Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Тут я звами не згідна, машина на той час місяць, як виїхала з салону, а той факт, що в kia venga другий ряд на три крісла, то логічно , що три ремені безпеки.
    А на рахунок :girl_cray:критики:girl_cray: то не проблема в дорогому якісному кріслі (вони є), в даному випадку НЕ ВМІЩАЛИСЬ, як ми не намагались їх втиснути. Фото скинула показати, як може бути з БУСТЕРОМ
    не мало також залежить від машини, в машині яка наразі в нас є, діти їздять таки в бустерах. Діти в машині не сплять (для подорожей використовуєм зручніший транспорт) ІМХО, для міста бустер достатньо, звичайно в кого діти люблять поспати в машині тре комфортніше дивитись
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    питання було не в новизні машни, і не в кількості ременів ( хоча скільки сидінь, стільки ременів, так впринципі і має бути) а в тому що на фото ваші ремені йдуть десь зі стелі, що мене зацікавило. Більше впринципі не цікавило нічого.
    ну у вас є своя думка, бажаю щоб ніколи ви не впевнились у зворотньому.
    Я же по специфіці роботи бачила машини після ДТП в місті ( машини були хороші, якщо цей нюанс вважати суттєвим), і знаю випадки дуже сумні, а декілька ще й за участю дітей. І це кардинально змінило мої думки про безпеку, бустери з раннього віку і все решта.
    ну але тим не меньше у вас на фото є сплячі діьти ;)
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Дивлюся цей Cybex Solution і дуже воно мені подобається. Маю таке питання: якщо ззаду будуть два автокрісла (одне Maxi Cosi Priori і друге Cybex) я поміж ними поміщуся? Бо Сайбекс якесь таке широке виглядає. Зараз з двома Максі Козі мені нормально, але молодшій пора перебиратися в Пріорі, відповідно шукаю для старшої.
    І ще цікавить, чи реально купити б/у автокрісло групи 2-3? Пропозицій на стафі-клумбі небагато, мабуть тому, що діти в тих кріслах їздять по кілька років.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    залежить яке у вас авто напевно.
    У нас в авео, позаду між кріслами я хіба свою сумку ставлю, ну або там могла би не дуже зручно вмоститись ще одна дитина, худенька. Але власне не дуже зручно, бо повноцінного сидячого місця там немає.
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Вибір автокрісла

    ну то скорше не авто, а від фігури мами залежить і від розміщення крісел в авто.
    У нас в попередній машині місця для крісел були розташовані так що посередині ще сісти можна було комусь такому тендітному бо вже середньої статури то незнаю..
    Зараз поміняли авто. то крісла кріпляться дуже незручно. У попередній машині кріпилися конкретно позаду передніх крісел, у теперішній, позаду крісел, але дещо зсунуті до центру. Тому навряд чи хтось сяде посередині крісел бо там ще й "столик" є, а-ля підлокітник, схований. Я так розумію що він розрахований розділяти дитячі кріселка, і дає можливість дітям поставити якісь пляшечки, їжу.. А вже між автокріслом і дверкою точно ніхто не сяде...

    ---------- Додано в 16:41 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

    у нас таке автокрісло, правда X2, я б не сказала що воно дуже широке. Єдине що мене напрягає то ота накладка-боковинка пластмасово-пінопластова, там де плечі дитини. Ми 1 накладку зняли бо дверка вічно по тому хлопала, і погано закривалася, відповідно крісло перекошувалося. А так задоволена. Дуже подобається що є ісофікс. Попередні крісла були без нього, то для молодшого буду купляти крісла тільки з тим прибамбасом.
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    А автокрісло потрібне одразу, тобто закріплювати при необхідності люльку з візка на задньому сидінні небезпечно?
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вибір автокрісла

    В нас Кадді, мабуть, буде трохи зручніше. В молодшої зараз такий період, що хоче мати мене в полі зору в машині.
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Ми закріплювали ременями, то ніби все ок було. Але може ще залежить яка люлька. Ми мали від возика Jane то там люлька а-ля автокрісло, з пластиковим дном. Там були місця куди той ремінь пхати і інструкція як кріпити. М кріпили спочатку в лежачому положенні, а потім у пів-сидячому, уже як автокрісло, спинкою до переду, за водійським кріслом.
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    у нас так само, але мабуть шкода чуть ширша за авео, тому це місце у нас чуть вужче.
    у нас якраз нічого нікуди не хлопає, між тими накладками і дверима ще є трошки місця.
    Але кожне конкретне крісло треба приміряти під дитину і під машину, маючи таку можливість.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Якщо у Вас не автолюлька, то потрібне автокрісло групи 0.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2015 ---
    В нас теж, люлька Жане Транспортер. Там є кріплення для ременів від авто, ремінець, який прищіпає дитину в люльці, це саме автолюлька, в якій можна дитину перевозити в авто, не використовуючи автокрісло.
     
  12. Isa

    Isa Well-Known Member

    Дівчата,потребую поради!нам 7 місяць йде,орієнтовно 68-70 см,10 кг щастя,крісло впритик, а в комбінезоні то взагалі,їздимо кожного дня,і по годині і по більше,постійно спить(ну бо ще мале),принципово мені зараз щоб був ізофікс і можна було ставити проти ходу і ще,хороше лежаче положення,вибирала я з категорії 0+(0-18кг),але реаль крісел нема толком таких,тепер шо подумала,може то брати категорію вже від 9 кг,тобто 1...які є крісла з вищезазначеним характеристиками?
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2015 ---
    Ще додам,що сам не сидить ще
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    для несидячих є 0+ - 1
     
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    В мене були ті ж критерії, обирали для синочка, коли йому було 7 міс, ще теж не сидів. Обирала між CONCORD Ultimax Isofix і BESAFE iZi Combi X3 Isofix. Ще є MAXI COSI 2wayPearl (isofix) & 2wayFix Base (але це нам було задороге). Ці крісла категорії 0+/1. В нас теж гарбузик під 10 кг і комбез. Обрали CONCORD Ultimax Isofix, в ньому найкраще лежаче положення, ставиться і за і проти руху. В комбезі влазить, спить нормально
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Забула додати, ці крісла по краш-тестах займають одні з найкращих позицій. Саме цей критерій був для нас основний, потім наявність ізофіксу, кріплення за/проти руху.
     
  16. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    То виходить, що автокрісла групи 0 вистачає лише до 7-ми місяців дитини (особливо, якщо дитинка не маленька)? Це мене дуже засмучує, бо я думала, що хоча б до заявлених 1,5 року. Гроші немалі, особливо на сьогоднішній день.
    Я вже було зупинилася на Maxi-Cosi Cabriofix, оскільки читала про нього багато хороших відгуків, зокрема і тут на форумі. Але сьогодні на Розетці це автокрісло вже коштує більше 5 тис. грн.:girl_impossible:І якщо це лише на 7 місяців - то я вже не знаю, що робити.
    Але чи можна обійтися взагалі без автокрісла групи 0?
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можна, якщо купити спарене 0/1.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Isa

    Isa Well-Known Member

    в нас таке автокрісло було в комплекті з візком (Інглезіна), ще й нам у спадок перейшло:girl_dance:
    в мене малий зараз 10 кг, майже 70 см...так як ще комбінезон, то взагалі...ще й ніжкам не зручно

    якщо купувати одразу саме крісло, то я б радила категорії 0-18 кг, таке як ми шукали якраз...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Але я десь читала, що в таких автокріслах немає повноцінного лежачого положення і тому вони не дуже підходять діткам до 3-х місяців. Але може то я щось не так зрозуміла.
    Сьогодні в магазині нам порадили взагалі автокрісло від 0 до 4,5 років: Aprica Euro Turn plus. Але воно якесь таке мудроване, та й відгуків в Інтернеті про це автокрісло майже немає. Щось не викликає довіри в мене.
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Повноцінного нема, але там є спеціальна вкладка для малявок, ну і дитина ж цілими днями не буде в тому кріслі. Якщо хочете повністю горизонтальне, то краще купити автолюльку. Вона до 10 кг. йде, а далі в одиничку пересідати. Або взяти спочатку 0/1, а після нього 2/3 з можливістю переробити в бустер. Таким чином Ви купите два крісла, але їх Вам вистачить до 12 років дитини.
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1