Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    нам скоро треба віддати віддати автокріселко Катрусі. погода гіршає, дорога далека і важка, і з Катриком треба їздити через ніч. подумала, що вартує купити крісло краще (тим більше, що можна вже в групу 60-105см вписатися)
    передивлялася АDAC, чоловік псіхував, хто придумав ті ремні, то треба мало того, що базу, а зацементувати там всьо))
    ну і я дивлюся звіти. чи то мені здається, що Махі-косі на порядок вище за всіх інших? і по ціні теж :girl_mad:
    я тільки знайду +- модель, а там зразу "менш безпечне при боковому зіткненні", чи "погані опори для ніг", навіть Сайбекс сірона.

    Хіба страху набралася. сиджу і думаю, як то ми їздили в чікковському на базі весь цей час :girl_impossible:чи то я себе вже так накрутила.
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2016
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    в нас без бази, на ремнях, фіксувалося добре. Зараз в няні їздим, дорожче купити не можем, але це краще ніж їздити без нього взагалі.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я теж думала, що в нас фіксується добре. але коли побачила, як ті ремені можуть злетіти з гачків, мороз по шкірі.
    в останньоиу тесті в якомусь з крісел RECARO відірвалося крісло від бази. і "полетіло". просто тріснув пластик.

    в нас є магазини, де можна поміряти дитину в різні автокрісла (окрім чікковького), щоб спробувати, де краще вміщається?
     
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Антошка, бебізона. Тільки обмежений вибір.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Лапуся на науковій, маруся на чорновола
     
  6. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть чи є якась принципова різниця між кріслом категорії 0 і категорії 0/1 з вкладкою для немовлят? не хотілося б через пів року-10 міс знов купляти. Ми позичали максі козі, то якесь воно не дуже. не виглядає щоб дитині було там зручно. думаємо про рекаро - кажуть вони найбезпечніші. А кріпляться вони лише і виключно обличчям проти руху? я так малу буду погано бачити....
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Немовлят тільки проти руху і можна перевозити
     
  8. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @innamorata, крім того, немовля як засне в автолюльці, то потім зручніше витягнути в цьому ж кріслі чи в магазин, чи ще кудись з авто. Тим більше зараз в таку погоду. І має воно дашок-захист від вітру...І деякі кріпляться до колясок, а якщо однієї фірми брати, що візок, то, думаю, точно кріпиться! Ми теж обирали малому автокрісло, вирішила брати не щоб 3 в 1 , а суто групу 1 (бо з автолюльки вже виросли), 9-18 кг. Вони мають напівлежаче положення, бо нам ще тільки 9 міс, ще малі. І так, як вже писала Vittoriya, немовлят до року треба перевозити проти руху, в разі чого, то є безпечніше для них. Ну і, дивлячись на крісло групи 0-1, то навіть на вигляд автолюлька здається зручнішою для такого немовлятка)
     
  9. Fish

    Fish Well-Known Member

    Так. Це обов'язково через те, що у маленьких дітей слабкі м'язи шиї, і при гальмуванні відбувається кивок важкою головою вперед, і запросто можна пошкодити шийні хребці.
    Крісла наступної групи вже кріпляться по ходу руху, але є тенденція в деяких країнах рекомендувати возити дітей проти руху як можна довше, бачила рекомендації навіть до 4 років. Тоді потрібне трохи інше крісло, його можна кріпити спочатку проти руху, а потім по ходу руху. Я собі слабо уявляю чотирирічку проти руху, якщо чесно, але є таке. Але те, що зовсім малу дитину треба возити проти руху, це точно.
    Щодо того, що погано видно - знаю, що є спеціальні дзеркала для водія, щоб дивитись на дитину в кріслі. У нас не було, тому точніше не підкажу, але пошукайте.
    Апдейт: знайшла рекомендації американські - до 2 років обличчям назад 17 Convertible Car Seats With Extended Rear Facing
    Швеція - до 4 років. А от Британія - можна з 9 місяців.
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2016
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А підкажіть "чайнику": автокрісла з дітками фіксують лише на задніх сидіннях? Біля водія не можна?
     
  11. Fish

    Fish Well-Known Member

    Не заборонено, хоча всі джерела наголошують, що заднє сидіння однозначно безпечніше. Але якщо це крісло 0+, яке кріпиться проти руху, то пасажирська подушка безпеки має бути обов'язково відключена. Якщо це крісло, що кріпиться "обличчям вперед", то я бачила рекомендації все одно відключати подушку або принаймні відсувати крісло якнайдалі назад, щоб уникнути травмування саме подушкою.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я возила на передньому сидінні, біля водія. Якщо ви маєте на увазі ПДР, то вони не забороняють, але краш тести кажуть, що на задньому безпечніше.
    Зараз мій жук їздить ззаді, але за пасажирським, а не за водійським, нам треба бачитись))
    Спереді возила, бо на задньому сидінні навіть ремнів не було, то я вибрала із 2 зол менше - в кріслі і спереді, аніж без крісла і ззаді...
     
  14. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми зразу малого привчали змалечку ззаді сидіти. Зараз коли йому 2, буває що саджу його в кріселку наперід, то дуже мене відволікає від керма, всьо йому треба, і в машині, і на дворі. А як ззаді сидить, то чемний і сам собі раду дає.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені подобається бебізон.. там є один продавець кваліфікований.підкаже.розкаже. ми там брали Ромі 1 плюс. ціна така ж як на кідстафі була..
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Порадьте щось надійне від 17кг. І де у Львові купити? Обїздила трохи і в шоці від вибору (ніякого).
     
  17. woolf

    woolf Well-Known Member

    Be Safe, купляли в Бебі-зоні. Задоволена
     
  18. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Де можна купити окремо якусь універсальну вкладку для немовлят в автокрісло?
    Так щоб перевірена точка, дякую.
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    В нульку купувала в мазеркеа. З матрасика виросли, а без вкладки якось садити страшно було.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Модель, ціна?