Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Ми купили Дімуліку крісло coto baby apramo. Мені сподобався підголовник, подібний до сайбекс. В старшого сина сайбекс солюшн, то це кріселко не виглядає гіршим, хіба колір темнуватий але ця модель вже на розпродажі і тільки одного кольору. Ціна-якість хороші, саме крісло м'яке. Є ще ремені безпеки, що мене потішило бо Дімон не хотів защіпатись автомобільним, а цими дається.Загалом я задоволена. Сьогодні малий в ньому спав
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 23 Квітень 2015
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Стосовно безпеки - варто дивитись по краш-тестам і обирати найбезпечніше, бо в безпеці дитини суть автокрісла. Коли оберете, варто посадити туди дитину, бо їй в кріслі має бути комфортно. Інакше просто відмовиться там їздити. Важливо, щоб крісло регулювалось під габарити дитини, тоді можна буде її там комфортніше вмостити. Ну а далі, то вже ціна питання. Тут вже вирішуєте по своїх фінансових можливостях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Дівчата порадьте, будь ласка. Хочемо купувати перше наше автокрісло для немовляти категорії "0". От став вибір чи брати з базою чи таке, що кріпиться не ремні (на скільки правильно я зрозуміла, то лише цих 2 варіанти кріплення є). Як взагалі по безпечності крісла, які ставляться на пластикову базу? Мене заманює те, що таке крісло легше використовувати як переноску
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Мені здається, що крісла тої категорії всі можна використовувати як переноску- максі-козі, наприклад ,є з базою , а можна саму автолюльку штатним ременем прищіпити, з базою зручніше, але дорожче.
    п.с. я обидва рази брала без бази, саме автокріселко, яке кріпилося проти руху штатним ременем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    я б тут радила ще звернути увагу чи дотягне ремінь, щоб закріпити крісло. Бо в моїй машині (ваз 2114) довжини не вистачало і доводилось закріпляти крісло середнім ремнем і затискати спинками крісел.
    я вже так з досвіду себе і знайомих - головне, щоб хоч якесь крісло було і дитина в ньому була прищіпнута. Бо оце як діти сидять в машинах, уткнувшись носом в віконце, або між передніми сидіннями:girl_devil:.
    Переважно всі крісла відповідають нормам безпеки.
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Є тема про перли ГВ, а от автокрісел нема:sad: Аж пре з мене, мушу поділитись. Була на ДН, де спілкувалась з родичами, зайшла тема автокрісел і тут один тато річного малюка видає: "нашо те крісло такій малій дитині!!! Він же там не лежить, а сидить, а хребет, ще не міцний!". На моє: "так то ж безпека і дитині вже рік!!! Він не те, що сидить, він вже ходити починає!" Він відповів, що їм ітак добре їздити! І тут його інша мама підтримала словами: "Та якщо якась аварія, то то крісло ніц не поможе"!!! Занавєс...
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я взагалі не доганяю, чому у нас так відносяться халатно до безпеки. Моя двоюрідна сестра везла нещодавнл двомісячну доню везла з під Києва до Червонограда (Львівська обл.) машиною в люльці з возика.... Ми їи казали, що так не можна. Ну я розумію, що автокрісло коштує троєи, ну так, але то ж не витребенька , то ж безпека!! То так наївно казати, що "та все буде добре". То всьо так, але ж воно так буває різно.. Для біди і різко загальмувати вистачить..

    А також прочитувала старі дописи теми про слінги і очі на лоба лізли, коди дівчата писали, що зав'язують в слінг дитину і так їдуть в машині, ну бо ж потім мотати не зручно...
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Порадьте мені автокрісло для найменьших, найбільш активні переїзди плануються на літо-осінь - вік 2-6 місяців. Недороге, безпечне. Купувати нове чи б/у? Якщо нове, де купувати, як купити напряму у Польщі, як то зробити...
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Краще нове, якщо б/в, то маєте бути на 100% впевнені, що то крісло не було в ДТП, інакше воно буде небезпечне.
    Можна самому поїхати до Польщі, попросити когось привезти чи знайти, хто займається такими перевозками. Я особисто купувала нові крісла дітям на Клумбі, дівчина зі Львова возить ті крісла з Польщі. Ціна була нижча ніж в магазинах. Як треба можу пошукати лінк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Віза закінчилась - не можу( Буду вдячна за лінк!
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Кинула Вам в відгук. Але подивилась, в неї в оголошеннях немає крісел для найменших і там тільки Maxi Cosi. Хіба поговоріть з нею, може під замовлення привезе.
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2015
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    І мені киньте будь ласка
     
  13. karioka

    karioka Well-Known Member

    @raspberry і мені...будь ласка...теж якраз шукаємо для меншої доці,бо чіковське 0-13 вже замале:)
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    б/у хіба можна вфд своїх брати, от ми маємо від моєї сестри, але я знаю точно, щов ньому просто поїздили, це дуже важливо.
    Щоб було і не дороге ,і безпечне, то тут важко. Добрі крісла з нормальними краш тестами таки коштують гроші. І всі моі знайомі тут мені казали,що возик возиком, но крісло має бути нормальне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. vitek

    vitek Member

    Для такого віку я б тепер брала тільки б/у,бо діти дуже швидко з них виростають. Мій малий вже з 8 місяців в такому кріслі ледве поміщався і взагалі не хотів в ньому сидіти,бо там позиція така напівлежача.
    В нас перше було Stokke, а друге взяла Maxi Cosi Axiss.
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ми мали крісло teutonia. Купували разом з візком 3в1. Воно в нас стояло на пластиковій базі. Це зручно, бо пристібається база ременем і там ще такий костиль в підлогу впирається, а сам кошик до тої бази дуже легко кріпиться/знімається. І ще воно ставилось на шассі, що було мегазручно! Зараз в ньому возиться наш двоюрідний братик :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я б брала б/у Maxi cosi чи Romer (Britax), тому що для такого віку йде автолюлька - а по ній й візуально дцже добре видно загальний стан, + в цих моделей можна повністю зняти чохол - позаглядати на сам каркас, ну й чохол собі випрати додатково дитячим шампунем/гелем. Я так робила двічі, а вже наступні кріселка купляла нові - тому що в мене сашкине потім буде Марку, а Марчикове - третьому манюнчику.
    Я й зараз на Сландо (шукало виключно по фільтру Львів) знайшла просто чудову модель Maxi Cosi для третього, б/у, але відмінний стан - я при купівлі все зняла, оглянула, перевірила систему кріплення..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Вони всі такі
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Там на фото здається напівсидяче положення, а взагалі спинка опускаеться ще нижче. Але вони всерівно не є повністю горизонтальні, мають складку трохи посередині.