Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    ні.
    думаю, десь ближче до весни відкриють
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а що там тепер чути про Мечникова і стафілокок? чи то кому як пощастить?
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я так поки чисто "ради інтересу" поцікавлюся :girl_smile: Без львівської прописки (прописка взагалі іншої області) якщо приїхати в пологовий на чергову бригаду вже в процесі і сказати "здрастє, я до вас" - приймуть скрізь? Чи лише в медінститут відправлять? Той ПБ що на Батальній, наприклад, не прийме (якщо до того часу вже відкриється :) )?
     
  5. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Відправлять в той, що виконуватиме роль обласного. Ну хіба би Ви наперед домовлялись з лікарем звідти. Ну або вже потужний період почнеться)
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Наразі домовлятися не планую. А який пологовий виконує роль обласного? Як то дізнатися? :)
     
  7. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    МедІнститут (Пологове відділення обласної клінічної лікарні). Вони приймають тих, хто не з львівською пропискою. На час його закриття бере ту функцію - Мечникова. А коли відкриють Батальну - то певно вона. Якщо їхати швидкою - то вони завезуть куди потрібно, ну або скажуть куди їхати.
    Але ті пологові - то таке... Що не розбереш. Мене зі львівською пропискою з Мечникова відправили в МедІнститут при переймах повним ходом. Ну настрій в них був такий. Я в принципі і не сперечалась, нащо мені "стопити" свої пологи тим розбиранням. Ну але я була "нічийною вагітною".
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я так "чисто ради інтересу" теж цікавлюся пологовими, лікарями. То вже голова пухне від вибору, а що дальше буде?!...
    На Батальну щось не дуже хочу надіятися. Бо в нас нічого вчасно не роблять. Але я дитя комфорту, то за ним би туди поїхала. Це так в уяві собі малюю : що там все нове і свіже буде. А як по факту воно буде, ніхто не знає.
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А мені навпаки знайомі казали,що найкраще на Раппапорта. Хоч ще далеко до пологів, не знаю до якого лікаря піду, але покищо цей варіант обдумувала би) І доречі швидкій,якщо що можна казати куди я хочу,щоб мене везли (якщо таки виберу Раппапорта і там домовлюся), чи вони повезуть туди,куди їм вигідно?)
    Колись в медінституті лежала просто в гінекології, і якщо там такі ж умови,як і в післяродових палатах,то це жах! Ну або справді після ремонту хоч трохи покращать)
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    в мене просто Батальна в 5 хв ходу, ну але в принципі і до Мединституту не так уже й далеко :girl_smile:
    Тоді на таксі, певно :) Швидка завезе куди "положено".
    Наразі не цікавлюся, я не хочу вибирати , та і грошей зайвих на ті "домовляння" не маю + он на ФБ в "вагітних теревенях" ділилися враженнями від чергових бригад - цілком ОК. Я, певно, трохи фаталіст - все одно буде так, як має бути, всього не передбачиш... Першого народила не у Львові, але в чергового лікаря, який потім ще й виявився супер-пупер світилом місцевим :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це там, де ні душу/туалету(словом-умов ціле... 0)- найкраще?!
    Я кожного разу "прозріваю" від розповідей про таке в наш час, в пологових. Ні, я б заради тільки людських умов йшла туди, де вони є.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Швидка привезе куди скажете, їм все одно.
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2018 ---
    @Akina якщо приїдеш після 8см відкриття, то не мають права футболити.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну двоє дівчат мені казали,що там народжували, і там краще ніж в медінституті. Сама не була,то не знаю) вже напевно поближче до самих пологів буду уточняти деталі з умовами.
     
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Чула протилежну думку. Саме тому розглядаю пологовий на Мечникова. В ідеалі прошу вищі сили, щоб на час пологів була вільна сімейна(покращена ) палата. А ще зараз "популярний" напрямок Жовква і Пустомити. Але в нас немає автомобіля, то мабуть не зручно буде з добиранням і відвідуванням .
    Мені цікаво, чи можу я перед пологами прийти на якусь оглядову екскурсію в пологовий? Чи то з області фантастики у нас?
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А чому ні душу, ні туалету? Я народжувала там в 2015, то нормальні умови, сучасні відремонтовані кабінки і душ. На поверсі, не в палаті. Але мені здається, то у всіх пб так.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю як у Львові, але коли я на останніх тижнях "числилася" вже в ЖК по місцю прописки то всіх з тих курсів вагітних з жіночої консультації організовано водили на екскурсію в ПБ, показували палати, родзали (звісно, ті які порожні в той час були :) ). Тому цілком імовірно, що і в навколольвівських містечках таке можливо...
    Я тут була почитала-погуглила фото, а, що, у Львові правда у всіх родзалах досі оті допотопні "вертольоти" стоять? а просто на кушетці ніде немає можливості народити? :girl_in_dreams:(з надією: чи то фото просто скрізь старі?)
     
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    я народжувала на ліжку-кушетці, вертольота не було)
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це капець:shout:
    На Батальній в кожній палаті.
    Я не уявляю, як то ходити багато разів на день десь в коридор.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Коли я народжувала, Батальна була закрита) Звичайно, то класно, якщо в палаті. Але якось норм було і так. Малого, як спав, залишала з сусідкою по палаті. В палаті хіба умивальник. Мені з перебування в пб найгіршим запам'яталася відсутність чоловіка всі ці дні, а от умови задовільні.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Miss Sixty та я про своє, нікого не переконую:girl_smile:

    Додам, що в мене знайома на Рапопорта народжувала скоріше на рік за мене і тоді, там з чайника жінок поливали/помивали... йой. А я в 2007 першу дитину народжувала на Батальній в людських умовах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1