Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Наше перше крісло кріпилось. Мали бі сейф для стоке. А оте наступне, то вже ні.
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2015 ---
    Ми
    до 16 поїздили, поки Сашко вже категорично не відмовився сісти в крісло. Але то в нас була вічна проблема, не любить малий в машині їздити. Більшість діток люблять поїздки, тому до 18 таки реально думаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. xrustia

    xrustia Active Member

    У нас Recaro Young Sport від 9 міс до 12 років. Брали одне універсальне, щоб потім на балконі не складати ті всі крісла за віковою категорією, а до того їздили в автолюльці:girl_smile: recaro_young_sport.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в нас бач не витримав ще раніше
    а полюбив їздити коли почали кріселко ставити посередині (після тих суперечок тут що не місце за водієм найбезпечніше ,а посередині (якщо дитина добре закріплена)) попробували і дитина з задоволенням їздить ттт
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2015 ---
    о, я бачу нам скоро треба буде в таке пересісти
    то найуніверсальніше?) мене теж нервують ті заміни, але більші крісла і місця більше займають
    в малого наразі 12 кг ,пересіли б на зиму)
     
  4. xrustia

    xrustia Active Member

    ми брали два роки тому, тоді було таке найуніверсальніше, хіба може тепер шось ше нове придумали, і воно не є дуже велике, як будь-яке крісло все одно буде в машині займати одне сидяче місце
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2015 ---
    глянула в інструкцію, вагова категорія 9-36 кг
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Ми їздимо ще проти руху. Переважно спить в машині, але коли не спить, то трохи дивиться в вікно, трохи тре забавляти. Нам 1,2 роки
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В нас з вами багато спільного :) всі навкруги кажуть, як то класно з дитиною малою їздити, а мені 160 км далися з таким стресом, що я знову боюся таку відстань їхати...
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Підкажіть чи є у Львові виставковий центр/зал, де можна подивитись і помацати різні крісла. Наразі найбільше цікавлять Maxi-Cosi Priora XP та Bebeconfort. Хоча розглянули б й інші варіанти.
     
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Можливо хтось має відгуки про Romer kidfix xt -sict (smart zebra). І про cybex solution m- fix.
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    можливо хтось знає, скільки часу може проводити 1 місячна дитина в автокріслі вікової категорії "0+"?
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    В інструкції мало б бути написано - без перерви кілька годин, здається.
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Пів години, з пів року - годину
     
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Ми в такому з 9 міс.
    Зараз нам 3,5 роки - і малий вже там впритик (мені так здається). Ну, добре, що зимові куртки вже зняли, то краще поміщається. Дитина середньої статури.
    Як, як там до 12 років розраховно - я не уявляю.
    Вже шукаю інше крісло, якогось іншого типу, вище, глибше, не знаю. Але це вже замале.
    Крім цього претензій не маю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Ми в ньому їхали і по пару год. Правда мала спец. матрас, з вставкою під спинкою, для вирівнювання кута.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Хм, ну та їхати можна, питання на скільки то здорово для хребта
    Видать, що не дуже, раз такі суворі рекомендації
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Rona в нас теж з матрасиком, і там спинка маляти як в гамачку, скільки не шукала інеті немає конкретної інформації, в інструкції теж не зазначено.
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    У нас теж такий і інакших не бачила для немовлят. І знайшла в інтернеті конкретні цифри.
    Зрозумійте, я не збираюсь когось в чомусь переконувати, нащо воно мені? Батьки самостійно несуть відповідальність за здоров'я дітей і їм вирішувати як діяти.
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та я нічого й не кажу. Цікаво чи є якісь дослідження офіційні?

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Та є, і краш-тести проводяться
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Rona можливо маєте посилання на якісь дослідження? щодо краш тестів, то їх я бачила.
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик