Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    З інструкції Максі козі кабріо фікс
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Ща пів години нереально кудись добратись :sad: плюс як дитина заснула, то не будеш витягувати? Дуже багато часу в мене діти проводять у машині, а меньша взагалі не любила спати на рівному, а в автокріслі спунькала по пару годин, та і бавитись у ньому просто любила. Ну і в машина набагатобезпечніше у кріселку пару годин, чим просто у рівній люльці, або на руках

    Отправлено с моего C5303 через Tapatalk
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    В мене старший їздить в такому з 9міс. Зараз має 4,5 важить 20кг, зріст 114см. Спинку підняли і добре йому. До 12років воно потім як бустер використовується

    Отправлено с моего C5303 через Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. olangel

    olangel Well-Known Member

    А хто має досвід користуванням кріслами группи 0+? Типу таких, що мають сидяче і напівлежаче положення. Придивилась Chicco eletta. Може хтось мав?

    Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Поясніть мені будь ласка, бо ніяк не можу звести інф. до купи: яка різниця між автокріслом, яке йде в комплекті з візками типу 3 в 1, та просто автокріслом? Для малюків від народження. Що краще? Може мені би хтось тезисно зазначив плюси і мінуси обох.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ті з візками по яеості не дуже. Автокрісло має бути безпечне, провірене краш тестами, це і коштує відповідно
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Happy Fiancee маю від возика кам 3в1. скажу, що ніби не погане, але максі косі мені більше подобається, саме те для немовлят. якесь вона більш пологіше і фіксація голови краще, є подушечка під голівку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Fish

    Fish Well-Known Member

    Формально різниці немає, як правило, в комплекті з візками йдуть крісла категорії 0+ (до 13 кг). Реально ж, як тут вже написали, автокрісла з комплектів найчастіше не мають таких добрих результатів краш-тестів, як ті, які виробляються окремо. Треба просто шукати результати крашів і орієнтуватися на них, якщо вони непогані у крісла, яке йде в комплекті з візком, то чому б і ні. Інша справа, що крісла простіших фірм часто не розглядають у відомих краш-тестах взагалі.
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2016 ---
    Досвіду не мала, на жаль, просто уточнити: це категорія 0+/1 (0-18 кг), а просто 0+ до 13 кг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. premier

    premier Member

    Киньте і мені лінк, будь ласка, може ще дівчина продає авто кріселко
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Лінк кинула, але бачу, що вона вже не продає крісел. Давно я в неї купувала :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. karioka

    karioka Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміла з того що читаю-шукаю, то от Максі-козі через адаптери до дуже багатьох сучасних моделей візків 2-в1 підійдуть...
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хтось має автокрісло для діток після 1 року, щоб воно трохи в лежаче положення розкладалось?
     
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Майже всі опускаються для сну. Найбільше з тих, що я бачила - інглезіна.
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вони не можуть розкладатися для сну, дитина має буди добре зафіксовпна на випадок удару, ремінь має плечики стримати, а лежаче так не вийде. Вони всі регулюються у типу півлежаче положення. Маємо чіко оазис. Не подобається мені, якось дитина там глобоко так сидить. Ну щось не те. Пробувпли бісейф, здається так називпється, ото кріселко. І високе, дитині дорогу добре видно, якесь плавніше, спати там точно зручніше, плюс має натуральні додаткові чохли. Дитинка не мокра коли витягаєш. Бо в нашому, в малого спинка завжди волога, парить, то чіко.
     
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Я про таке типу graco smart seat
    В ньому база ззаду високо на спинку машинного крісла заходить. І по тій базі автокрісло трохи їздить- нахил для сну міняє.
    Дороге воно...
    От цікаво, чи ще якісь моделі мають таку опцію?
     
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ми маємо Britax Römer одне, то воно теж так їздить по базі. І ще одне якось не дуже відомої марки, то теж так лягає. То по суті виходить напівлежаче. Але Брітакс мені більше подобається тим, що воно високе.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Ваш Britax їздить по базі лицем вперед, для дитини після 1 року??
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та на базі вони всі іздять. Гляньте собі бісейф. Мені дуже подобається, правда дороге. Має кілька положень.
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Багато. В інет-магазині можна вибрати залежно від можливостей і побажань, відгуки почитати, почитати результати різних тестів.
     
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Так. Воно без тих вкладок для немовлят. Ми власне і брали після року. І лицем назад навіть не пробували ставити)
    Я пам'ятаю, що ще Maxi Cosi такі ж.


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1