Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    та не налаштовуйтеся вже на все таке погане. Хто з яким нАстроєм йде, то і отримує. Якщо пологи пройдуть добре, то всі ті умови якось на другий план відходять. Дивишся на мацьопика і навіть їхній прозорий борщ стає смачним))знаєте , в мене після пологів такий "жор" був,то я ще в родзалі пакувала їхню холодну манку і запивала чаєм і таке смачне мені воно було. (Чоловік не встиг ще привезти щось)
    народжувала обидва рази на Мечникова. Не було ніякого такого прямого вимагання коштів. Перший раз був карантин ,то я не хотіла ходити вниз, забирати передачі, санітарка спокійно мені йшла і я їй нічого не платила. Була дуже приємна медсестра старша, яка гарно показала,як пеленати малу, бо то для мене було вперше і я дуже переживала.
    З другою малою медсестри не напрягалися, особливо нічого і не показували, але я і не питала, бо вже знала. Наші жінки самі себе на таке налаштовують і самі пхають ті гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  3. Siania

    Siania Love Life

    Ну, трохи з Вами не згідна.
    Мене не хотіли виписувати, казали, що мала за годину має набрати 60 грам. Якщо ні, тоді подивимось завтра. А завтра вже був 5-ий день нашого перебування, і 8-ий день мого. Ясно, що через годину дитина нічого не набрала, довелось пхати медсестрі гроші, аби дописала, бо я вже не витримувала там.
    Я погоджуюсь, що у всіх дуже різні враження, бо всі ми різні люди, по-іншому реагуємо на певні речі.
    Але краще налаштуватись на гірше, а потім буде приємний сюрприз, що все не так погано :)
    Я щось не вникала який той пологовий, зараз би краще на Мечнікова пішла, якби ще не залякували тим стафілококом...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    треба було піти до завідуючої. Плюс медссетра не має права вам говорити скільки має набирати чи втрачати дитина. Це говорить неонатолог/педіатр. а набрати за годину 60 грам- це взагалі брєд, перепрошую.
    Вони лізуть нам на голову рівно настільки, наскільки ми їм дозволяємо.
    Педіатр говорила, гарно подякуйте медсестрам. Я так і пішла і гарно сказала "дякую". Бо рівно настільки вони заслужили і то забагато, бо майже не приходили. Як казали, що дитину будуть мені зносити, я сама взяла і пішла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  5. Siania

    Siania Love Life

    Це неонатолог сказала. А медсестра мала прийти через годину переважити.
    Ну їм головне правильні цифри записати :girl_devil:
    З дитиною на руках, до завідуючої?
    То була неділя, пустота...
    От якби впускали чоловіка, було б набагато легше морально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    не знаю, можна і з дитиною , краще, ніж нервуватися і доказувати щось медсестрі. А деколи можна і не дійти , а просто сказати, що йдете, то на них діє. Хоча в кожного своя історія..
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Так, воно і є, Оте сприйняття того всього, у всіх різне. Головне здорові дітки і матусі, а решту, кожен, переживе по своєму.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    У мене була подібна ситуація. Тільки я не пхала гроші, а на 6й день викликала чоловіка. Виявилось, що достатньо було просто написати заяву на імя завідуючої...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Оцей весь ваш допис - Ви ніби мої думки прочитали
    Я цілком з Вами згідна
    З двох своїх пологів я зробила висновки ,що особисто мені в пологовому знадобилась тільки акушерка (але це за умов,що пологі були легкі)
    А решта того персоналу - ні до чого
    Медсестра мені взагалі не знадобилась ,лікарка бігала до мене по три рази на день
    Дитяча лікарка робила свою роботу і все
    Перший раз мене виписали на третій день (вівторок народила - в п'ятницю зранку додому),другого разу -вівторок народила - в четвер додому
    І без скандалів ,грошей і залякувань
    Не знаю,чому мене оті всі жахи оминули зовсім - тому і дивуюсь тим розповідям
    Головне настрій з яким ідеш на пологи і все одно хто там і що хоче
    Я йду на зустріч з своєю дитинкою і ніхто мені не завада і настрій беру з собою тільки позитивний
    АЛЕ це моя особиста думка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  10. Milli

    Milli Well-Known Member

    @olegignatenko цілком з вами погоджуюсь, головне щоб дитина і мама були здорові, а усе решта не таке й страшне як розказують. Я перший раз народжувала на Батальній, там був і душ, і туалет, а от медсестри не заходили, та й я їх не кликала. А другого разу на Джамбула, то душ і туалет були на коридорі, персонал заходив двічі чи тричі на добу ( грошей не просили). І перший і другий раз виписали на третю добу. На Батальній неонатолог казала з вас грам і пончик, я сказала добре і нічого не дала, але мене і так виписали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мені перший раз на Мечникова теж казали, що не випишуть, бо малий не набирає потрібної їм ваги. Я сказала ну то добре, значить будемо тут стільки, скільки треба :) то рєзко виписали. А сусідка по палаті на 4 день додому не пішла, бо мала проблему з туалетом, сказала краще залишусь ще на день, щоб бути під наглядом. То ходили до неї всі, кому не лінь, що треба койкомєсто звільняти :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. MissCherry

    MissCherry Member

    Дівчата , а до кого зараз йдуть на Джамбула народжувати ? Данкова немає , знаю до Калініна багато йшли його також немає .
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    Островський, Улашин, Гурський
     
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Данков є на даний час. Багато Улашина хвалить, але мені він не подобається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Я двічі родила в Островського, вперше тому, що мені його порадила лікарка з ЖК, а вдруге тому, що він мені підійшов як лікар . Данков пологи також приймає.
     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Данков є. Черга до нього також є.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    він є. але як консультуючий лікар. пологи не приймає поки що.
     
  18. MissCherry

    MissCherry Member

    Добре , що хоть консультує
     
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    приймає, і КР робить, знаю точно,
    працює там 2 знайомі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо вже приймає, то ок. ще недавно лише консультував. на пологи спрямовував до колег (тої ж Халіної
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Я народжувала в кінці грудня і одразу за мною в пологовій залі приймав пологи Данков- я запитала медсестру,чи то справді він пологи приймає ,вона сказала,що звичайно ,що приймає