Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. woolf

    woolf Well-Known Member

  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Сьогодні натрапила в секонді на таке, підійшов і в велике крісло. З медведиками)
     

    Вкладення:

  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Придбали ми таки 20170318_003255.jpg 20170318_003204.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А порадить мені хтось бустер? Мала має десь 120+ см, ремінь посередині нормально її фіксує, і я в роздумах, чи воно нам треба.
    Писи: три великі крісла позаду не поміщаються.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Теж зараз в пошуках. В малого Maxi cosi priori. В малої Maxi cosi rodi. Там є можливість зняти спинку і залишиться сам бустер. От думаю: пересадити малого з priori в rodi і малій бустер окремо докупити чи купити ще одне крісло rodi? Спати зручніше, коли є підголівник, та і безпечніше це. Бустер вроді непоганий знайшла CotoBaby польський. Він має фіксатор паска безпеки, пластиковий, а не пінопластовий, сертифікований.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Fish

    Fish Well-Known Member

    Н
    Не пораджу бустера, не маю досвіду, але просто зверніть увагу: якщо не поміщаються 3 крісла, то не факт, що і бустер там стане, низ у них часто однакової ширини, так що поміряйте вживу, як буде можливість. Ще один момент - мої діти їздили на бустері пару разів в машині друзів і дуууже жалілися, що не можуть спати - голова падає, нема куди сперти. Це, звичайно, для коротких поїздок неактуально. Ну і питання бокового захисту залишається. Мої друзі з трьома дітьми викручуються, ставлячи одне крісло спереду, 2 ззаду і мама втискається між кріслами. Неідеально, але альтернатива - хіба семимісна машина.
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Бустер стане, там верхня частина крісел не проходить. З падаючою головою маємо таку саму проблему з Сайбексом. В нього до речі теж можна зняти спинку і залишити бустер. Я вже думала так зробити, а середній малій купити щось краще категорії 2-3, бо тим Сайбексом розчарована дуже. Але по грошах трохи напряжно виходить. От Максі Козі Тобі класне, щось ьи таке ж по зручності для старших, було б люкс.
    Ну і я щось не хочу наперед дитину садити. Імхо, навіть ззаду на бустері безпечніше, чим спереду в кріслі.
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може теж Rodi SPS гляньте. Дочці зручно, спить, голова не падає. Я на олх щойно знайшла нові за 1950 грн. Певно ще одне докуплю. В нас таке:
    [​IMG]
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    а яким саме Сайбексом розчаровані? Які мінуси в цього крісла? Наперед дякую
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Воно вам завелике взагалі то. Голова має бути між тими верхніми штуками. Ну і 2.5 річна дитина ще замала для запинання пасом машини, має бути в крісла своє запинання
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

  12. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Можна посилання в приват?
    Ми малому купляли Recaro. Але дитина відмовлялась (мяко кажучи) в ньому їздити. Так і не привчили.
    От воно в нас новеньке і стоїть.
    Тепер малій буде.
    Ну я з сином і надалі розмовляю на цю тему. І він погодився їздити в автокріслі. Буде мати компанію сестру. Малому 5 років. То яке крісло йому по віку підбирати? Чи там від ваги дитини залежить? І яке порекомендуєте, щоб було максимально зручно?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    По віку і по вазі. Ну і бажано приміряти перед покупкою, щоб дитині зручно було. Всі діти різні, та й крісла різні. Одному може бути зручно, а іншому ні. Тут важко щось рекомендувати, міряти треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Fish

    Fish Well-Known Member

    У мене теж таке упередження, але нічим не підтверджене. Цікаво, чи це насправді так. Як знайдете якісь результати крашів, поділіться, було б корисно знати :) У нас теж одне крісло Сайбекс, давніше пару разів голова падала, тепер якось ні. У нас там ще кут нахилу підголовника регулюється, трохи допомагає. Мені в ньому не подобається те, що воно скрипить, особливо на морозі - ніби дрібниця, а нервує. Друге у нас Рекаро, я ним більше задоволена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Не завелике, взагалі то.
    Голова і є "між тими верхніми штуками".
    Категорія 1-2-3 нам не підходить.
     

    Вкладення:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      87,7 КБ
      Переглядів:
      47
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Solution X2-fix | CYBEX Україна

    Тільки в нас без ізофіксу. Воно якесь геть незручне дитині. Спинка там якось вперед йде (тобто сидіти треба під кутом 90° постійно), якщо дитина засинає, відповідно хилиться на бік. Підголовник регулюється, але настільки мало, що ситуації це не рятує. Можливо, варіант з ізофіксом має якісь переваги.

    Ото я думаю відчепити від нього бустер, а для середньої малої щось інше взяти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Ой, я вже починаю переживати. В нас не така модель і з ізофіксом, але як буде малюк? Нам його і друзі і в магазині радили, а тепер вже щось сумніваюся.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В Вас дитина ще ж маленька для тої категорії, так? Мені здається, то просто нам саме ця модель 1-2-3 не підійшла. Просто перед ним мої діти їздять в Максі Козі Пріорі (таки Пріорі, бо я щось думала, що в нас Тобі), то воно просто суперове десь до 3 років. Там можна зручно поспати, спинку нахилити чи сісти прямо, і воно таке ідеальне для мене. І діти дуже його люблять. От середня ниє, що я її з нього в Сайбекс пересадила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    100% погоджуюсь. В мене обоє з задоволенням в ньому від'їздили. Зараз малому 3,4. Воно вже впритик, треба в більше пересідати.
     
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    Так, наразі ще в автокріселку з тріо від візка, ще трохи маєм часу, але ми вже купили сайбекс на потім. Будемо бачити як нам піде. Маю коліжанку, то дуже мені його хвалила, та й ми їздили з ними і з їхньою мацьопою, їй було добре.