Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. MojaDora

    MojaDora New Member

    для майбутніх матусь є хороша новина, вже не прейдеться лежати на коридорих в очікуванні свого щастя, вже не прийдеться тіснитися в палатах роддому, бо з Нового Року відкривають Батальну, от відео, де всі чиновники про це розповідають.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. BeSStiya

    BeSStiya Member

    дівчата, відкрили Батальну чи ні?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ще не відкрили
     
  5. BeSStiya

    BeSStiya Member

    чого і слід було чекати)
    а таааак грозились, 2 січня все відкрити)
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А на Мечнікова зараз пускають на партнерські пологи. Мене пустять замість партнера ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. можете бути ви .основне, щоб 1 людина була
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Але мусите сказати, що родичка. Сестра, тітка і т.д.
    Зі мною три роки тому в палаті лежала дівчина, народжувала в Іванойка. Хотіла народжувати з подругою, він не дозволив. Сказав "якби ти сказала, що то твоя сестра, я б дозволив". Отаке то
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дивність така :)
     
  10. diedyk

    diedyk Member

    Можливо хтось народжував недавно в Литвинчук Л.П., хотіла б дізнатись відгуки. Де вона зараз приймає?
     
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В Медінституті вона. Народжувала в неї у квітні.
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мені колись казали, що може бути будь-хто, але має бути обстежений. Я як стояла на обліку з 2ю і 3 ю дитиною, то чоловік здавав аналізи на інфекції снід, гепатит і сифіліс, чи які там, щоб було записано в обмінній, що він здоровий і може народжувати разом зі мною. Дивуюся, як флююрографію не заставили робити( А може і просто так написали). Бо при Союзі всіх заставляли робити ф-ію, хоч родити не пускали... Зараз не знаю, може вже лояльніше, досить сказати, що родич... Останні пологи були у 2012.
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    І мені було дивно. Бо ж на ПАРТНЕРСЬКИХ пологах породіля обирає собі партнером того, з ким їй комфортно. І це не завжди в даній ситуації може бути чоловік, мама або сестра
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2018 ---
    Я народжувала в 2014 і 2017 на Мечникова. Ні разу не питали від чоловіка нічого
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це має бути закріплено законодавчо, треба копАтись. Але звісно, що не підчас пологів...
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Народжувала у вересні на Джамбула. Думаю, що пустили б кого я б захотіла. В обмінну взагалі ніхто не дивився. Чоловік робив лише флюрографію, аналізів жодних не здавав. Але на обліку я стояла в Пустомитівському районі в лікарки, яка приймає пологи в Пустомитах і думала, що народжуватиму в неі. Можливо, що там не так строго.
    Думаю, що присутність на пологах треба попередньо обговорити з лікарем відносно вимог для партнера.
     
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    у чоловіка була тільки флюшка, але і то не було відзначенно в обмінці, бо не збиралась на природні. Ніхто не вигнав. Хоча тільки попробовали б :D
    Мед, 2016
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    В меді взагалі всіх всюди пускають) Я лежала в післяпологовій #5, а поруч був родзал #5. То один мій відвідувач випадково туди на пологи потрапив, бо не дочитав, що то не палата:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 7
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мед, 2015
    Партнерські не хотіла, та й чоловік з пневмонією лежав).
    Я приїхала з мамою і сином вночі, потім сина забрав тесть додому. А мама просто сиділа і чекала. То вийшов лікар і просто запросив маму в родзал)). А в мене вже відбувався предпотужний період, то маму попросила не заходити, бо мені не комфортно.
    Але сам факт такого запрошення без аналізів і т.п.))))
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    немає такого,що виключно родич має бути. хоч доулу беріть. то чистий "прикол" конкретного лікаря (Іванойко кагбе узагалі не особливий любитель партнерських).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  21. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Дівчата, можливо хтось знає чи працює зараз медінститут?