни в медицині це не одного дня справа. Стоматологію он роками переводять і то,поступово. Не одномоментно всі заклади. З пологовими,імовірно, теж так буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    Реально, якщо маєте домовленого лікаря. Зі мною в палаті дві дівчинки були без львівської прописки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Правило, що пологовий не відмовить і не вижене, якщо жінка вже в переймах приїхала - все ще діє?))
     
  10. Milli

    Milli Well-Known Member

    Все залежить від совісті медперсоналу)))
     
  11. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Воно то діє, але реалії інші. Приїхали на Мечникова на чергову бригаду (ні з ким не домовлялась) з переймами кожні 4-5 хв, львівська прописка, 36,5 тиждень. І шо ви думаєте? Відправили у Медінститут зі словами "Та тут недалеко, і то тільки 36 тиждень, і завідуюча не дає дозвіл вас прийняти" (на той момент були відкриті Мечникова і Мед). Словом брєд ще той... Ми шось і не сперечались, бо я вся в переймах і мені не до того. Добре, що були машиною, бо по приїзду в Мед одразу пішли у родзал і за годину народився синок. П.С. І яким би Мед не був страшний на вигляд (родзал, туалет і душ (скоріше піддон у тому ж туалеті без мінімальної заслонки) рада що таки народжувала там.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Який пологовий зараз на себе взяв функцію областного?
    Бо я з переймами їхала на чергову бригаду в Мед (мені він більше сподобався по відгукам про лікарів), мені тільки зауважили, що вже безвідповідально переношую і безвідповідально не домовилась з лікарем наперед. В мене було майже 42 тижні і відкриття 7.5см.
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ситуація один в один як у дружини мого кума 3, 5 роки тому.
    Тільки їх ще настрашили, що дитина дуже недоношена і їй потрібна реанімація, бо вона важить не більше 2.400. За пару годин в меді народилась чудова здоровенька доношена дівчинка 3.500
     
  14. Olya Onu

    Olya Onu New Member

    Якщо є вказівка закінчити до кінця року чи початку наступного, то напевне і запустять роддом в роботу і обладнання буде, якщо вже так обіцяють. Чомусь дивлюся на це з хорошої сторони
     
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    На Мечнікова раніше перший поверх був обсервацією. Практично пустував. Тепер там відкрили нові родзали. Післяпологові палати були 2-місні, а стали 3-місними. От і жирний + в "пропускну спроможність")
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. NattiNa

    NattiNa New Member

    Дівчата, можливо хтось чув, яка зараз ситуація з стафілококом на Мечніково і Джамбула? 30 тиждень на носі... треба визначатись. Дякую)
     
  17. Milli

    Milli Well-Known Member

    Епідемії стафілококу на Джамбула немає, а за Мечникова не впевнена.
    Взагалі-то стафілококу є всюди, як би не мили і не кварцували, просто може бути перевищення норми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Маю дівчата таку інформацію, що пологовий на Джамбула буде працювати рік, відсили два і його закриють. На його місті зроблять готель.
     
  19. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дівчата хелп )))
    Ніде не можу знайти інформацію про закриття Джамбула на мийку -мені народжувати десь в середині -кінці грудня і нічого не знаю , ні до чого не готова

    В мене вже паніка ))))
     
  20. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    пологовий не закриють доти ,поки не відкриється або обласний, або перинатальний. сумніваюсь, що це станеться в грудні\січні, так що сміливо плануйте собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  21. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Так Джамбула тільки у вересні відкрили.За три місяці точно не закривають, там переважно пів року інтервал між мийками.Хіба б якась епідемія страшна почалась, то можуть закрити позапланово.
     
    • Подобається Подобається x 1