Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А таке автокрісло підходить до якого віку дитини?
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я Вас трохи з толку збила. 0/1 і йде десь до 4,5 роки, до 18 кг. Але такій дитині в ньому вже може бути не комфортно. Тому є крісло групи 2 чи 2/3, яке йде з 15 кг. В нашому випадку, дочка в одиничці їздила до чотирьох років, далі на двійку перейшла. З сином я мала автолюльку (писала вище), потім пересів в Янину одиничку.
     
  3. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, автокрісло(за помірною ціною), нам потрібно 0/1, на що варто звернути увагу, а то тему трохи перечитала але розібратись щось неможу.
     
  4. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    в пошуках для малої нового автокрісла або бустера, бо наше до 25 кг і вона вже ледь вміщається в нього (важить 22 кг і ріст 118 см). Мамусі трошки старших діток порадьте на що варто звернути увагу? Чоловік хоче купляти бустер, а я вагаюся....
     
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    а я взагалі не розумію тих бустерів. Крім того, що дитина сидить чуть вище - в чому полягає захист?
    Антошик має ріст 120см (а може вже і вище) - то нормально поміщається в наш cybex solution. Ми туди і 8-річну некрупну дівчинку садили.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ну за-кордон так не раджу їхати, бо тут такого нема.
     
  7. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Ну так, дитина сидить вище і захист лише в автомобільних ремнях безпеки, тому і вагаюся, хоча зараз наше автокрісло теж просто ставиться на сидіння і защіпається через дитину авто ремнями, але там хоч голова і спина в безпеці.
     
  8. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    ну от власне. в нас був сумний досвід дтп із старшим сином в машині. Удар був боковий і завдяки автокріслу він навіть не зрозумів що сталось і підголовник захистив дитину від удару. А я добряче вдарилась головою об вікно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Nikolia

    Nikolia Active Member

    Мамочки з досвідом, прошу вашої поради! Хочу, для другої дитини, замість люльки до возика купувати автокрісло. Чи реально там новонароджену дитинку зразу засунути? Чи на спинку воно ніяк не вплине? Бо з старшою такої автолюльки не мала і тому не знаю як воно...
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    в Польщі тільки і автокрісло можна, з народження. Там ніби не сидяче положення, а таке скручене
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То погана ідея. Там дитя скрючене сидить. Якщо то короткий час, або разово, то нормально. В люльці дитинка собі потягнеться, повернеться на один бочок, на другий. А в тому кріслі як? Спробуйте самі в чомусь такому посидіти і побачите чи на довго вас вистачить. Ще врахуйте, якщо возитимете літом, то у всіх місцях де то крісло буде торкатися до дитинки (голівка, спинка,бочки) буде добряче парити, бо штучне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Погоджуюся. Якщо в машині немає на то іншої ради, то для звичайного гуляння краще все ж люлька.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А що значить погана ідея? В машині то безпека дитини. От гуляти в автокріслі не варто, я часом бачила і в магазинах, і так. Лише для поіздок автокрісло має бути


    А , поняла вже, шось не додивилась. @Nikolia ви шо? Не можна так, люлька то як ліжечко, щоб гуляти довго, спати там. Автокрісло-щоб безпечно перевозити дитину в машині, виключно для того. Я думала ви питаєте, чи впринципі автокрісло не шкідливе
     
  14. Popi

    Popi Well-Known Member

    В машині має бути автокрісло а не люлька. Тут важлива безпека
     
  15. Nikolia

    Nikolia Active Member

    Ваша правда дівчата, тре все таки і люльку брати. Тож літо буде, жара... А то я шось подумала скільки там в тій люльці поїздить, ми багато машиною, думала може тіки кріслом обійдеться...
     
  16. Isa

    Isa Well-Known Member

    Я так любила на шассі поставити автокрісло і по магазинах...так добре,як дитина заснула в машині і просто переставив собі і пішов...а тепер сидиш-чекаєш,поки дитя доспить...треба витягувати,перекладати...ех
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    А ми нашу нульку просто обожнювали. І на природу, і по магазинах, гуляли в ньому, поки мала твердо не сіла, а в люльці вже не кіцаво. Зараз воно в машині тільки, бо мала одразу спить при русі, а 1-2 крісло не розкладається так, як мале. Правда в мазеркеа докупила подушку до нього, бо вкладку для найменших забрала.
     
  18. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Шукаю сину автокрісло, маємо 0-18 кг, але Дмитрик в нього ледве вміщається. Крім того, воно не є дуже зручне, невідома фірма.
    Порадьте, яке автокрісло мені шукати на вагу дитини 15 кг, щоб воно мало хоч якийсь нахил, бо Дми може там заснути. Ну і на що слід звернути увагу з точки зору комфорту і безпеки?
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ого, ви ще в нульці? Яка ж то ваша ляля маленька? Моя має 9,5 кг, але вона ростом середньостатистична, то пересіли в 1-2 Максі Козі, бо в люлі торчали руки-ноги і тісно було. В нашому можна зробити нахил, тому спить в ньому гарно.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Ми ще 9 кіля не маєм. Зріст 80 см був. Мала в ньому нормально спить, ноги на згині крісла лежать. Зараз вже так впритик.
    На 15 кг є добрі польські кото і фор бебі. Вони такі широченькі і розкладаються.
     
    • Подобається Подобається x 1